Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rohanlılar,kardeşlerim bazılarınız BİG MOM inecek demiş , BİG MOM yahu BİG MOM. Yonkou bu kadın , luffy doflamingoyu binbir zorlukla indirdi , millet sırtında taşıyarak kaçırdı luffyi doflamingonun elinden , bu çocuk yonkouyu nasıl indirsin , yalnız indirmicek ki demeyin , doflamingoyu bile law ile indirdi bu çocuk , yonkouya dalarken yanında 2 3 kişi daha olsun hadi ne farkederki , bigmom inmez bu arc , tabi kaido gibi dış etkiler olaya karışmazsa.
Vinsmoke ailesi kurtarılacaksa, Mom inmeden bu nasıl mümkün olacak?

Bekleyin görün, Bege yanında her kimi getirecekse, onlar kilit rol üstlenecek. Bir de Nekomamushi'nin Marco'larla birlikte Tüm Kek adasına gelme ihtimali var.

Ulan ahahahahaha. Hiç beklemiyordum ya. Resmen kahkaha patlattım okuyunca.

Luffy: "TELL ME YOUR TRUE FEELINGS!!!"

A crying Sanji: "I want to... return to the Sunny-Go!!!"

Hahahahahahahhhaha

Oda bu arcta bize Luffy nin BM yi indirmeyecegini bir cok bolumde soyledi. Bir arkadas yukarida yazmis Luffy eger BM yi indirmek istese bu bolumde BM yi indiricem tarzi bir sey derdi. Hem Oda Brook u artistlessin havasi artsin diyemi BM nin karsisina gecip Pone caldirtti. Ayrica Brook u kurtarirken ki tayfanin hali ortada. Tayfa nin geri kalani burda yok diyoruz hani geri kalani cop olanlarda degil Franky Robin ve Usop kullandiklari silah ve seytan meyvesi sayesinde alan hasarini yuksek derecede verebiliyorlar ve Zoro yok yahu. Oda Kataakuli yi oyle iki uc kisi birlestirerek birine aldirmaz. Ya Sanji alir yada Zoro. Kaldiki Zoro bile burda olsa Katakuri ye katakulle bile yapsa islemez. Neden mi bu tayfa kaptani dahil Scibukai indirmeye yeter ama Yonkou indirmeye yetmez. Ve bunlar islerin cogunu baskalarinin yapacagi bi savasta bulunmazlar. Yahu BM uyurken odasini parcaliyordu tatli krizinde adasini yikiyordu etmeyin ellemeyin adadaki hic kimse veya hicbir ittifak onu indiremez. Disaridan destek lazim ama unutmayin arcin bitmesine az kaldi. Kisaca bu arc BM inmez ama tayfanin bu kismi guclenerek ve de yanlarina bir iki kisiyi alarak adadan ayrilir Wano sonrasi ise tayfa Yonkou seviyesine cikabilir Oda nin islemesine bagli.

Herkes bi tutturmuş Luffy BMyi indiremez gücü yetmez e o zaman Kaidoyu nasıl indirecek? 2 yıl eğitime mi girecek gene?
Bak diyorum BMyi indirince Kaidoya hazır olacak.

Yahu Luffy sürtükliyeceği bossun adını haykırır. Olaylar bu reddeye gelmişken, Sanji ile bu konuşmayı yaparken BM'ı indiricem demiyorsada düğünü basıcam diyorsa BM'ı Luffy indirmezz. Zaten Luffy yeni younko olacak diyenler hayal görüyor :/ Şuan kimse kesin olarak Luffy teke tekde komutan alır diyemez.

Geçen hafta sahte Brook galiba yanıyordu, yani BM sabah uyandığında Brook yanmış olup onun öldüğünü düşünebilir

Asıl mesele Bigmom'ın gücü değil. Yonkou olması inmeyeceği anlamına gelmez. Zaten Luffy buradan çıkıp Bigmom'dan daha güçlü olan Kaido'yu indirmeye gidecek. O zaman da yonkou bu nasıl iner falan denilmez umarım. :/ İnmesi şart olsaydı Kaido'da alacağı p-up'ı burada alırdı. Yanına da güçlü birilerini verirdi Oda, olur biterdi. Derdimiz başka yani.

Bigmom inmez çünkü en önemli sebep editörün açıklamaları. 2017'de Reverie ve Wano arc işlenecekmiş. Yani bu arcın ömrü tamamlanmak üzere. Şimdi asıl olaya gelelim. Bigmom'dan çok daha önemsiz karakterler için bile onlarca bölüm harcayan mangaka sizce Bigmom'ı "Yoldan geçerken önüme çıktı, ben de yıktım geçtim." kıvamında indirtir mi? Totland arcı çok kısa olacak. Yeterli değil.

Diğer bir meseleye gelirsek; bizim tarafımızda bir avuç insan var. Güçlü olanların sayısı daha da az. Karşıda ise koca bir oluşum var ve içlerinden bazıları tam bir canavar. Tayfanın ne nefesi yeter bunlara ne de çapı. Kaldı ki yonkounun kendi çöplüğündeyiz. Tümden sıkıntı. Öyle kitaptan çıkacak 3-5 kişiyle, sağdan soldan gelen 5-10 kişiyle koca yonkou inecekse işimiz var. 2 yıl önce başka bir yonkou için 100 bin denizci ile shichilerin toplandığı unutuldu galiba.

Başka bir mesele de Roger'ın zamanında gelip istediğini alıp gitmesi var. Oda bunu boş yere anlatmadı. Luffy'nin gidişi için yol yaptı bir nevi.

Ve son olarak; Luffy'den bir türlü bu arcta Bigmom'ı mahvedeceğine dair bir şeyler duyamadık. Baratie tehlikede denildi, Luffy ise gider korurum gerekirse dedi. Sanji sebeplerini açıkladı, Luffy ise düğünü basıp aileni kurtarırız dedi. Hala Bigmom'a karşı bir sözü yok. Anlıyor musunuz olayı? Luffy dediğimiz adam son derece düz mantıkta olan birisi. Her zaman problemin çözümü için problemin kaynağını yok eden birisi oldu bugüne kadar. Lakin hala tık yok Luffy'de.

Neyse işte biraz uzun yazdım ama ana tema "Mom inmez." Daha doğrusu bizimkiler tarafından inmez. Ancak sürekli söylediğimiz gibi Teach falan gelirse bir şeyler olur.

Yahu Luffy sürtükliyeceği bossun adını haykırır. Olaylar bu reddeye gelmişken, Sanji ile bu konuşmayı yaparken BM'ı indiricem demiyorsada düğünü basıcam diyorsa BM'ı Luffy indirmezz. Zaten Luffy yeni younko olacak diyenler hayal görüyor :/ Şuan kimse kesin olarak Luffy teke tekde komutan alır diyemez.
Ben diyorum komutan değil asıl olay Yonkou.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık