Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 849: Bropper Aynalar Diyarında

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook'u çok karizma çizmiş Oda. Pedro'da favori karakterlerimden olma yolunda ilerliyor.

O değil de Jinbei nerede Jinbei? Kaç bölüm geçti hala ne olduğunu öğrenemedik. Oda ya epik bir giriş çizmek için unutturmaya çalışıyor ya da o dartın sonu kötü bitti. Düğün pastasının balıklı olmasından korkuyorum :/

Germa ananın evinde öyle muhabbetler etmemesi lazım belki birileri dinliyordur.Ananın her şeyden bence haberi var.
Aynen bu benim de aklıma takıldı aptal mı bu Vinsmoke'lar? Önlerinde fincanlar konuşuyor yahu hiç mi düşünmüyorsunuz bu eşyalar sahipleriyle de konuşabilir diye.

Brook çok karizma ama maalesef karizma olabileceği maksimum düşmanlar da onlar gibi. Pedro'nun ölmeyeceğini hepimiz biliyoruz birbirimizi kandırmayalım, ''Eve canlı dönme niyetim yok'' lafları artık kızdırmaya ve de baymaya başladı. Carrot'un ayna dünyasındaki düşmanları patır kütür indirmesi de biraz ucuzdu en azından azıcık mücadele göreydik. Reiju'nun mevzusu çok ilginç, şu sıkıcı arcın en heyecanlı olayı hatta, tam da araya denk geldi.

Son düzenleme:
O değilde şaka bir yana Brook baya bir kişiyi indirmiş tek.Geçen bölümlerde odada baya kişi var gibiydi.Üstüne BM çıktı geldi.Ben hala Brook'dan efsane bir saldırı bekliyorum BM'a karşı.Bakalım Oda sensei ni yapıcak.

Bence güzel bölümdü.Ciddi ciddi chopper,Brook,Carrot üçlüsü şov yaptılar. Momun tayfadan 4 kişi aradan çıktı o taktikle.Brook belki meyvesi sayesinde kurtulabilir oradan bilemiyorum. Tayfa cidden gözlerimi yaşarttı.
Nami,Chopper,Brook ve hatta Luffy bu kadar aktif olsaydı Dressrosa 40 bölüm falan olurdu.
Pedro vs Tamago olacak diye bağırıyor Mangaka bu arada.
Reiju ve Sanji ise şuanlık tam bir süpriz. Fakat çoğu kişinin aksine Vinsmokelarin bir şey planladığını düşünmüyorum. Çünkü taraf olmaya çalışan taraf onlar gibiydi muhabbetleri ve sanırım her ne kadar dövsede Ichji seviyor sanjiyi.Ölürse falan diye endişe duyuyor.
Ichici nin sanjiyi sevdigini dusunmuyorum, su an icin big momla anlasmalarinin kilit noktasi oldugu icin onemsiyordur en fazla

Anahtar bege olacak belli oldu bu. Reiju büyük ihtimalle begenin içinde. Begenin amacı Germa ile big mom arasını açmak. Galiba başka bir yonkouya çalışıyor ya da başka bir güce. Aklıma gelen karasakal fakat belli olmaz oda bu. Ama begenin tek başına yapacağı şeyler değil bu. Arkasında yaslandığı biri var mutlaka. Düğün günü içini açacak ve göreceğiz kimleri sakladığı kale adamın:) o değilde nerde bu jinbe ya.

Bölümde bence kayda değer pek bir şey yok. Ayrıca birisi yazmış bende hak verdim. İlk önce bölümde Pudding öğle yemeğine gelmedi yani yoktu dendi. Sonra Reiju nerede? dendi. İkisi aynı anda kayıp. Oda'nın bizi ikisinin bir arada olduğunu düşünmeye ittiği belli.

Ama illaki Reiju vs. Pudding olmak zorunda değil ki. Aynı zamanında Sanji'nin kaçmasına yardım ettiği gibi belki de Pudding'in de kaçmasına yardım etti. O yüzden yaralandı bu şekilde. Bu da ihtimal dahilinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık