Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaçabilecekleri bir aynanın yanında Brule ile hazır beklemesi gerekmiyor muydu? Şimdi kaçmak isteseler kaçabilecekleri bir ayna yok ve Caesar kalbine doğru gittiğine göre plana uygun olarak hareket etmiyor.

Elbette ki kalbini almadan hiç bir yere gidemez ama kalbinin nerede olduğunu biliyorsa, neden kaçmasın?

Diğer taraftan, kaçmaları için farklı bir aynanın yanına da gidiyor olabilir, kesin ifadelerle konuşmak için erken de olabilir.
Kaçacakları aynayı farklı bir yere sakladılar. Caesar, pastanın olduğu yerdeydi, şimdi sakladıkları aynaya gidiyor. Kalbi de Bege'in üzerinde.

Dediğin gibi farklı bir aynanın yanına gidiyor. Zaten ilk beklediği yer pastanın içindeki ayna
Kaçacakları aynayı farklı bir yere sakladılar. Caesar, pastanın olduğu yerdeydi, şimdi sakladıkları aynaya gidiyor. Kalbi de Bege'in üzerinde.
Bir şeylerimi karçımışım diye bir bakayım dedim ve buldum.. Dediğiniz gibi 861. bölümde yapmışlar planı, ayna ile birlikte tören alanına uçması gerekiyormuş.

Son düzenleme:

Iceberg

Katakurinin gördüğü gelecek Luffy nin resmi birleştirip caramel i tanıyorum demesi olabilir gibi geldi bana. Son sayfada parçaları birleştiriyordu luffy.

Koskoca yonkounun ortamına çöktüler, en değer verdiği şeyi yok ettiler. Kitabe kopyaladılar, muhtemelen Vinsmoke'ları da kurtaracaklar. Biraz güç gösterisi de yaptılar mı, Mom delirince olayı idrak edip Caesar'la beraber kaçacaklar işte. Hiçte boşuna olmayacak olanlar. Amaç zaten Sanji'yi kurtarmaktı, yaptılar. Morgans varken olayların en ince ayrıntısına duyulacağına da şüphe yok. Bu ark tamamen Luffy'nin sesinin tüm dünya tarafından yankılanmasını sağlayacak. Yonkou'lara göz dağı vermiş olacaklar.

Katakurinin gördüğü gelecek Luffy nin resmi birleştirip caramel i tanıyorum demesi olabilir gibi geldi bana. Son sayfada parçaları birleştiriyordu luffy.
Onu yapmasının nedeni resmi birleştirip Mom'a tekrardan göstermek, çığlıkları duyamadıklarından yeterince idrak edemediğini sanıyorlar kadının. Ama dediğin gibi resmi görünce tanıdık biri çıkarsa olayların yumuşaması için ortam olur. Ben ihtimal verebiliyorum niyeyse. Babaannesi çıkıyormuş bir de, Garp'ın eşiymiş :gamyon:

bege in Bu katakuri için rengi solmuş plan işe yarayacak demek ki kötü şeyler görmüş demesi iyiydi :)

Koskoca yonkounun ortamına çöktüler, en değer verdiği şeyi yok ettiler. Kitabe kopyaladılar, muhtemelen Vinsmoke'ları da kurtaracaklar. Biraz güç gösterisi de yaptılar mı, Mom delirince olayı idrak edip Caesar'la beraber kaçacaklar işte. Hiçte boşuna olmayacak olanlar. Amaç zaten Sanji'yi kurtarmaktı, yaptılar. Morgans varken olayların en ince ayrıntısına duyulacağına da şüphe yok. Bu ark tamamen Luffy'nin sesinin tüm dünya tarafından yankılanmasını sağlayacak. Yonkou'lara göz dağı vermiş olacaklar.
Böyle bitemez. İntikam için değer verdikleri insanlara saldırır Mom.

Zaten Luffy BigMom'a " kazanan biz olacağız" dedikten sonra BigMom sittin sene belini doğrultamaz.

Ne kadar badire varsa gelir başına BigMomun.

Bu arc da da en önemli kişilerden biri CC olacak demedi demeyin... Korkak morkak ama Yeteneği Muazzam.
Ve pratik düşünebilen bir karakter...

Brooktan ilginç bir saldırı bekliyorum.
Bir de sanji için Power Up tabi ki...

Jinbe denizlerin efendisi ünvanını tekrar gösterdi.

Böyle bitemez. İntikam için değer verdikleri insanlara saldırır Mom.
Ne diyorsun yani, Mom çoluk çocuk demeden herkesi harcar mı diyorsun? Şu tabloyla bizimkilerin yonkoulara rakip olabileceğini düşünmüyorsundur herhalde? İşin ucunda ya kaçış olacak, ya da ortam yumuşayacak bir şekilde. Bana göre imkansız duruyor bu kadının inmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık