Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahh Sanji ahh. Robin'lik yapmayaydın iyiydi :(

Bu bölüm düğün öncesi son bölüm olsun artık. Baymaya başladı çünkü.

Bege reyiz geliyor :at:

Bobbin üzmeye devam ediyor.

Pekoms'un öldüğüne inanan var mıydı gerçekten ? :(

Veeeeeeeeee Mama düşmeyecek diyenleri görelim :flaugh:

Şu saatten sonra ne Mama bizimkilerin peşini bırakır ne de bizimkiler sürekli kaçma modunda takılır. Çarpışma kaçınılmaz.
Begenin ihaneti ortaya çıkar, bizimkiler bi şekilde BigMoma yardım etmiş olur sonra haydi herkes kendi yoluna ama bi daha olmasına bağlanır gibi duruyor.

Begenin ihaneti ortaya çıkar, bizimkiler bi şekilde BigMoma yardım etmiş olur sonra haydi herkes kendi yoluna ama bi daha olmasına bağlanır gibi duruyor.
Begenin tek başına bigmom u indiremeyecegini bilecek kadar akıllı bir adam olduğunu düşünüyorum. Kesin bir plan yapmıştır ve güvendiği birileri vardır. O yüzden bobbin i vuran nege ise mom ın dusme olasılığı artar.

Silah kullanan genelde, bege ve adamlari.

Gelen ingilizce metine gore , bobbin luffy ve sanjiye ulasamadan indiriliyor.

Silah mevzusuda ozel bir durum. Ortada ozel yapim silahlar var. Ve silah fabrikasi hatta belkide fabrikalari olan bir yonko var ( kaido )

Teach silah icin devrim ordusuna saldirdi eli doludur. Zaten kendinde olmayan seyi veremez.

Shanks boyle ugrasmaz direk bodoslama girer. Geriye kaido kaliyor.

Yada en heyecanlisi olur; denizciler, cipher pol, wg ve vegapunk kombinesi ilk yonkoyu indirip tum dunyaya ve korsanlara bir mesaj vericekler.

Ben sahsen, yeni dunyaya tasinan karargahin is yapmasini beklerim. Ve boyle bir durumda dusmanda olsalar, luffy momadan yana olacaktir. Boylelikle tum dengeler gozetilir. Bakalim arcin anahtar adami bege gibi duruyor suan ;)

Ulan başından beri olması gereken konuşma buydu. Şimdi aralarında geçen konuşma tam da dediğim gibi çıkıyor. Bazı arkadaşlar yanıldıklarını görebilmiştir umarım.

Sanji yapması gerekeni yaptı deniliyordu.. Evet şu an yapması gerekeni yaptı işte.

Son düzenleme:
Vinsmoke lar birşeyler planlıyorlar. Öyle kuzu kuzu düğüne gelmeyecekler gelseler saçma olur zaten bakalım onların korunma planları ne olacak.

Luffy ve Sanjinin tepkileri istediğim gibi. Dostuna ve adamına sahip çıkan naif ve saf Luffy, ne yapacağını bilemeyen duyguları ile söyledikleri farklı olan Sanji. Sonuçta duruma noktayı koyan Luffy.

Bobbin'e kurulan hayaller gibi Bege'ye bel bağlanıyor gördüğüm kadarıyla, yanlış yapıyorsunuz arkadaşlar :| Yonkou yöneticisi adamlar seri üretim tabancalar ile öldürülemez, öldürebilse denizcilerin en büyük gayesi olur o tip silahlar. Düşünsene; bir tabanca üretiyorsun, Marine askerin yonkou yöneticisi indiriyor. Ne gerek var hakiye, şeytan meyvesine carta curta. Ver 2 sene önceki Coby'nin eline tabanca, çatır çatır tatlı kumandan indirsin, oh ne ala :D
Bege en fazla casus tipi saldırıda bulunabilir yüksek seviyedeki adamlara karşı, eğer gerçekten seri üretim silahlardan yonkou inerse sadece bu olaya değil, seriye karşı ümitlerim azalır, büyük dengesizlik.

Luffy ağzına çakmış bi' tane Sanji'nin, kaptanlığını konuşturmuş sonunda. Geçen hafta bu bebe iyice kaptanlığı elinden bıraktı Enies Loby'den sonra diyordum sanki E. Oda sesimi duydu. Sanji koçum, doğru yola girdin, Hasır Şapkalı olmak nedir hatırlayabildin sonunda.
İşin en kritik noktası "Baratie'nin canı tehlikede" demesi Sanji'nin. Luffy bunun farkında, kafaya Bigmom'ı indirmeyi koymuş gibi. Bir yerlerden Neko ile Marco falan çıkmazsa bunu nasıl becerecekleri ise meçhul.

Neyyyyyy o_O

Bizimkiler eline fırsat geçmişken Bege'yi kullanmak yerine Mama'ya Bege konusunda yardım mı ederler diyorsun ? Hani şu an her güç kırıntısına bile muhtaçlarken Bege'yi yanlarına almaz diyorsun ? İyi misin sen ? :D

Geçen hafta tayfa ile BM arasında ki güç farkı çok basit bir dille anlatılmıştı. Düşeceğine inanmamanız lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık