Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 857: Kale

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    155
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Bege işi güzele bağlanırsa Apo dışında düşman olabilecek Nova kalmıyor. Oda sanki tüm Novaları dost yapacak gibi geliyor bana.

İşte Apo'nun şu ihanet sonrasında sağlam bir altyapıya ve hikayeye ihtiyacı var. Açıkçası merak ediyorum. Klişe bir şey olabilir gibi. Sevdiği birisi elindedir falan Kaido'nun. O yüzden ona karşı gelmemiştir vs vs. Çünkü en başından beri Apo'da birine biat edecek tip yoktu. Garip.
İşte Luffy asla affetmeyeceğim dediği adamı affetmese keşke. Şimdi görüşmeye gittiklerinde Luffy bunu bir güzel dövse ve senaryo farklı şekilde işlese ne güzel olur :) Apoo aynen öyle bir izlenim vermedi bana da hiç. Luffy gibi macera peşinde koşan bir tipe benziyordu. Kaido'nun adamı olması garip. Tüm novalar yancı olmasın Luffy'e. Rakip olsalar daha keyifli olur. Hatta denizcilerden de rakip olsaydı keşke.

Bu adam manyak BM'ye girisiyor da tayfası bu konuda ne diyor acaba?
Daha önce Sanji kalesinin içinde sigara düşürünce baya telaşlanmıştı. Adamlarından biri ihanet edip kaleyi şöyle bir ateşe verse. Biz de kale nasıl içerden fethedilirmiş görsek :ehe:

Bobin Bobin dediler de onu Bege'in normal adamları mı harcadı şimdi? Bilgi güçtür diyen yonkounun adasında herkesin bu kadar kafasına göre at koşturması da fazla kolay olmuyor mu? Yonkou Kaido olsa sallamaz diyelim de burada çok basit dönüyor olaylar.

Bege aptalin teki Luffyi kicikirik silahlarla yenmeyimi planlıyor.....Adam dünya hukümetine savaş açmış...enies lobbyi yerle bir etmiş sen kimsin

Son sayfada ki Caesar olamaz. Üstündekiler diğer adamların ki ile aynı. Gömleği, boğazındaki kravat fular arasında kalan bez parçası, birde saçı çok yüksek ve havada duruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık