Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kızıl bir gün doğuyor.

Sanji patlamanın eşiğinde. Yemekleri Luffye götürse yeter.

O cadaloz hayatının hatasını yaptı.
Sanjinin dövdüğü ilk kız olsa ne hoş olur.

Germa artık kesin müttefik . Sanji hem ailesini hem Luffyleri kurtamak isteyebilir.

Olaylar güzelleşiyor. Winsmoke'lar anlayacaklarmış Mugiwara tayfası öyle 3-5 çapulcudan oluşmuyor diye.

Big Mom da hayatının en büyük şamarını yiyecek.

Ohoooo olaylar olaylar. Vay be kurguya bak :D Oda amcam eskiye dönmeye başladı resmen. Süper bir sayı gelecek kesin. Luffy burayı dağıtır. Ama önce Okama Sanji'nin Luffy'nin önünde diz çöküp özür dilemesini görmemiz lazım ki içimizin yağları erisin :D Çarşı fena karışacak, yazacak kelime bulamıyorum :D

Galiba Mom gidici, içime öyle doğuyor :/ İnse süper olur ama bir yandan da olmaz. O kadar bahse girdik. Hadi bakalım :/

Olaylar güzelleşiyor. Winsmoke'lar anlayacaklarmış Mugiwara tayfası öyle 3-5 çapulcudan oluşmuyor diye.

Big Mom da hayatının en büyük şamarını yiyecek.
Yalnız gaza geliyorsun da editörü unutma. :D Adam bu arc'ın pek bir kısa süreceğini söyledi. Mom'ın düşmesini değil de Germa'nın telef oluşunu işlerse Oda fena sahneler görürüz.

Germa'nın müttefikliğinden hayır gelmez.
Bakalım Sanji ne yapacak? Sonuçta tüm saçma planlarının, doğal olarak, işe yaramayacağını gördü. Şimdi olaylar karmaşıklaşınca BM düşecek gibi görünüyor ama düşmeyecek. Daha zamanı değil. Sadece kaçacaklar, BM sinirlenecek falan.

Germa'nın müttefikliğinden hayır gelmez.
Bakalım Sanji ne yapacak? Sonuçta tüm saçma planlarının, doğal olarak, işe yaramayacağını gördü. Şimdi olaylar karmaşıklaşınca BM düşecek gibi görünüyor ama düşmeyecek. Daha zamanı değil. Sadece kaçacaklar, BM sinirlenecek falan.
Aslında haklısın. Tayfa full burada olsa düşme ihtimali çok yüksekti ama şimdi düşük bir ihtimal. Germa ve bizimkiler bir şekilde kaçacaklar sanırım.

Ben yine aynı yere geleceğim. Dün Edd War Savaşı olan ovayı izliyordum, orada diyor ki "havanın ani bir şekilde değişmesiyle Roger Korsanları kazandı" gibi bir şey diyordu. Muhtemelen h. haki sayesinde. Ne alaka diyecekseniz bence bunlar bir şekilde kaçacak, BM Zeus ve Poseidon'u peşlerine salacak ama h. haki ile onları etkisizleştirip oradan kurtulacaklar. Ne yazdım iki dakikada yav :/ Böylece artık h. haki ne işe yarar bir parça görmüş oluruz. Tutmaz ama yazdım. :D

Sanji vs puding görsek asıl Power'ı orada görürüz ilk defa kıza dalacak bundan büyük power olmaz bence :) ayrıca bigmom inecek diyen arkadaşlarada seslenmek istiyorum raaaaad olun inmeyecek inmesine daha var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık