Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arc luffy ile sanjinin arcı olacak. BM de inecek. Yanındakilerde. Senaryo değişebilir ama bizim taraftan kimden bahsetsek BMnin inmesi gerektiği çok açık. Sanji, jinbe, pedro, brook, luffy ve hatta CC. Baska yolla çözülecekse bile kaçarak olmayacağı belli artık spoiler ile birlikte. Ki zaten haftalardır bunu söylüyoruz. Kacmayacaklarsa nasıl çekip gidecek bizimkiler peki? Çözülmesi gereken çok mesele var. Burada anlaşabilirler deniyor bu defa. E luffynin elinde ne var ki BM ile anlaşmak için?
Vinsmokelar mı? Sanjinin vinsmokeları birakmayacağını da öğrendik bu bölüm. Yani çok zor ama her konuda anlaştılar diyelim, Vinsmokelara ellememesi karşılığında ne verebilir Luffy bu kadına? Emrine mi girer, hiç sanmıyorum. Hala denklemde bilinmeyenler var. Bege gibi, vinsmokeların bir amacının olup olmadığı gibi adaya gelecekler ve zaten adada bulunanlar gibi. Ama şuraya kadarki bilgilerle hiç kimse beni ikna edemez BMnin inmeyecegine. Inmeyecekse büyük bir şey lazım. İhtimal var mı var ama çok düşük bana göre. Zorosuz yonkou inecek kabullenmesi zor sizin için anloyorum ama o da sıkıntı değil. Zoroya bi arc yapacak ya zaten. Wano. Şogunu zaten alacak bizimki.
Luffy kaidonun karşısına yonkou olarak gidecek. Tam tayfa, tüm filo ve müttefikler. Beni daha çok heyecanlandırıyor bu.
Taa balikadam adasinda dediği gibi. Luffy BMyi dövüp orayı kendi bölgesi yapacak.

Ablası kalman için ne sebep var dedi, Sanji buraya(Luffy'e) geldi sen hala laf yapıyorsun senle bu konuları yeterince tartıştık...
Sanji istediği an bu adadan kurtulurdu. Ablası söyledi zaten.
Sanji bu adadan ayrılamam diyor daha bu bölüm kendi dedi. Yani zor değil yanıldım demek Ferit.

Sanji bu adadan ayrılamam diyor daha bu bölüm kendi dedi. Yani zor değil yanıldım demek Ferit.
Ya kardaş adamın kardeşi dedi kendi ağzıyla kalman için hiç sebep yok. Demedi mi, git bizi önemseme demedi mi ? Biz neyi tartışıyorduk ? Sanji'nin isterse adadan kaçıp gideceğini sen kalkıp yok gidemez bırakmazlar demiyor muydun ?

Sanji istese adadan gidebilir mi ? Evet
Olay bitmiş yani. Sanji doğru kararları vermiştir en azından benim için.

Ya kardaş adamın kardeşi dedi kendi ağzıyla kalman için hiç sebep yok. Demedi mi, git bizi önemseme demedi mi ? Biz neyi tartışıyorduk ? Sanji'nin isterse adadan kaçıp gideceğini sen kalkıp yok gidemez bırakmazlar demiyor muydun ?

Sanji istese adadan gidebilir mi ? Evet
Olay bitmiş yani. Sanji doğru kararları vermiştir en azından benim için.
Öyle bir savunma mı var yahu? Ben sana gitmek istemeyeceğini açıkladım. Germayi bıraksa bile Reiujubyu bırakmaz dedim. Hadi onu bırakmak istese bile burdan öylece kaçıp gidebileceği bile belli değil. Big Mom in elinden kacabilecegi yani?
Diğer taraftan hala daha Sanji' nin Baratie güvende olduğunu düşünmüyor. Ben sana bunlardan bahsettim. Ki haklılık payım bu bölümle birlikte ortaya çıktı. Sen hala daha Reiju diyorsun. Adamın kendisi diyor kaçamam diye.

Abi ne olsun istiyorsunuz anlamadım ki. Bu adam ne zaman indirecek yonkou. Artık hiç birinden kaçmayacağım demedi mi, g4ü geliştirip g5 de açtı mı tamam işte. Bi kulp bulunur. Daha Kaido'su var Bb'si var Sakazuki'si var. Size kalsa 25 yıl var daha serinin bitmesine. Olayların hızlanması için BM'nin inmedi şart. Kaldı ki Luffy BM'i indirecek potansiyelde diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık