Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855: Guruldayan Mide

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizimkilerin şansı, onlar odaya girmeden önce içeride bir sinek olmasıydı. O dakikadan sonra çıkan seslerin hepsi sinek yüzünden sanıldı içeridekiler tarafından. Brook'un kaçırılması esnasında Ana'nın "Ne inatçı sinekmişsin, ölmedin bir türlü" demesi durumu açıklıyor aslında. Çünkü Ana sineği hissettiği anda gözlerini açıyor, sinek olduğunu görünce sallamıyor. İşin komik tarafı Ana sineği yere yapıştırdıktan sonra gürültüye uyanan Brook'un mevzunun sinekten çıktığını görünce geri uyumasıydı.

Helal olsun.Adam kalıbına öyle bir uydurup çiziyor ki senaryoyu bizimkilerin başarısız olmasına imkan yok.

Başka yonko çalmayı başaramamış deniyor.Ama bizim tayfa elini kolunu sallayıp orman ve saraya girdi ve çaldı yonkonun yapamadığını.

Bunun için çok ekstrem durumlar lazımdı.

Üzerin arandığında bulunamayacak bir beden Brook gibi.
Öldürülmeme ve tutsak edilmemek için sağlam bir neden.O neden de yaşayan iskelet olup koleksiyonun nadide parçası olmak.
Tesadüfi bir kronoloji.Bir sineğin aynı anda uçması gibi.

Brook dışında kimse çalamazdı başarısızlık mümkün olmadığı için mangaka ona yaptırdı bu işi.Ben luffy dövüşürken çalar brooku diyordum olmadı.

Aslında begeden çok umutluydum.Bizimkiler savaşır bege düşürür diyordum ama bizimkiler hiç takılmadan kaçacaklar galiba.Bu arc bitti sayılır, düşününce dediğin gibi begenin bişe yapması pek olası gözükmüyor. Ama yinede bizimkiler adadan ayrıldıktan sonra ben BM nin denizciler veya başka unsurlar ile düşeceğini düşünüyorum begede buna katkıda bulunur gibime geliyor.
Bege bence Vinsmokelar ile işbirliği içinde.Fakat bunun Bm yi indirmekle pek ilgisi olduğunu sanmıyorum.Belki kendisi için asker ürettirecektir kendisine.

Sırıtıyor. Aklıma tek gelen BM'nin olayı öğrendikten sonra bunları öldüreceğini düşünmesi. Bu sayede çektiği acıların hesabı sorulmuş olacak şeklinde düşündüm. Farklı bir şey çıkar mı?Bilmiyorum.
Bence hiçbir anlamı yok. 105.5'luk Çöpçü ödülünden 3-4 kat güçlü çıkarsa şaşırmayın.

Bobbin Sanji'nin peşinden giderken söyledikleri epey manidar. Baya baya Sanji'yi hırpalayacak olmasının sonuçlarını önemsemiyormuş gibi hissettiriyor.

Sonuçta her ne olursa olsun Sanji'yi dövdüğü takdirde BM'nin yaptığı planların sekteye uğratabilir. Bobbin'den açıkçası bir şey beklemiyordum ancak bu bölümden sonra bana acaba dedirtti!?

Yenilecek bile olsa ödülünün üzerinde gücü olması muhtemel ve bizimkileri çok zorlayabilir bence...

Yohohoho adamım Brook ya :D Bu arcın en önemli karakteri oldu helal olsun. İskeleti görüp imdaaaaat hayaaalet diye bağırması, poneglifin kopyasını çıkardığının farkında bile olmaması ve en sonunda Nami'ye olan teklifi efsaneydi ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık