Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857: Kale

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ceasar'ı sonunda görebildik. Sevindim vallahi Bege'nin yanında görünce, tayfaya kişilik olarak yakışmıyordu ama destek olmasını istiyordum. Güzel meyvesi var namıssızın. Wano'ya da aralık ayında geçecekler herhalde gidişat onu gösteriyor.

Bölüm adının kale olmasını protesto ediyorum :hmm:

Bildiğin canım satrancın Rok hamlesi; Google Translate çevirisi ile Kale yapıldı :hıh:

@God

Orası öyle. Fakat dayak yiyen Kid'ın durumunu göz önüne alırsak başkası dayak yese idi o da Kid gibi perişan ve esir bir şekilde tutuluyor olurdu sonucuna varabiliriz. En azından ben böyle düşünüyorum. Buna binaen diğerleri de dövüşmekten farklı yollar izlemiş diyebilirim. Zaten fark etmez. Isterse hepsine karşı dövüşmüş olsun Kaido'da çizik yok ki hepsinin dövüşmesi Mama tarafı için daha kötü bir gelişme olurdu.
Gördüğümüz kadarıyla Apo'o'nun durumu iyiydi. Daha önceden mi bağlıydı ona yoksa sonradan mı bağlandı bilemeyiz ama Kid'in yanında dövüşmediği kesin. Hawkins'te dövüşmediyse eğer Kadiou vs Kid olmuştur bu durumda da Kaidou'yu 4 kişiyi ya da 3 kişiyi rahatça evire çevire dövdü demek mantıklı değil. Ha belki de dövebilir ama dövmedi ve bilemeyiz.

Güzel bölümdü. Bobbin'i Bege'nin adamları indirmiş. Sanırım pusu kurmak için takip etmişlerdir herhalde. Luffy Jimbei'nin önerisini kabul etti ya da kabul etmiş gibi yaptı. Bilemedim burası. Bunun dışında Jimbei bildiğin sözünü dinletebiliyor ve tayfaya sağ duyulu ve mantıklı kararlar almasında yardımcı oluyor. Zamanla o da bizimkilere benzer mi bilemiyorum ama tayfada bir kişinin çıkıp ciddi manada böyle laflar etmesi ve Luffy'e kabul ettirebilmesi gerekiyor. Luffy'e kalsak maceralardan macera beğeneceğiz hem biz hem tayfa ahalisi :)

Son olarak Brook ve Carrot lütfen Chopper'ı taklit etmeyin.

3 Supernova. Killer orada değildi.
Orta panelde gözüküyor. Ve Kid'i dövdü ise Killer'ı da dövmüştür. Killer'ın Kid'e ihanet etmeyeceğini varsayıyorum. Tabi Apoo'nun Kaido tarafında dövüşmüş olma ihtimali de var. Hawkins'in de belli değil ne olduğu. Ama Kaido kendi dövmüş gibi konuşuyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık