Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 856 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En azından Yonkou olan Momun çapını görmüş olduk. Güçlüler ama adasında neler oldu neler.
1 komutanı Urouge indirdi.
1 komutanı Luffy indirdi.
Bobbin ve Pekoms pert.
Brulee ve Opera rehin.
Çoğu ruhlu askeri Brook paketledi.

Yani bildiğin Luffy adaya ayak bastı kadın adamlarının yarısını kaybetti nerdeyse.

Smoothie var Katakuri var.
Amande , Mont Dor ve diğer elemanlar kaldı. Onlarıda aslında böyle birer birer kıstırıp indirseler kadın ordunun yarısından fazlasını kaybetti demektir.

Law ise Kaido'u indirme şansımız %30 demisti.
Jack giftersler ile Zou adasını tek basıyor ve ele geçiriyor.

Bilemedim. Mom'dan sürpriz birşeyler bekliyorum yoksa sönük kaldı biraz.

Katakuri ile Smoothie bayağı güçlü çıkar herhalde.
Zaten Jinbei'nin telaşına bakılırsa Mom sinirlendiğinde işler çok kötü olacak...

BM ineri Okama avatarı kullanmamak için diyorsun gibi geldi:hhh:. Şaka bir yana BM'nin inmesi için yeterli mi sence bu kadro?
Okama avatırını kullanacam yüksek ihtimal :D
Şuan inmiycekse başka ne zaman BM ile bu kadar içli dışlı olunur? BM'yi Luffy şuan indirmezse büyük ihtimal son vuruşu başka biri yapabilir.
big mom inerse luffy yonkou zaten.

shogun = kılıç = zoro
Ben bir yonkounun inip ertesi arc diğerinin ineceğini sanmıyorum be wumasama.
Şogun arc bossu olmazsa Zoro indirir zaten.
Kaido inmez bence. Ne bileyim inmemeli. İnmesi demek büyük savaşın hazırlıklarının başlaması demek ki Vegapunk, Ryukugyu gibi karşı taraf, Elbaf gibi müttefik tahmin ettiğimiz kısım dahi gösterilmemişken bana inme ihtimali düşük gözüküyor.

Ayrıca itibar meselesi de var. O kadar ünvanlar verdiğin adamı harcamak kolay olmasa gerek.
Kaido menzile girdi Luffy'nin inecek öyle yada böyle kaçarı yok :D
BM'yi komutanlarından biri inmiş, patlayacak bir bomba varken indiremeyen adamlar "Dünyanın en güçlü canlısı" ile Wano'nun Shogun'ununu birlikte nasıl indirecek? Kesinlike güç arttırımı geliyor her şeyin sesini duyma ile.
Bende bunu diyorum şuan BM'nin inmesi için çok müsait ortam var aslında.Bu durumdaki Yonkou'yu indiremeyen tam kapasitede olan Kaido'yu nasıl indirecek.Gerçi diğer tarafta müttefikler sağlam Marcolar+Minkler+Samuray+Law+Tam tayfa+ büyük ihtimal Jinbe.

En azından Yonkou olan Momun çapını görmüş olduk. Güçlüler ama adasında neler oldu neler.
1 komutanı Urouge indirdi.
1 komutanı Luffy indirdi.
Bobbin ve Pekoms pert.
Brulee ve Opera rehin.
Çoğu ruhlu askeri Brook paketledi.

Yani bildiğin Luffy adaya ayak bastı kadın adamlarının yarısını kaybetti nerdeyse.

Smoothie var Katakuri var.
Amande , Mont Dor ve diğer elemanlar kaldı. Onlarıda aslında böyle birer birer kıstırıp indirseler kadın ordunun yarısından fazlasını kaybetti demektir.

Law ise Kaido'u indirme şansımız %30 demisti.
Jack giftersler ile Zou adasını tek basıyor ve ele geçiriyor.

Bilemedim. Mom'dan sürpriz birşeyler bekliyorum yoksa sönük kaldı biraz.

Katakuri ile Smoothie bayağı güçlü çıkar herhalde.
Zaten Jinbei'nin telaşına bakılırsa Mom sinirlendiğinde işler çok kötü olacak...
Pekoms, Big Mom'un Vivre Kartı, Jinbei, Urouge'nin bir komutan indirmesi, Vinsmoke Ailesi gibi varyasyonlar hesaba katılmamıştı. Şimdi bizim tayfa ve müttefikler burada olsa ben yine inmez derim orası ayrı. Big Mom'u yenecek güç göremedim ben Luffy'de.

Pekoms, Big Mom'un Vivre Kartı, Jinbei, Urouge'nin bir komutan indirmesi, Vinsmoke Ailesi gibi varyasyonlar hesaba katılmamıştı. Şimdi bizim tayfa ve müttefikler burada olsa ben yine inmez derim orası ayrı. Big Mom'u yenecek güç göremedim ben Luffy'de.
İndirmese bile İmpel Down gibi oldu.
Nasıl orayı iç içe katıp zarar verip gittilerse burda da Totland'dı iç içe katıp Mom'a zararı verip gidecekler.
İşte devamı mesele. Mom CC için Dressrosa'a kadar gemi yollamış biri peşlerini nasıl bırakacak orası sıkıntı.

İndirmese bile İmpel Down gibi oldu.
Nasıl orayı iç içe katıp zarar verip gittilerse burda da Totland'dı iç içe katıp Mom'a zararı verip gidecekler.
İşte devamı mesele. Mom CC için Dressrosa'a kadar gemi yollamış biri peşlerini nasıl bırakacak orası sıkıntı.
Benim tahminime göre ya birisi bu kadına çökecek ya da ilgisi başka yöne kayacak. En olmadı çarkı çevirir.

Germa'yı gözünde çok büyütüyorsun birader, Yeşil kafalı olacak kardeşinin ağzını burnunu kırmış Sanji, babasına karşı da hiç yenilecek gibi durmuyordu. O elemanlar maksimum Sanji ayarında. Bir Yonko'nun donanmasında o güçte onlarca adam oluyor zaten. Kraker tek başına patates eder bütün Germa'yı.
Ben germayı baba ve kardeşlerden saymıyorum sadece, ellerinde bulunan normal askerlerden bile güçlü olan askerlerinden yani askeri güçlerinden de bahsediyorum.
Arc başından beri teknolojileri konuşuluyor bunların.
Bu iş saf dövüş gücünün dışında ben bundan bahsediyorum...

Düşmeyeceğine bahse girerim.. Sadece bölgelerini kaybedecek; o andan itibaren diğer Yonkou'lar tarafından "Hasta Kadın" olarak nitelendirilip bölgeleri yağmalanacak..;)
Sitede bahse girildi zaten. Hayırlısı bakalım. Şu meşhur Hansel ve Gratel de cadı nasıl ölmüştü yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık