Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 850 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim de çok iyi olduğum söylenemez. Kısaca şey ettim.
Chopper ayna dünyasında Luffy'i arıyor.
Sanji Puddinge hazırladığı yiyeceği vermek üzere odasına gidiyor ama kapı geçmesine izin vermiyor. O da terastan odaya geçmeyi düşünüyor. Oraya geçtiğinde ise içeride Reiju'yu, ve Puding'i, artık 3. Gözü de açıkta, görüyor. Pudding, Sanji'nin orada olduğunun farkında değil ve Sanji'yi aşağılıyor. Aslında Pudding Big Mom'ın favorilerindenmiş. Çok iyi rol yapıyormuş.
-Luffy ve Nami'ye de, tahmin ettiği gibi kendisine aşık olan Sanji'yi öldüreceğini, ve onların da buradan sağ çıkamayacağını söylemiş. -
Pudding'in Reiju'ya dediğine göre, en başından beri amaçları Germa teknolojisini ve klonları elde etmekmiş. Şimdi Germa buradayken hepsini yarın, düğün günü, öldüreceklermiş.
Sanji de Pudding'in bu söylediğini duyuyor.
Teşekkürler.

Oi oi oi efsane bir bölüm daha bizi bekliyor sanırım. Puding hakkında bende yanılmışım bu arada hiç beklemezdim böyle bir hareketi.

Sanji hazırladığı yemeği Puding'in odasına götürüyor. İçeri girdiğinde Reiju'yu sandalyede görüyor. Yanında da 3 gözü aktif halde Puding var. Puding Sanji'ye aşağılayan küçümseyen bir bakış atıyor. Aynı zamanda Puding Mom'un favori evladıymış ve güzel rol yapıyormuş. Bizimkileri kandırmış anlayacağın.

Flashback'teki sahneye geçiyoruz. Diyor ki Puding o salağı vuracaktım eğer beklediğim gibi bana aşık olmasaydı. O yüzden evlenmeyi reddettim diyor. Ama senin yaşamana da izin vermeyeceğim nasılsa diyor. Daha sonra elveda zavallı fareler deyip ayrılıyor.

Daha sonra Reiju yaralanma sahnesine geçiyoruz sanırım. Orada Reiju'nun bacağından kan damlarken Puding sözlerine başlıyor. Mom başından beri klon askerleri ve Germa teknolojisini istiyordu diyor. Bütün Germa Krallığı Mom'un alanı olacak tarzı bir şey diyor. Daha sonra siz aptallara Sanji'yi bu politik partiye davet ettiğiniz için teşekkür etmeliyim diyor. Daha sonrasında ise yarın tüm Vİnsmokeları düğünde öldüreceğiz diyor.

Sanji'de bu söylediklerini gizlice duyuyor sanırım. Puding'in gerçek kişiliğini de tek bilen kişi Mom imiş.
Sanji Puding'in odasına gittiğinde muhafızlardan birisi ondan gitmesini istiyor. Sanji ise bu dünyayı ışık hızında iyileştirmeye gideceğini söylüyor sanırım. Az Arjantin İngilizcesi gibi oldu affola :)
Teşekkürler hocam Puding'in ihanet etmesi bile yeterli, tam içeriği Türkçe çeviri çıktığında da anlarız nasıl olsa. :D

Son düzenleme:
Forumda baya kişi yazdı puding in çift kişilikli olabilecegini ağır sallayan yok yani sen forumu pek takip etmiyorsun bence;)en çok yazanda @Raiden di sanırım
Sadece ben değil birçok kişi yazdı bunu. Neyse işte belliydi bu karının manyak olduğu. :/

Ulan harbiden kanlı düğün olacak ha. Heyecan yaptım iyice. Birisi de Allah rızası için Luffy'nin karnını doyursa çok iyi olacak.

Ya Odanın editörü değişti ya da Shonen Jumpın son 1 yılki stratejisi deģişti, ben gidişattan bunu çıkarıyorum. Önce koçikame, naruto bleach toriko gibi uzun soluklu serileri hızlandırıp bitirdiler. Başı ćeken serileri OPu da hızlandırıyorlar işte. Yoksa Odanın işleyişi kesinlikle deģil bu. Dressrosa nerde Big Mam arc nerde. Atlaya atlaya gidiyor resmen. Ha okur için iyi bir şey tabi ki, gelişme var biraz. :)

Sanırım masum ağlak prensesimiz yokmuş bu arc, E.Oda değiştirmiş stilini.:alkis:
Sanji. :(

Pis gaci Puding.Sonra kız milleti güvenecek erkek arıyor.Bırak ulen bıdbıdı.

Sanji sonda bi şeyler diyor light falan onu çevirmemişsin @ray-san
Farketmemisim ama Smoker cevirmis zaten.

Luffy'nin Sanji gelmeden bir adim atmam diyip atarlandiktan hemen sonraki sahnede tutsak dustugunu es gecersem, konu guzel ilerliyor diyebilirim.

Pudding'in kotu oldugunu cogu kisi soyluyordu ama acikcasi ben hic inanamamistim, goz gore gore abondene oldum.

Ya Odanın editörü değişti ya da Shonen Jumpın son 1 yılki stratejisi deģişti, ben gidişattan bunu çıkarıyorum. Önce koçikame, naruto bleach toriko gibi uzun soluklu serileri hızlandırıp bitirdiler. Başı ćeken serileri OPu da hızlandırıyorlar işte. Yoksa Odanın işleyişi kesinlikle deģil bu. Dressrosa nerde Big Mam arc nerde. Atlaya atlaya gidiyor resmen. Ha okur için iyi bir şey tabi ki, gelişme var biraz. :)

Sanji. :(
Kan akacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık