Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bunları ölümden kurtarır ve adadan birlikte kaçarlar. Germa da Luffy'ye borçlu olduğu için Kaido konusunda yardımcı olurlar. Wano'ya bir müttefik daha gelir böylece.

Bu klasik Op senaryosu. Farklı, beklenilmeyen bir şeyler tasarlıyorsa mangaka bu sefer de Germa'dan birilerini harcar. Yonkouya bulaşıp da kayıp vermeden gitmek saçma olur normalde.

Bakalım neler olacak. Olayların hızlı olacağı belliydi zaten editörün açıklamalarından. Kaliteli bir geçiş arc'ı olacak. Bigmom bu kadar kısa sürede inmez. Croco, Enel, Dof gibi adamlara dünyanın bölümünü ayıran mangaka tutup da en büyük dört korsandan birisini 3-5 sayıda harcamaz.

Luffy bunları ölümden kurtarır ve adadan birlikte kaçarlar. Germa da Luffy'ye borçlu olduğu için Kaido konusunda yardımcı olurlar. Wano'ya bir müttefik daha gelir böylece.

Bu klasik Op senaryosu. Farklı, beklenilmeyen bir şeyler tasarlıyorsa mangaka bu sefer de Germa'dan birilerini harcar. Yonkouya bulaşıp da kayıp vermeden gitmek saçma olur normalde.
Birinci dediğin daha Op luk sanki ama Sanji ve ailesi arasında ki bu kadar sorun nasıl çözülür o da var o kadar olaydan sonra illa bir kopma noktası olur. O yüzden ben Judgenin o adada kalacağını ya da kendini Bon Clay hesabı feda edeceğini düşünüyorum. Belki ölüm falan olmaz ama diğerlerinin kaçma ihtimali daha yüksekmiş gibi geliyor. Kayıp vermeden olmaz cidden.

Oda sen bari yapma şu klasik japon saçma aldatma, kandırma, ihanet tarzı klişeleri... Bu yüzden japon serilerinden soğudum ki artık bir kaç japon serisi haricinde sadece çin ve kore novel ve mangalarını okuyorum. Çin serilerinde bari ihanetin bedelini her zaman ölümle ödüyorlar. Japon serilerinden bahsetmeye gerek yok... Ama cidden spoiler doğruysa oda bizi çok fena ters köşeye yatırdı.

Birinci dediğin daha Op luk sanki ama Sanji ve ailesi arasında ki bu kadar sorun nasıl çözülür o da var o kadar olaydan sonra illa bir kopma noktası olur. O yüzden ben Judgenin o adada kalacağını ya da kendini Bon Clay hesabı feda edeceğini düşünüyorum. Belki ölüm falan olmaz ama diğerlerinin kaçma ihtimali daha yüksekmiş gibi geliyor. Kayıp vermeden olmaz cidden.
Yani, dediğim gibi ilk yazdığım klasik Op senaryosu. Lakin Nw denildiği kadar dehşet ise, en büyük korsanlardan birisine bulaşmışsan bir şeylerin olması lazım. İlk senaryo beni çok tatmin etmez açıkçası. Umarım Oda bizi şaşırtır.

Yani, dediğim gibi ilk yazdığım klasik Op senaryosu. Lakin Nw denildiği kadar dehşet ise, en büyük korsanlardan birisine bulaşmışsan bir şeylerin olması lazım. İlk senaryo beni çok tatmin etmez açıkçası.
Şu anda zaten Reiju yi falan böyle kanlar içinde çizdi ye ben şaşırdım açıkçası beklemiyordum. Umarım biraz dehşet görürüz. Beni de tatmin etmez Yonkou arclarına giriyoruz artık.

Puding hiç yanıltmadın beni umarım Puding i sayko falan çizer ya Tamago da gidici... Bakalım neler olacak Sanji de ışık mışık dediğine göre değişik bir şeyler olacak hadi hayırlısı ama en çok merak ettiğim Brook la :D
O ışık olayı sanji pudingin odaya giderken geçiyor. Yani orada dünyada ki iyileştiren ışık hüzmesi puding. Muhtemelen gerçekleri öğrendikten sonra flash back olarak geçer o kısım.

Eyvahlar olsun bölüme bak! Çok iyi geliyor.

Mom'un bu gücü bu kadar istemesi beni işkillendirişti bir ara ihanet konusunda da sırf parti ve evlilik seviyor diye pek ihtimal vermemiştim. Böylesi çok daha iyi oldu.

Mom inecek diyenler avantajlı konuma geldi bu bölümden sonra sanırım. Eyvah!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık