Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakuba No Cavendish

Bence Sanji Luffy buluşmasında duygusallığın dibine vuracak yine Oda. Puddingde yaşadığı şoktakinden daha vurucu bir sahne çizeceğini düşünüyorum.

Kesin Bobin'in bir başka forumu neyim vardır.O ödülün üstüne 1 milyar ekleyin.La yonkounun bizzat emir verdiği adam 105m çıkamaz çıkmamalı.Yüz yüze görüşüyo la.En tırt karakter bile 300m-400m olmalı.

bence wanodan önce bi reviere yaparak aksiyon dolu sahnelere dur der ve bize lufy gibi bi salağın yanında veremeyeceği bilgileri verir. sonra bu bilgilerin tahmin ediyorum ufak bir kısmı wano ya çıkar, bizde oraya akarız. yoksa wano çöp bir arc olacak gibi. böyle kuru kuru geçirdik tüm keki ama adamın da kafasını toplaması lazım biraz.

Benim sormak istediğim bir soru var. Şimdi bu ayna sadece bulundukları adalarda mı işliyor? Bir anda Wano'daki aynadan çıkamıyorlar mı? Yalnız gemiyi nasıl götürecekler öyle bir sıkıntı var.

Eyvallah saolasın. Translete çevirisine baktım canavar demekmiş. BM iner mi sorularına artık gönül rahatlıgıyla inmez cevabını verebilirim öyleyse
Diğer anlamları hülya, rüya, hayal. Muhtemelen de bu amaçla kullanıldı. Çünkü Reverie WG'ye bağlı devletlerin toplantısına verilen isim. Tüm devletlerin birlik olması=Ütopya=Hayal

Benim sormak istediğim bir soru var. Şimdi bu ayna sadece bulundukları adalarda mı işliyor? Bir anda Wano'daki aynadan çıkamıyorlar mı? Yalnız gemiyi nasıl götürecekler öyle bir sıkıntı var.
Eğer öyleyse Brulle'yi evcil hayvanı falan yapsın bizim tayfa çok faydalı olur ama bence sınırlama koymuştur Oda ne bileyim sadece meyve kullanıcısı dokunduğu aynaları kullanabiliyordur falan yinede oldukça kullanışlı :rolleyes:

Bobbin reis :/ Şu yonkou arcında yonkounun kendisi dahil en beğendiğim tasarım Bobbin. Aklıma şöyle bir senaryo geliyor: Luffy Sanji'nin yemeğini yerken Bobbin gelecek ve Luffy ile Sanji kombine bir saldırıyla indirecekler Bobbin'i. Bu şekilde harcarsa söverim Oda'ya. Diğer bir senaryo da şu: Yine aynı şartlarda gelir Bobbin ve bizimkilerle tek başına kafa kafaya kapışır, bizimkiler ayna dünyasına giderler ve dövüş yarıda kalır. Bakalım reisi harcayacak mı? :/

Adada bulunan tayfanın hepsi öldürülüyordu ve bu Luffy'nin gözlerinin önünde oldu ama hala Luffy buraya dövüşmek için gelmedi Sanji'yi alıp gidecek diyen kişiler var, Sanji'ye yapılanlara Luffy'nin ufak da olsa bir cevabı olmazsa benim için hayal kırıklığı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık