Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 855: Guruldayan Mide

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro: Bir ay böyle duracağım ve buradan çıkıp gideceğim.

Luffy: Ben olsam bir haftaya açlıktan ölmüştüm.

Zoro Helmeppo'nun elinde 9 gün aç durmuştu. Luffy daha o zamandan söylemiş açlığa dayanamayacağını.
Luffy çok fazla enerji tüketiyor, normal bu hale gelmesi. Su bile içmedi çocuk. :(

Brulee kadın mıydı la?
:O
Mom tayfası o kadar ani tanıtıldı ki neredeyse hiçbirinin ismi yok kafamda. Sürekli karıştırıyorum da bu aşağıdaki kazuleti unutmak imkansız ya. :D

Neye benziyor?

Allam tipe bak. :(
Oda bu ark yaratıcılıkta aştı kendini, tuhaf tuhaf tipler her yanda.

Ne boş bir bölümdü Allah aşkına okumaktan sıkıldım. Amma uzattı mevzuyu yemek götürecek de Luffy'i arayacak da. Ölme eşşeğim ölme. Vinsmokeları göster, Bege'yi göster, Pekoms'u ucundan göster, Kimler geliyor çay partisine başka bir tanıt. Hiç bu kadar sıkılarak okumamıştım. Big Mom inecek de Kaido'ya gidecek de Sanji Power Up alacak daha. Yahu arkadaş Sanji gibi bir karakteri gömdün gömdün yerin dibine soktun. Bobbin ile vs artıracaksın, öyle mi okuyucuyu tatmin edeceksin? Sanji fanı olarak isyandayım artık arkadaş ! Ne çekti bu karakter mangakadan. Şu kaptanın haline bak mumyaya dönmüş ölmüş bir deri bir kemik kalmış. Nefret ettirmeye çalışıyor karakteri yemin ediyorum. Ayıptır ya madem böyle yapacaksın alsaydın canını Sanji'nin Skypie'de. Leş bir bölümdü. Mf de Coby'nin salya sümüklü tripleri bu kadar baymamıştı. - Kaptan Buggy "Efsanevi" ..

Son düzenleme:
Knight(At)=Tamago
Bishop(Fil)=Bobbin
Pawn(Piyon)=?(Tavşan olabilir)
Rook(Kale)=?(Pekoms olabilir belki)
King(Şah)=?(Pound veya BMnin kendisi)
Queen(Vezir)=?(Pudding diye düşünüyorum)

Sanmıyorum begeyi ne kadar sevmesemde Bm'yi çökertecek gibi duruyor bakalım ne olacak
Kid in tayfa sadece kaptanı ile baş edememişken Begeden ne umuyorsunuz ki.İçine Bb veya Denizci Amirallerini saklamışsa o başka ki yine Bege yonkouya bir şey yapamaz anca ön ayağı olur ki adaya şu an bir güç zirvesi gelse Bm nin haberi bile olmaz zannımca.O efsane dediğimiz istihbarat işi yalan kofti çıktı

Kid in tayfa sadece kaptanı ile baş edememişken Begeden ne umuyorsunuz ki.İçine Bb veya Denizci Amirallerini saklamışsa o başka ki yine Bege yonkouya bir şey yapamaz anca ön ayağı olur ki adaya şu an bir güç zirvesi gelse Bm nin haberi bile olmaz zannımca.O efsane dediğimiz istihbarat işi yalan kofti çıktı
Fark şurada Kid açık bir dövüş verdi. bence bege son ana kadar kendini saklayıp BM zayıf düşünce ihanet edecek. Pek tabi önceki bölümlerde bazı arkadaşların dediği gibi denizcilerde alabilir ama ben begeden beklenti içindeyim

Fark şurada Kid açık bir dövüş verdi. bence bege son ana kadar kendini saklayıp BM zayıf düşünce ihanet edecek. Pek tabi önceki bölümlerde bazı arkadaşların dediği gibi denizcilerde alabilir ama ben belgeden beklenti içindeyim
Adada Bm yi zayıf düşürecek bir durum yok şu an.Sıkıntı burada.Sağ kol ve ikinci adam Smothie savaşmadılar hiç.Bm de keza öyle.Bm kalp krizi geçirip ölse bile Smothie ve Katakuri fazla fazla yeter Bege ve adamlarına.

Denizci veya başka bir yonkouyu içine saklama kısmı farklı tabi.

Adada Bm yi zayıf düşürecek bir durum yok şu an.Sıkıntı burada.Sağ kol ve ikinci adam Smothie savaşmadılar hiç.Bm de keza öyle.Bm kalp krizi geçirip ölse bile Smothie ve Katakuri fazla fazla yeter Bege ve adamlarına.

Denizci veya başka bir yonkouyu içine saklama kısmı farklı tabi.
Aslında begeden çok umutluydum.Bizimkiler savaşır bege düşürür diyordum ama bizimkiler hiç takılmadan kaçacaklar galiba.Bu arc bitti sayılır, düşününce dediğin gibi begenin bişe yapması pek olası gözükmüyor. Ama yinede bizimkiler adadan ayrıldıktan sonra ben BM nin denizciler veya başka unsurlar ile düşeceğini düşünüyorum begede buna katkıda bulunur gibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık