Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 853: Burada Değil!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'yi hayatta öldürmez Oda seride ölecek karakterler Rayleigh,Shanks felandır.
Bölüm iyiydi açıkçası Big Mam'ın elindeki Poneg. Roger, KK olmadan öncede ondaymış yani BM Roger zamanında yaşamış bir korsan.Birde yakında Roger'ın her şeyi duyma gücüne denk bir güce sahip olacağından bahsediyor Pudding in 3.gözü ile alakalı bir şey bu Pudding in babası 3 gözlü kabilesi diye bir kabileden geliyor.Pudding şuan BM den sonraki en önemli karakter bakalım neler olacak.
Baron Tamago cidden sağlammış değişik bir meyve umarım daha fazla görürüz.
Luffy yine kafasına göre takılıyor hadi hayırlısı.
Daha önce Sanji için demiştim ki Puddingin gerçek yüzünü öğrendikten sonra tayfaya dönerse kendini düşündüğü için evliliği kabul etmiştir şimdi gerçeği öğrenmesine rağmen dönmemesi Zefi ve bizimkileri düşündüğü için evliliği kabul ettiğinin kanıtı.
Brook nasıl kutulacak merak konusu şuan için acaba power up alma gibi bir durumu olur mu Brook ruhunu bedeninde ayırıyormuş BM de farkedip parçalıyormuş Brook başka bir bedene felan giriyormuş biraz uçuk oldu ama :D
Reiju çok hoş hatun umarım başına bir şey gelmezde daha çok görürüz.

Sanji'yi hayatta öldürmez Oda seride ölecek karakterler Rayleigh,Shanks felandır.
Bölüm iyiydi açıkçası Big Mam'ın elindeki Poneg. Roger, KK olmadan öncede ondaymış yani BM Roger zamanında yaşamış bir korsan.Birde yakında Roger'ın her şeyi duyma gücüne denk bir güce sahip olacağından bahsediyor Pudding in 3.gözü ile alakalı bir şey bu Pudding in babası 3 gözlü kabilesi diye bir kabileden geliyor.Pudding şuan BM den sonraki en önemli karakter bakalım neler olacak.
Baron Tamago cidden sağlammış değişik bir meyve umarım daha fazla görürüz.
Luffy yine kafasına göre takılıyor hadi hayırlısı.
Daha önce Sanji için demiştim ki Puddingin gerçek yüzünü öğrendikten sonra tayfaya dönerse kendini düşündüğü için evliliği kabul etmiştir şimdi gerçeği öğrenmesine rağmen dönmemesi Zefi ve bizimkileri düşündüğü için evliliği kabul ettiğinin kanıtı.
Brook nasıl kutulacak merak konusu şuan için acaba power up alma gibi bir durumu olur mu Brook ruhunu bedeninde ayırıyormuş BM de farkedip parçalıyormuş Brook başka bir bedene felan giriyormuş biraz uçuk oldu ama :D
Reiju çok hoş hatun umarım başına bir şey gelmezde daha çok görürüz.
Böyle bir şey olmaz, o afronun Laboon'a dönmesi lazım..

İlginç olan kitabenin orijinalinin Ana'nın topraklarında olması. Diğer kitabelerin neredeyse hepsi tarihi derinliği olan ülkelerin içindeydi. Galiba Koca Ana sağlam bir uygarlığın tepesine çöküp, ülkesini bu kitabe çevresine inşa etmiş.

Tamago'nun meyvesi bayağı alengirli imiş. Komik bir meyve ama değişik ve güzel olmuş. Dönüşüm sürelerinin uzun olması dövüşe elverişliliğini bayağı olumsuz etkiliyor. Zoan gibi görünüyor ama zoanlarda böyle uzun dönüşüm süreleri yok. Hem de kafalarına göre istedikleri forma geçiyorlar. Bu meyvenin olayını harbiden merak ettim.

İlginç olan kitabenin orijinalinin Ana'nın topraklarında olması. Diğer kitabelerin neredeyse hepsi tarihi derinliği olan ülkelerin içindeydi. Galiba Koca Ana sağlam bir uygarlığın tepesine çöküp, ülkesini bu kitabe çevresine inşa etmiş.

Tamago'nun meyvesi bayağı alengirli imiş. Komik bir meyve ama değişik ve güzel olmuş. Dönüşüm sürelerinin uzun olması dövüşe elverişliliğini bayağı olumsuz etkiliyor. Zoan gibi görünüyor ama zoanlarda böyle uzun dönüşüm süreleri yok. Hem de kafalarına göre istedikleri forma geçiyorlar. Bu meyvenin olayını harbiden merak ettim.
Tamago dönüşümden daha çok evrim geçiriyor gibi. Normal Zoan modları gibi düşünme yani. Yumurta çatladikca yeniden ve daha güçlu doğuyo.

Sanji'nin biletini kesmişsiniz bakıyorum. Sanji ailesinden birini kaybedecek, Reiju veya Zeff muhtemel. Sanji bu vesileyle Luffy'in Ace de olduğu gibi sevdiklerimi kaybetmemek için daha güçlü olacağım fikrine sığınacak. Kollarını mı kullanmaya başlar artık, meyve mi yer orasını bilmem. Sanji'nin ölmesindense bu daha olası.

Nerede görmüşse kaynağını göstersin (online bir yerse link versin, elinde orijinal basım varsa fotoğraf çekip atsın vb.) o zaman, bizde açıp kendimiz bakabilelim. Hem böyle rivayet şeklinde anlatmaktan daha iyi olur değil mi.?
Sen de haklısın dostum öğrendim mı sana iletirim ben özelden olur mu?
Hangi bolumde gectigini banada soylermisin. Japonca biliyorum ve manganin japoncasina ulasabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık