Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857: Kale

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ile Nami "Nami-san" "Sanji-kun" olarak hitap ediyorlardı ama demediler birbirlerine bu sefer dikkat eden var mı? Yoksa çeviriden mi öyle oldu?

İyice narutoya döndü olay. Ordada narutonun bütün arkadasları güçlenıp ona yardım ettiler. İstisnasız hepsi çok güçlendi . One piecetede aynı senaryo bütün novalar Luffynin arkadası olacak ve hepsı ona yardım edecek ve hepside aslında çok çok güçlenmiş olacak.

Drake ve Apooda kaidoya ihanet edecek Zaten killer hawkins ve kid de ordaydı Oruegede gelir. Mis gibi yeşilçam senaryosu.

Bu iki velet ne yaparsa yapsın big momu alamaz,alamamalı. Yonkouluk mertebesi ayaklar alına alındı bu bölüm gözümde. Akauniyi yerin dibine gömen wb nerde, iki veledin indirmeyi planladıgı BM nerde. Resmn ünal aysal döneminden sonra Dursun özbek yönetimini gören galatasaraylılar gibi hissetim. Big mom o kadar zayıfsa gönder iki amiral topunu demizlesin o zaman. Böyle saçmalık olmamalı. Hiç begenmiyorum gidişatı.

Son düzenleme:
Her mafya babasının yanına bir kimyasal olaylardan anlayan bilim adamı şart :flaugh:

Malum mafya uyuşturucuyu sever :oleyo2: CC çıkarsa hiç şaşırmam. Kalenin içinde kendine kocaman bir laboratuvar kurar Bege, CC'de öyle takılır gider :gamyon:

CC bu denli bir imaj değişimine girmiş olabilir mi? Sanmıyorum. Ceasar ise ayrı dert değilse benzerlikten gelme bir dümen çevrilebilir...
Oda, diş meselesini trollemeye başladı.
Sürekli 10 kişiyiz deyip Brule'yi delirtmeleri mükemmeldi. Brule onlardan olmasa bile onlara çalışacak :D :D
Geleceğe yönelik bir mesaj olarak düşünmüyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık