Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ölür mü ya, Luffy buna izin vermez. Sanji de ölürse Luffy bu defa kafayı sıyırıp deli deli gezer denizlerde.
Belki kk olmak için Ace ve Roger gibi deli olmak gerekiyordur. :) Kafayı kırmak şarttır belki onu tetikleyebilir bu ölüm.

Valla doğrusu şöyle adam gibi bir ölüm olacaksa razıyım ben. Herife neler yapmadı ki Oda. O yüzden güzel bir ölümle gönlümüzde yer etsin. Hatta ileride bir aşçımız vardı, o olmasaydı buralara gelemezdik diye hikayeler anlatsınlar. Mom iyi güzel ama bir WB'nin ölüsü kadar etki bırakamadı bende şu anlık.
Öldürmekten beter etti aynen.Bence adamı bu arc gen mevzusuna falan parlatmayacaksa hiç kıvrandırmadan öldürmeli.Ya zirve yada çukur diyorum. :D

Bana sanki olaylar o kadar karıştı ki her şeyi bırakıp öyle dönemem der gibi geldi. Tayfaya geri dönememesi ile alakalı değil yani.

GErma ölecek, Sanji ölecek, Luffy ölecek. Sanji'nin bildikleri bu. Eee bir şeyler yapmalıyız artık geri dönüş yok tarzında anladım. :/
Bu arc çok farklı.Hani ne olacağı ne yapılacağı kestirelimiyor :D

Bu arc çok farklı.Hani ne olacağı ne yapılacağı kestirelimiyor :D
Bu yüzden çok sevdim bu arcı. Mesela Dressrosa'da ne olacağını biliyorduk. Olaylar don lastiği gibi uzatıldıktan sonra Dof'un düşeceği belliydi. Lakin bu arc farklı. Pek bir şey kestiremiyoruz ve bu durum da gelecek bölümleri fazlasıyla merak etmemize sebep oluyor. İnşallah hep böyle devam eder diyeyim de nazar değmesin. :D

Çok güzel mi peki :hhh: Sanji'nin karekterine aduket attı adam resmen :gamyon:
Bu arada Sanji planını kurmuş o yüzden artık geri dönüşü yok diyor :good:
Yapacak bir şey yok arc güzel gidiyor.Sanji dibi gördükçe arc güzelleşti :D
Yükselişini bekliyoruz artık.Yapsın artık bir şeyler da.

@Raiden
Dressrosada vasat bir arctı beklenilenler olduğu için.Hiç ters köşe veya şaşırtan bir şey olmadı G4 ve Sabo dışında.Ama bu başlarda pasta,tatlı ve şekerden soğutsada gelişmeye girdikçe güzelleşti arc.Hemde vs üzerinden değil olaylar üzerinden güzelleşiyor.

Yalnız söylemeyi unuttum.Mom o 3 ruhla bildiğin hortkuluk yapmış.Bunca zaman o yüzden öldürülemediyse şaşırmam doğrusu.Kaido gibi ölümsüze yakın bence.Bunları gördükçe Shanks'i daha çok merak ediyorum.

Dressrosada vasat bir arctı beklenilenler olduğu için.Hiç ters köşe veya şaşırtan bir şey olmadı G4 ve Sabo dışında.Ama bu başlarda pasta,tatlı ve şekerden soğutsada gelişmeye girdikçe güzelleşti arc.Hemde vs üzerinden değil olaylar üzerinden güzelleşiyor.
Aynen öyle. Ayrıca sen gızıl terörün söylediklerine de bakma. :artiz: Düşüşü ne kadar sertse yükselişi de bir o kadar sert olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık