Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman bilemem bana da bir arkadaş öyle söylemişti direk onaylı orjinalinde ceviriymis o.
Nerede görmüşse kaynağını göstersin (online bir yerse link versin, elinde orijinal basım varsa fotoğraf çekip atsın vb.) o zaman, bizde açıp kendimiz bakabilelim. Hem böyle rivayet şeklinde anlatmaktan daha iyi olur değil mi.?

Oda işin ... çıkardığı için birinci seçenek gibi gözüküyor.
Seride ölüm zamanı geldi.İmpel down gibi olacak bu arc deniyordu ya işte Ace gibi birisi ölmezse olmaz o yüzden.Onun da karşılığı olacak yani.Bu kişi de Sanji olur.Ölünce yaratacağı şok etkisiyle arc aniden biter.Mom düştü düşmedi konuları önemini tamamen yitirir.

Sanji ölür mü ya, Luffy buna izin vermez. Sanji de ölürse Luffy bu defa kafayı sıyırıp deli deli gezer denizlerde.

Sanji artık geri dönüş yok derken neyi kastediyor acep?
  1. Tayfaya geri dönemem?
  2. Kafasında birşeyler var bundan geri dönüş yok.
Bana sanki olaylar o kadar karıştı ki her şeyi bırakıp öyle dönemem der gibi geldi. Tayfaya geri dönememesi ile alakalı değil yani.

GErma ölecek, Sanji ölecek, Luffy ölecek. Sanji'nin bildikleri bu. Eee bir şeyler yapmalıyız artık geri dönüş yok tarzında anladım. :/

Seride ölüm zamanı geldi.İmpel down gibi olacak bu arc deniyordu ya işte Ace gibi birisi ölmezse olmaz o yüzden.Onun da karşılığı olacak yani.Bu kişi de Sanji olur.Ölünce yaratacağı şok etkisiyle arc aniden biter.Mom düştü düşmedi konuları önemini tamamen yitirir.
Valla doğrusu şöyle adam gibi bir ölüm olacaksa razıyım ben. Herife neler yapmadı ki Oda. O yüzden güzel bir ölümle gönlümüzde yer etsin. Hatta ileride bir aşçımız vardı, o olmasaydı buralara gelemezdik diye hikayeler anlatsınlar. Mom iyi güzel ama bir WB'nin ölüsü kadar etki bırakamadı bende şu anlık.

Nerede görmüşse kaynağını göstersin (online bir yerse link versin, elinde orijinal basım varsa fotoğraf çekip atsın vb.) o zaman, bizde açıp kendimiz bakabilelim. Hem böyle rivayet şeklinde anlatmaktan daha iyi olur değil mi.?
Sen de haklısın dostum öğrendim mı sana iletirim ben özelden olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık