Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji artık geri dönüş yok derken neyi kastediyor acep?
  1. Tayfaya geri dönemem?
  2. Kafasında birşeyler var bundan geri dönüş yok.
Öleceğini anlamış bence bundan bahsediyor.Mangaka alttan alttan altyapıyı veriyor en iyi sahneleri diye kapak yapıyor bunlarla idare edin artık diye.Zaten 2 senede gelişim gösterememiş son bir patlama yapıp yolculuğa çıkabilir.Enel olayı gibi son bir fırt çeker sigaradan ve elveda der...

Ölmez salak malak ama yinede buna gerek yok :D:D:D bir yerde tayfayı sırtlayıp kaçmaları için baya fedakarlık yapar tayfada gel yiğidim sen bize lazımsın der yola devam ederler :D

Luffy neden h. Hakiyle temizlemiyor ortaligi.

Luffy'nin hic dovusmeden h. Hakiyle adam yenmesini isteyen bi ben degilim heralde. Hatta ona da usenip zoroya haki kastirmasini .

Luffy neden h. Hakiyle temizlemiyor ortaligi
Ruh ve beden bir bütündür. Rayleigh yaşlılıktan dolayı H. Hakisini fazla kullanamayacağını söylemişti. Bir insanın H. Hakiyi iyi bir şekilde kullanabilmesi için vücudunun da zinde olması gerekir. Şu anda yara bere içinde ve hareket etmesi bile mucize, bu sebeple de kullanamaz.

Roger'ın Mama'nın adasını basması şu şekil olmuştur.Ray-san ve tayfa Mama ve tüm orduyu tutarken Roger yürüyerek gelip kitabeyi dinlemiştir huzurla.Mama orda o hatayı bir daha yapmıcam diyor.Kalkıp Brook için kendi geliyor.Bana sanki Roger olayında olaya müdahil bile olamamış hissi uyandırdı bu.Roger şeklini koyup sen tayfamla ilgilen benim daha önemli işlerim var uğraşamam senle çılgın kadın bile demiş olabilir.Daha hiç bir şey belli değil.Ondan ötürü erken şu balon bu balon demek için.
Birde Roger Raftel'e gitmeden bütün tarihi öğrenmişti.Bu Raftel'de başka birşey buldu.Antik silahlarımı gördü yoksa bir bilgi mi öğrendi bilinmez.Belki Roger Raftel'den önce yonkou ayarı iken Raftel'den sonra bi üst kademeye KK gücüne ulaştı.Yani Raftel'de bir güç elde etti.Şİmdi bundan sonra Raftel'e ulaşıcak kişi hem kitabeleri hemde ogücü bulacak.Luffy değilde BB giderse ilk o zmn cümbüş lur mangaya heyecan gelir :D

Ruh ve beden bir bütündür. Rayleigh yaşlılıktan dolayı H. Hakisini fazla kullanamayacağını söylemişti. Bir insanın H. Hakiyi iyi bir şekilde kullanabilmesi için vücudunun da zinde olması gerekir. Şu anda yara bere içinde ve hareket etmesi bile mucize, bu sebeple de kullanamaz.
Peki zou arcinda bizimkiler filin ustundeyken arilar kovalamisti onlari neden tek seferde haki ile indirebilecekken neden fiziksel guc kullandi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık