Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857: Kale

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami'nin mevzuyu sonra açacağı belli oldu, Luffy'nin de kaybolan dişi ortadayken Zoro'nun mevzu çıkartabileceği ihtimalleri çoğalıyor.

Gördüğümüz kadarıyla Apo'o'nun durumu iyiydi. Daha önceden mi bağlıydı ona yoksa sonradan mı bağlandı bilemeyiz ama Kid'in yanında dövüşmediği kesin. Hawkins'te dövüşmediyse eğer Kadiou vs Kid olmuştur bu durumda da Kaidou'yu 4 kişiyi ya da 3 kişiyi rahatça evire çevire dövdü demek mantıklı değil. Ha belki de dövebilir ama dövmedi ve bilemeyiz.
Apoo Kaido-sama cekiyorken hepsi dövüştü diyemeyiz zaten. Ancak dediğin gibi Apoo daha evvelden Kaido ile anlaşmadıysa tırsttıkları için dövüşmediler demektir. Bunun Türkçesi de şu:

Mangaka yonkou indirmeyi planlayan bir grubun karşısına bütün çıplaklığıyla bir yonkou çıkardı. Yenebileceğini düşünseydin dövüşürdün. Dövüşmediysen sonuç bellidir. Tüm novalar dövüşseydi bile Kaido'yu yenemezlerdi. Mangakanın verdiği mesaj da bu idi bence.

Orta panelde gözüküyor. Ve Kid'i dövdü ise Killer'ı da dövmüştür. Killer'ın Kid'e ihanet etmeyeceğini varsayıyorum. Tabi Apoo'nun Kaido tarafında dövüşmüş olma ihtimali de var. Hawkins'in de belli değil ne olduğu. Ama Kaido kendi dövmüş gibi konuşuyordu.
Şu Bege işi güzele bağlanırsa Apo dışında düşman olabilecek Nova kalmıyor. Oda sanki tüm Novaları dost yapacak gibi geliyor bana.

İşte Apo'nun şu ihanet sonrasında sağlam bir altyapıya ve hikayeye ihtiyacı var. Açıkçası merak ediyorum. Klişe bir şey olabilir gibi. Sevdiği birisi elindedir falan Kaido'nun. O yüzden ona karşı gelmemiştir vs vs. Çünkü en başından beri Apo'da birine biat edecek tip yoktu. Garip.

Bege kale'nin içine alıp düğüne sokacak bizimkileri, Sanji geri dönüp damat pozisyonuna geçecek. Pasta geldiğinde Mom yiyemeden birşeyler olacak. Sonrası facia. Germa bi yanda, davetliler, Bege, komutanlar, bizim tayfa, belki dışardan sürpriz birileri ve Mom :( Bu kadar kaos içinde Yonkou düşmese de Dünya'yı sarsacak bir olay yaşanacaktır.

Şu Bege işi güzele bağlanırsa Apo dışında düşman olabilecek Nova kalmıyor. Oda sanki tüm Novaları dost yapacak gibi geliyor bana.

İşte Apo'nun şu ihanet sonrasında sağlam bir altyapıya ve hikayeye ihtiyacı var. Açıkçası merak ediyorum. Klişe bir şey olabilir gibi. Sevdiği birisi elindedir falan Kaido'nun. O yüzden ona karşı gelmemiştir vs vs. Çünkü en başından beri Apo'da birine biat edecek tip yoktu. Garip.
Sanmam, bunlar korsan! Bazı arkadaşlar üstünde sıkça duruyordu. Korsan bunlar. Çıkarı olmadan kimsenin elinden tutup bir yere gitmeye çalışmazlar diye. Apoo belki de hep psikopattı ama herkesten gizledi bu huyunu. Belki de en başından beri Kaido'nun adamıydı. Güçlü adamları katekulliye getirip Kaido'nun önüne getiriyordu :)

Yani illa herkes bizim tayfa gibi küçük emrah moduna bağlayıp sağda solda millete yardım etmek zorunda değil.

Bege kale'nin içine alıp düğüne sokacak bizimkileri, Sanji geri dönüp damat pozisyonuna geçecek. Pasta geldiğinde Mom yiyemeden birşeyler olacak. Sonrası facia. Germa bi yanda, davetliler, Bege, komutanlar, bizim tayfa, belki dışardan sürpriz birileri ve Mom :( Bu kadar kaos içinde Yonkou düşmese de Dünya'yı sarsacak bir olay yaşanacaktır.

Buggy çıksın da biraz gülelim :D

Orta panelde gözüküyor. Ve Kid'i dövdü ise Killer'ı da dövmüştür. Killer'ın Kid'e ihanet etmeyeceğini varsayıyorum. Tabi Apoo'nun Kaido tarafında dövüşmüş olma ihtimali de var. Hawkins'in de belli değil ne olduğu. Ama Kaido kendi dövmüş gibi konuşuyordu.
Adada 4 Süpernova var demek istedim. Çoğu kişi Killer'ı göz ardı ediyor da :D Ki Killer orada. Kimin Kaido ile dövüştüğü meçhul zaten.

Benim hatam. Aklımda bu resim kaldığı için Killer'ın orada olmadığını varsaymıştım. Aklımda hep 3 kaptanın tayfalarından hariç görüştükleri canlanmıştı. Öyle değilmiş.
Apoo Kaido-sama cekiyorken hepsi dövüştü diyemeyiz zaten. Ancak dediğin gibi Apoo daha evvelden Kaido ile anlaşmadıysa tırsttıkları için dövüşmediler demektir. Bunun Türkçesi de şu:

Mangaka yonkou indirmeyi planlayan bir grubun karşısına bütün çıplaklığıyla bir yonkou çıkardı. Yenebileceğini düşünseydin dövüşürdün. Dövüşmediysen sonuç bellidir. Tüm novalar dövüşseydi bile Kaido'yu yenemezlerdi. Mangakanın verdiği mesaj da bu idi bence.
Ortada herhangi bir mesaj yok. Zira kimlerin dövüşüp kaybettiğini bilmiyoruz. Manga-ka'nın öyle bir mesaj verdiğini de sanmıyorum.

Ortada herhangi bir mesaj yok. Zira kimlerin dövüşüp kaybettiğini bilmiyoruz. Manga-ka'nın öyle bir mesaj verdiğini de sanmıyorum
Ben bana göre mesaj olduğunu söylüyorum zaten. Mangakanın alt köşeye "bakın burada mesaj verdim" demesini beklemiyoruz sonuçta. Neyse sıkıntı yok, konudan da çok sapmayalım.

Ceasar mı o son sayfadaki? Eğer oysa uyuz oldum. Tayfaya Logia olarak onu yakıştırıyodum. Bilim adamı olmasıda cabasıydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık