Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy kaçmadığından değil aslında. Luffy'in adaya gelme nedeni en başından Sanji'yi geri almaktı. Alacak ve gidecek. BM'ı bizimkiler indirmeyecek bence, Teach veya başka biriyle aradan çıkartacak Oda. BM ile karşılaştılar bir kere, bir daha indirme olayına çıkmaz karşılarına muhtemelen.
Bence BM hakkında istihbarat alan denizciler sakazuki önderliğinde gelip yonkou alacak böylece yeni dünyaya karargah taşımanın boşuna olmadığını göstermiş olacak Oda bize :)

Tayfanın yarısı yok deniliyor ama Luffy'nin ekibinde bile çok güçlü adamlar var. Jimbee kılıç ustası değil ama Zoro görevini görebilecek bir sağ kol. Carrot'un dövüş gücü Usopp'tan yüksek. Pedro ile Franky eksiği kapatılabilir. Nico Robin görevini yapabilecek biri yok.
2. etken olarak Ortada büyük bir karışıklık olduğu çok belli.
BigMom düşmez ama çok büyük bir kayıp yaşayacağı ortada. Kayıplardan biri Ponegliph, Tamatebakko hüsranı, pastanın patlaması, Germa'nın ve Bege'nin birbiri ile bağlantılı olabileceği ihtimali. Vito, Germa'nın hayranı olduğunu ve çizgi romanlarını okuduğunu söylemişti zaten. Blackbeard'ı Dragon ile eşleştirdi zaten. Her tezeğin altından onu aramayalım bence. Dünya hükümeti daha mantıklı. Sakazuki tabiat olarak saldırgan bir adam olduğunu bundan daha iyi bir şekilde ıspatlayamaz. Bizatihi geleceğini sanmıyorum ama. Çok zayıflamış bir BigMom'un yeni dünya'da ne kadar tutunabileceği belli değil.
Jinbei zoronun yerini tutar belki ama bu hikaye için hoş olmaz be zoro olmadan luffy kimseyi indirmedi şimdiye kadar hissedilir eksikliği :D

Bence BM hakkında istihbarat alan denizciler sakazuki önderliğinde gelip yonkou alacak böylece yeni dünyaya karargah taşımanın boşuna olmadığını göstermiş olacak Oda bize :)
Denizciler bir yonkou indirirse çok tatlı olur. Adamları en azından daha fazla ciddiye alabilirsin tehlike açısından.

Vinsmoke'ler var bence o kadar boş olamazlar. Böyle tuzakla halledilmeleri istendiğine göre. BigMom da bu işten zararlı çıkacak. İchiji ve Niiji güç gösterisi yapar.
Gerçi Yonkou 'a karşı ne kadar güç gösterilir bilemiyoruz , WB gibi biri olsa hepsini avuçlar.

Bobbin trolüne uğradık iyimi.

Neyse sonunda her şey iyi gitti Luffy de yemegı yeyip tüyecekler.

Ne yonkou imiş be.Wb ile şu mahlukat(lar)ı bir tuttular onca zaman.Uyurken elinden oyuncağı alınan yonkou mu olur.Bir de bu Bm Sakazukiyi felan alacak hemi.
Trol'den ziyade Cracker tarzı bir olay bekliyorum ben. Gemi'nin tipi filanda hatırlarsak Bobbin'e benziyordu. Shapeshifter gibi birşey çıkacak Bobbin :D

Şimdi Niji'ye geçiriyor Niji anında karşılık veriyor.Bobbin'e geçiriyor kalkamıyor yerinden.Umudum var Vinsmokelarda iş var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık