Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her şeyi anladıkta Bege ne işler çeviriyor merak ediyorum...kimle müttefik ne yapacak arka dahil olacak başka güçler varmı? Sorularda sorular... Ayrica Luffye nin o hapishaneden kurtuluşu BrookBrooke meyve güçlü sayesinde olabilir.Bigmom onu paketler kesin o hapishaneye koyar.ordanda kacarlar

Herşey iyi güzel de bu Sanji Luffy'i iyice tekmeledi, Mom'a arkadaşlarının hayatını bağışlaması için o kadar yaltaklandı, bir de üstüne aşık olup bambaşka bir dünyalarda dolaştı durdu. Nasıl bir ışık huzmesi bunları temizleyecek merak ediyorum açıkçası. Bir şekilde tüm bunları kotarabilirse Oda'ya hayranlığım artar ancak kotaramazsa bu arcdan sonra E. Oda benim gözümde Zoro ağır fanıdır.

Luffy'nin yani powerup'ı hayırlı olsun Uyanış geliyor. Hatta öyle bir uyanacak ki değil o kitap 50 ciltlik tıp ansiklopedisi bile olsa paramparça olacak:D

Vinsmoke 'lardan Yonji ve Yargıç ölecek gibime geliyor. Kalan kardeşlerin komutanlar ile savaşları güzel olur gerçekten.

Herşey iyi güzel de bu Sanji Luffy'i iyice tekmeledi, Mom'a arkadaşlarının hayatını bağışlaması için o kadar yaltaklandı, bir de üstüne aşık olup bambaşka bir dünyalarda dolaştı durdu. Nasıl bir ışık huzmesi bunları temizleyecek merak ediyorum açıkçası. Bir şekilde tüm bunları kotarabilirse Oda'ya hayranlığım artar ancak kotaramazsa bu arcdan sonra E. Oda benim gözümde Zoro ağır fanıdır.
O değilde Avatar iyiymiş, kıskandım.

Vay paralel Puding. :S

Sanji de gümbür gümbür gelecek.

Big Mom da inmez diyordum hala öyle. Pek bir bilgim yok ama gelecek sene başka arclara giriş yapılacak zaten. Hatta iki arctı galiba. İnmez yani. Yeterli değil zaman. Rahatım bu konuda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık