Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mihawk

Benim teori tutacak.

Sanjinin genleri üzerine diye aratırsanız, bulursunuz.

Hayırlı forumlar.

Aslında haklısın. Tayfa full burada olsa düşme ihtimali çok yüksekti ama şimdi düşük bir ihtimal. Germa ve bizimkiler bir şekilde kaçacaklar sanırım.

Ben yine aynı yere geleceğim. Dün Edd War Savaşı olan ovayı izliyordum, orada diyor ki "havanın ani bir şekilde değişmesiyle Roger Korsanları kazandı" gibi bir şey diyordu. Muhtemelen h. haki sayesinde. Ne alaka diyecekseniz bence bunlar bir şekilde kaçacak, BM Zeus ve Poseidon'u peşlerine salacak ama h. haki ile onları etkisizleştirip oradan kurtulacaklar. Ne yazdım iki dakikada yav :/ Böylece artık h. haki ne işe yarar bir parça görmüş oluruz. Tutmaz ama yazdım. :D
H. Hakinin etkinliği görülecek bu arc. Başta zaten bir Rayleigh göndermesi göreceğiz. Ama o hava olaylarının h.haki ile bir ilgisi var mıdır bilemem.

Bu arada Sanji kadınlara hiçbir koşul altında vurmayacak biri. Bu değişmeyecektir. Pudding vs Sanji olursa, Kalifa da olduğu gibi tek taraflı olur. Ona da vs denmez.

Ulan 800 bölümdür tayfada olan karakteri 3 bölümdür ortalarda olan karaktere değişiyosun.
Luffy'ye yaptıklarından sonra kabul etmek zor :/ Geçecek tabi, Sanji'yi yeniden seveceğim ama şimdi değil :/

O değil de olacakları düşününce fena gaza geldim. Biraz Enies Lobby izleyeyim :D

@Ghost

Dediğim sahnede, Dragon'un Loguetown'da olduğu sırada ve Shans'ın birkaç sahnesinde özellikle WB ile kılıç tokuşturduğu sahnede olan hava değişimlerinden dolayı ben bunu h. hakiye bağlıyorum. Artık görsek ya şunu. Büyük şeyler bekliyorum h. hakiden. Sadece bu da değil. Şu vazgeçtiğim teoriyi yazsam mı ne yapsam :/

Ölüm sahneleri gelsin, trajedi yaşayalım. Ortalık kan gölüne dönsün. Özledim vallahi. Koskoca BM en azından bi iki Vinsmoke ölsün canım, Sanji - Luffy ne kadar müdahale etse de.

Kuma olayını düşün.
Üzgünüm ama yeni bir aşçı bulmak zorundasınız :respect:
Her zaman hazır.
Sanji fena pişman olacak ama bak diyim sana. Gidip Big Mom'a güvenmesi onu geçtim Puding'i kurtuluş çaresi olarak görmesi felan. Ben ne demiştim baştan beri ? Sanji çok fena bir şok daha yaşayacak felan diye... Pişman olacak, olmuştur bile. Şimdi yapacağı ilk şey Big Mom'a güvenmeyi bırakıp Luffy'e yemek getirmek ve onu oradan kurtarmak olacaktır.

Tamam şimdi herşey ortaya çıktı.Artik sanjinin kendisini tutmasına gerekte yok...Sanjiden Big Mom a güzel bir stratejik plan bekliyorum... Sanji bence ilk olarak Luffyi görmek isteyecektir.Hikaye güzelleşiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık