Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji: Ağlar, Ben... Sunny-Go'ya dönmek istiyorum!!!
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
Bu Oda nın ayağına pompalı ile sıkmak lazım.

Bana gerçekleri söyle mi? :(:(:(:(:(:(:(
Dönmek istiyorum. Robin daha iyiydi be.

Luffy'nin diş acaba yemeği yeyince geri gelecek mi?

Luffy+Judge+Bege+Ceasar+Nami+Brook vs. Mama.

6 kişi daldırdım Mama'ya daha ne yapayım ? :) Brook ve Nami uzaktan dövüşür zaten. Hatta Ceasar bile uzak mesafe dövüşebilir. Bu noktada Nami, Brook ve Ceasar üçlüsü ortam şartlarını (hava, ruh gücü kullanımını bir ölçüde engelleme ve gaz ortamı oluşturma, gaz etkisi) Mama aleyhine etkilerken Luffy Judge ve Bebe de yakın dövüşle Mama'ya dalar.

Daha iyisini yapana kadar en iyisi bu! :ehe:
Mom o pastayı yiyemezse 3 amiral gelse durduramaz. Ki berbat olacak işler :D Yukarda saydığın isimlerin şansı yok. Pasta'nın mahvolması ile gelecek çıldırma kısmını atlıyorsun. Ben olayın Yonkou'nun devrilmesinden ziyade Linlin'in kişisel şovuna dönüşeceğini düşünüyorum. Vaziyet alın :D

Son düzenleme:
105.5'da olsa Bobbin en azından öne cıkmış bir karekterdi Sanji bari onu dövseydi.
Tayfadaki elemanlar 2y aradan sonra Sanji'den cok kişiyi dövdü herhalde.
Big Mom düşmeyecek çay partisinde olaylar olucagı belliydi zaten 15 bölüme biticek gibi bu arc'ta.

Bu arc'tan sonra kendi adıma One piece renklenebilir.3 ayrı yer işlenicek hiçbirinde Luffy olmuyacak bana göre.

Şu ana kadar herkes az çok bir şeyler yaptı. Bir şey yapmayan Big Mom ve iki komutanı. Luffy nin yapabilecekleri az çok belliyken iki komutanın aradan çıkması bile az bir iş gibi gelmiyor bana. Fakat asıl bilmediğimiz Mom un bu kadar korkutucu olmasının sebebi. Bana kalırsa büyük şov yapacak Mom.

Eğer Koca Ana ile ilgili bir dövüş olursa yanındaki şapkayı, bulutu, güneşi vs. Nami ve Brook oyalar. Koca Ana tek başına yani kendi asıl gücüyle dövüşmek durumunda kalır. Tabii ki bu senaryo da komutanlar ile dövüşen kişilerin de olması gerekiyor. Koca Ana'nın hala ne kadar güçlü olduğunu bilmiyoruz ki. Luffy+Kid+Law gelse indirebilecekleri pek sanmıyorum ama belli de olmaz. Bunu neye göre yazdığımı da belirteyim. Kaido karşısında Kid, Doflamingo karşısında Law, Kraker karşısında Luffy.

Şimdi bizimkiler plan yapacak düğüne girmek için. Fakat şöyle bir sorunları var.

Luffy.

Bu adam dayanamaz planı beklemeye falan hayırlısı bakalım. Büyük ihtimalle Luffy gene başka şeylerle meşgul olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık