Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 849: Bropper Aynalar Diyarında

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pedro ile Tamago nun muhabbet güzeldi,Gözleri gitmiş ikisininde,Tamago,Pedroya denk demek epey güçlüymüş ozaman.

Pedro'yu fazla büyütmüşüz gözümüzde. Pedro bu kadar güçlüyse Carrot da Chopper dan güçsüzdür.

üşengeçada..

şu tren kafalı adam aklıma x menden juggernautu getirdi.

Pedro'yu fazla büyütmüşüz gözümüzde. Pedro bu kadar güçlüyse Carrot da Chopper dan güçsüzdür.
Anlamadım,Pedronun gücünü nereden anladın,Carrot ve Chopperdan nasıl daha güçsüz.Neko nun sağ kolu,1 milyarlık adamla 12 saat savaşan adamın sağ kolu,Neko ile İnu,nun yoklugunda kaptanlık yapmış Minklere.

Anlamadım,Pedronun gücünü nereden anladın,Carrot ve Chopperdan nasıl daha güçsüz.Neko nun sağ kolu,1 milyarlık adamla 12 saat savaşan adamın sağ kolu,Neko ile İnu,nun yoklugunda kaptanlık yapmış Minklere.
İşte böyle tek olaydan güç çıkarımı yapıyorlar ya; cevap vermeyin efendim.

En güçlü buggy deyip işin içinden çıkarız. :/

Sanjinin Luffy'e yemek yaptığı kesinleşti. Hapiste olduğunu da biliyor gizli gizli verir yemeği.

Ren geyiği tavşan uyumu çok harika olmuş. Carrot cidden güçlü.

Germa sinyalleri verdi. Germa'da yaşamak istiyolar çünkü ellerinde BM'nin kızı var. Bunu BM'ye karşı koz olarak kullanmak istiyo olabilirler. Gerçi BM kızını ne kadar önemser orası muamma. Sanji'yi de neden seçtiklerini öğrenmiş olduk. BM Sanji'ye bi şey yapsa pek umursamıcaklar.

Brook orada terör estirmiş be. Sanırım bu adamı sevmeye başladım. Bakalım BM'ye karşı bi supriz yapabilicek mi?

Reiju'ya yapılan saldırıyı ben de kınıyorum ve acil şifalar diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık