Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850: Umut Işığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    242
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
uzun zaman sonra hiç düşünmeden cok iyiye bastım :D

- puddingin olayı sanjiye resmen zaten yıldırım carpmısa cevirmiştir.

- luffy cok ciddileşti. alayına gider bu saatten sonra, sanjide cıldırma modunda üstüne birde bege, vinsmokelar ve jinbeiyi eklersek, linlin düşmese bile cok kötü bir hale düsürülecek ve bizimkiler bu adadan cıkacak belli oldu.

ben e.odanın yerinde olsam bizimkiler burdan kacırır. teachi linline cöktürtürüm. bos kalan yonko koltugu içinde halk hasırsapkaları haykırsın :D

- sonra tamagonun ve pekomsun ödüllere bakarsak, gercekten yonko inmesi uzak duruyor. yonkolar ve tayfaları cok güclüler. bir yonkonun gücü gercekten olaganüstü.

- en nihayetindede pedro-sama... :cool: valla uzun zamandır böyle adamın hammaddesi görmemiştim. mink olarak e.oda carrotu bize yamadı gibi duruyor ama keske jinbeiyle birlikte pedroda gelse. tayfa o zaman saglam olur.

GAMBIT

2017 Ichiji'nin yili. Ihaneti ogrendikten sonra katakuri'yi falan tekleyebilir.

uzun zaman sonra hiç düşünmeden cok iyiye bastım :D

- puddingin olayı sanjiye resmen zaten yıldırım carpmısa cevirmiştir.

- luffy cok ciddileşti. alayına gider bu saatten sonra, sanjide cıldırma modunda üstüne birde bege, vinsmokelar ve jinbeiyi eklersek, linlin düşmese bile cok kötü bir hale düsürülecek ve bizimkiler bu adadan cıkacak belli oldu.

ben e.odanın yerinde olsam bizimkiler burdan kacırır. teachi linline cöktürtürüm. bos kalan yonko koltugu içinde halk hasırsapkaları haykırsın :D

- sonra tamagonun ve pekomsun ödüllere bakarsak, gercekten yonko inmesi uzak duruyor. yonkolar ve tayfaları cok güclüler. bir yonkonun gücü gercekten olaganüstü.

- en nihayetindede pedro-sama... :cool: valla uzun zamandır böyle adamın hammaddesi görmemiştim. mink olarak e.oda carrotu bize yamadı gibi duruyor ama keske jinbeiyle birlikte pedroda gelse. tayfa o zaman saglam olur.
Bu kadını Luffy indirmeli. Başkası indirirse zoruma gider. Bunların acısını çıkarması lazım.

Bir ara diğer Yonkouların tayfa ortaya çıksın WB'nin tayfa çöp kalacak deniliyordu.Tam tersi olmuştur artık :D

Sondan 1 önceki sayfada Pudingin bakış çok iyi çizilmiş lan. Bayadır böyle iyi karakter çıkmıyordu sevindim baya. Baya iyi bölüm. Kız herkesi yedi valla :D Sanjide salaklığıyla baş başa kalsın gerzek :/
Pedro sağlam adam lan ödüle bak koççum benim yardı yumurtayı :D
Yıldırımlar? Acaba? :a::a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık