Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin, mom un saygısını kazanacak kadar sağlam dövüşeceğini düşünüyorum. Ama diğer iki komutan ın durumu muallak. Çünkü o ikisi de yenilirse Mom a savaşmaktan başka çare kalmaz.

İki üç bölüm sonra wano da oluruz
O kadar da değil. Daha bir sürü olay var. :/

Hani bu krallığa girmek zordu, nerede radarlar, o ilk bölümde ufak bir kargaşada olaya müdahale eden polis ekipleri. K. haki kullanan adamlar, yonkou 1. komutanı nerdeyse artık. Bu ayna dünyasını fark eden haber veren hiç mi bir şey olmaz. Brule'yi rehin al, kek adasında bedava tatil yap. Yonkou organizasyonu bu kadar basit miydi?

Siz mutlu musunuz bu işlerden? Çok kolay olmadı mı? Yarın sabah düğün var daha davetli yüzü görmedik. Bu adayı zulme bırakıp kaçacak mı hasırşapkalar. Lola'nın gariban babası ne olacak?
Lola-Bege-Vinsmoke-Pekoms-Sezar-Pudding-Bomba meseleleri var.

Öyle kolayca gidilmeyecek düşmese bile.

Bu yonkou inecek arkadaş belki Luffy tarafından inmez ama inecek bu kadar aptal bir yonkou tayfasının bu kadar yaşaması bile mucize.

Şimdi o düğünü, o pastayı görmeyecek miyiz diyorsunuz ? :)

Mama ikinci kez aynı şeyleri yaşayacak. Hem pone'yi kaptıracak hem de Germa'yla evlilik olayı başarısız olacak. Roger ve önceki düğün muhabbeti işte. Germa çok güzel kazık atacak Mama'ya. Sen anlaşma yaptığın adamları düğünde öldürmek istersen sonra da düğün olmadı, Germa ordusu benim olmadı, teknoloji elden gitti diye de ağlamayacaksın Mama! Kusura bakma.

Ama şöyle düşünün.. Diyelim ki Luffy'ler kaçtı. Mama bu ikinci başarısızlıktan sonra Luffy'nın peşini bırakır mı ? :) Hangi deliğe girse peşinden gider. Öyle Luffy kaçtı bitti, Mama defteri kapandı düşüncesi fazlasıyla iyimser. Hele hele Mama'yı komutanları inmişken bırakacak ve daha zamanı gelmedi diye kaçırtıp tam kadro ve Mama'dan da güçlü bir yonkouyu hedef olarak seçtireceksen bu iş Polyanna'cılığa kadar gider. Saçma yani. Sen önce Mama'yı bu kadar zayıflamışken yen de sonra Kaido'yu yen hadsizzz!

Yalnız Luffy kaçarsa tükürdüğünü yalamış olur. Madem kaçacaktın Fujitora karşısında niye üfürdün o zaman diye sorarlar adama :artiz:

Ben olsam kaçardım. :)... Luffy'nin topyekün ordusu(zorolar+filo komutanları gelse orada tozu dumana katarlar. 11 bişi WB ye daldığı gibi Mom a da aynısını yaşatsınlar. Zuhaaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık