Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855: Guruldayan Mide

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Poneglyplere şeytan meyvesi nasıl konulacak hahahah.
800 mü 1000 küsur yıllık hic darbe bile almadan günümüze kadar gelmiş. Ruh koyulması mi bekliniyor Oda açıklamış hiçbişeyden etkilenmezler diye. Yani magmada erimiyor bunlar. Ayrıca farzedelim ki koydu. İçine konulan ruh antik dili nerden bilcek. Gider Odenin ruhunu koyar neysede. İçine ruh konuldu diye taşın kendini translate etmesini beklemek. Hahahah :D

Ayrıca Kitabeler ile kairosekini aynı değil. Hatırlarsanız law kairosekiyi kesmişti punk hazardda. Ama Poneglypi kesemez bence. Zaten zarar verilebilen birşey olsa dünya hükümeti verir bu taşlara zararı.

800 mü 1000 küsur yıllık hic darbe bile almadan günümüze kadar gelmiş. Ruh koyulması mi bekliniyor Oda açıklamış hiçbişeyden etkilenmezler diye. Yani magmada erimiyor bunlar. Ayrıca farzedelim ki koydu. İçine konulan ruh antik dili nerden bilcek. Gider Odenin ruhunu koyar neysede. İçine ruh konuldu diye taşın kendini translate etmesini beklemek. Hahahah :D

Ayrıca Kitabeler ile kairosekini aynı değil. Hatırlarsanız law kairosekiyi kesmişti punk hazardda. Ama Poneglypi kesemez bence. Zaten zarar verilebilen birşey olsa dünya hükümeti verir bu taşlara zararı.
+1

Tabi canım BM, translate için özellikle Ohara'dan adam seçmiştir zamanında ruhunu aldığı. :p
Poneglphlere ruh koydu hadi diyelim taşlar hareketlendi çılgın atıyor ortalıkta, ulan hayali bile komedi resmen. Yazıları anlamadıktan sonra ne işe yarayacak ruh koymak. Gittiği yerden ayaklanıp Big Mom'a mı dönecek nedir yani olacak olay :p Yahu bu kadın yıllardır kitabe derdinde, büyük ihtimal yıllardır da meyveye sahip. Olayı olsaydı çoktan yapmıştı numarasını. Taşların yok edilemez oluşu defalarca belirtilmiş zaten. Kairosekinin antisi BM meyvesi, hadi buyrun :p

Edit: 900. mesajım sana geldi Tayşo. Bunu niyeyse işaret olarak alasım geldi, 1000. mesajı da sana destek gelerek atacağım. Böyle bir ritüel oluşturdum artık :p

Son düzenleme:
Tabi canım BM, translate için özellikle Ohara'dan adam seçmiştir zamanında ruhunu aldığı. :p
Poneglphlere ruh koydu hadi diyelim taşlar hareketlendi çılgın atıyor ortalıkta, ulan hayali bile komedi resmen. Yazıları anlamadıktan sonra ne işe yarayacak ruh koymak. Gittiği yerden ayaklanıp Big Mom'a mı dönecek nedir yani olacak olay :p Yahu bu kadın yıllardır kitabe derdinde, büyük ihtimal yıllardır da meyveye sahip. Olayı olsaydı çoktan yapmıştı numarasını. Taşların yok edilemez oluşu defalarca belirtilmiş zaten. Kairosekinin antisi BM meyvesi, hadi buyrun :p

Edit: 900. mesajım sana geldi Tayşo. Bunu niyeyse işaret olarak alasım geldi, 1000. mesajı da sana destek gelerek atacağım. Böyle bir ritüel oluşturdum artık :p
Sankyu. :)

Roger sesini duydu bende ruhunu önümde diz çöküp tövbe istettireyim ki dile gelsin translate etsin demeyecek beyin yoksa demekki koskoca yonko da. Kitabelere herhangibir şekilde zarar gelmediği belli zati daha neyin savaşı bu. :D Ayrıca bu bölüm yonko ağırlığı alamayanlara da geldi. Kadın resmen bizimkilere sinek muamalesi yaptı. Hahahah.

Uuu aramızda zeki çocuklar var, mevzuyu kapatıverdiler, alkış :alkis:,

800 mü 1000 küsur yıllık hic darbe bile almadan günümüze kadar gelmiş. Ruh koyulması mi bekliniyor Oda açıklamış hiçbişeyden etkilenmezler diye. Yani magmada erimiyor bunlar.
Yok edilemez olduklarının aksini iddia eden olmadı zaten, kime ne anlatıyorsun.? Ama Oda'nın yazdığı "hiçbir şeyden etkilenmezler" gibi bir ifade yok maalesef, o senin hüsnü kuruntun :(, al bak o lafın geçtiği sayfa aşağıda basitçe "kırılamaz" ifadesi var sadece, hadi "yok edilemez" olarak alalım senin hatrına ama bu yinede başka şekilde etki edilmesinin kesin olarak mümkün olmadığına kanıt olarak sunulamaz,

http://mangatraders.biz/read-online/One-Piece-chapter-395-page-6.html

Ayrıca farzedelim ki koydu. İçine konulan ruh antik dili nerden bilcek. Gider Odenin ruhunu koyar neysede. İçine ruh konuldu diye taşın kendini translate etmesini beklemek. Hahahah :D
Daha ruh meyvesinin nasıl çalıştığını bilmiyorken nereden geliyor bu kesinlik.? Bir maddeye ruh eklenince eklenen ruhun kişiliğine mi büründüğü yoksa nesnenin kendi ruhunun mu insansı özellikler kazandığı açıklanmadı benim bildiğim kadarıyla (ki şuana kadar görünenler ikincinin olma ihtimalini daha yüksek gösteriyor). Oda'dan bu konu hakkında özel mesaj aldıysan ekran görüntüsü atıverde bizde cahil kalmayalım böyle :(,

Taşların kairoseki gibi olduğunu iddia eden arkadaş "sizin" taraftandı ona anlatıver, biz sadece "kairoseki gibi olsa bile" varsayımı üzerinden de cevap verdik kibarlık yaparak, arada bi okuduğunu anlamak lazım tabi önce :rolleyes:,

Neyse kolay gelsin sana, harikasın, böyle devam et :good:..

Tabi canım BM, translate için özellikle Ohara'dan adam seçmiştir zamanında ruhunu aldığı. :p Yazıları anlamadıktan sonra ne işe yarayacak ruh koymak.
Bunun cevabını yukarda kankişine verdim ordan okursun :p,

Poneglphlere ruh koydu hadi diyelim taşlar hareketlendi çılgın atıyor ortalıkta, ulan hayali bile komedi resmen. Gittiği yerden ayaklanıp Big Mom'a mı dönecek nedir yani olacak olay :p
Evet alice harikalar diyarında tadında bir mekanda böyle şeyler cidden çok absürd kaçardı, pardon benim çılgınlığım :p,

Yahu bu kadın yıllardır kitabe derdinde, büyük ihtimal yıllardır da meyveye sahip. Olayı olsaydı çoktan yapmıştı numarasını.
Zaten soru şu "yapmadıysa neden yapmadı, yaptıysa neden işe yaramadı" whoaa dimi okuyunca bazen cümleler anlam ifade edebiliyorlarmış,

Kairosekinin antisi BM meyvesi, hadi buyrun :p
Ehehe, halbuki bunun cevabını birkaç sayfa önce aynı senin gibi yanlış anlamayı başarabilen birine gayet açık bir şekilde verdiğimi sanıyordum :p,

- Öyle bir şeyde yok, kairoseki kelepçeyi bileğine geçirdiğin anda ruh olayı biter, yada havada gelen kairoseki mermiye gelişine ruh koyamazsa o mermi saplanır. Ruh koymasının ihtimal dahilinde olması kairosekinin Mom'a karşı etkisiz kalacağı anlamına gelmez..

Bunun cevabını yukarda kankişine verdim ordan okursun :p,

Evet alice harikalar diyarında tadında bir mekanda böyle şeyler cidden çok absürd kaçardı, pardon benim çılgınlığım :p,

Zaten soru şu "yapmadıysa neden yapmadı, yaptıysa neden işe yaramadı" whoaa dimi okuyunca bazen cümleler anlam ifade edebiliyorlarmış,

Ehehe, halbuki bunun cevabını birkaç sayfa önce aynı senin gibi yanlış anlamayı başarabilen birine gayet açık bir şekilde verdiğimi sanıyordum :p,
Peki kelepçe takınca meyve yeteneği nasıl bitiyor onu açıklayabilir misin ?
Yok , bir alternatif fikrin var mı ? Yok.
Olan fikirde , E.oda açıklamadı demek işin en kolayı ben tüm mangayı SBS dışında açıklanmadı diye yalanlarim hiç sorun değil.

Ama şeytan meyvesi ruha etki etmeden çalışır diyebiliyorsaniz , nasıl çalışıyor ona bir açıklık getirmeden inkar etmeyin aksini.

Peki kelepçe takınca meyve yeteneği nasıl bitiyor onu açıklayabilir misin ?
Yok , bir alternatif fikrin var mı ? Yok.
Olan fikirde , E.oda açıklamadı demek işin en kolayı ben tüm mangayı SBS dışında açıklanmadı diye yalanlarim hiç sorun değil.

Ama şeytan meyvesi ruha etki etmeden çalışır diyebiliyorsaniz , nasıl çalışıyor ona bir açıklık getirmeden inkar etmeyin aksini.
Belki meyveler genetik yapıyı değiştiriyor, kairosekide dönüşmüş genleri bastıran bir madde.? Bank isteyince gayet alternatif fikir çıkabiliyor. Ama zaten senin fikrinin de olma ihtimalinin yüksek olduğu söylemişken ve esas önemli noktanın bu olmadığını 2 mesajla vurgulamaya çalışmışken hala özellikle diğer kısmı görmezden gelip kendince bi haklılık payı yakaladığın nokta üzerinden konuyu farklı yöne çekme çabanı kaçırdım sanma.

Özet; alternatif fikrim var, senin fikrinin olma ihtimalinin de yüksek olduğunu kabul ediyorum. Bunu artık burada kapatıp özellikle görmezden geldiğin diğer noktaya geçelim mi.?

" Mom kairosekinin içine meyve kullanıcısı olmayan bir kişinin ruhunu da koyabilir, bu ruhla kairosekinin uyuşmaması için bir sebep var mı.? "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık