Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 849: Bropper Aynalar Diyarında

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendine has bir havası vardı. Bundan dolayı Reiju'yu dokunulmaz olarak görmek istiyordum ama fena dağılmış. Üzdü.

Ek olarak Ichiji'nin sözleri dikkatimi çekti. Sanji'yi savunacak değiliz ya diyor. Bu sözü söylediğine göre istese de istemese de Sanji'nin tarafında olmak zorunda kalacak kesin.

Not: Davşan gavura vurur gibi saldırıyor maşallah. Tayfaya katılırsa şaşırmam pek.

Benim dikkatimi çeken Reiju saldırıya uğradığında aileden kimsenin duymaması oldu.ablamız baya sağlambirine benziyor öyle sessiz dayak yiyecek birine benzemiyor acaba saldıran kişi meyve gücü sayesinde Reiju ablamızın yardım istemesine engel olmuş olabilirmi.

Benim dikkatimi çeken Reiju saldırıya uğradığında aileden kimsenin duymaması oldu.ablamız baya sağlambirine benziyor öyle sessiz dayak yiyecek birine benzemiyor acaba saldıran kişi meyve gücü sayesinde Reiju ablamızın yardım istemesine engel olmuş olabilirmi.
Saldıran kazanmamıştır, yoksa bırakmazdı. Sonuçta kafasına buyruk hareket eden birini Mom affetmez. Kadın düğün olsun da kazasız belasız, sonrasına bakarız kafasında.

1-) Napolyon, 1797 yılı sonunda Paris’e döndü. Fransız yönetimi (Direktörler), 1798 yılı başlarında onu İngiltere anakarasının istilasıyla görevlendirdiler. Ancak Napolyon, denizlerde etkili bir üstünlük sağlanmadan böyle bir operasyonun başarı şansı taşımadığını, İngiltere'ye karşı dolaylı bir strateji izlemenin en mantıklısı olduğunu savunmuş ve Mısır'ın işgal edilerek İngiltere'nin Uzakdoğu ticaret yolunun kesilmesini önermiştir..

2-) Napolyon, Roma İmparatorluğu devrinden beri bu denli büyük bir siyasi birleşme yaşamamış olan Avrupa'da 1811'den sonra 70 milyonun üzerinde insana hükmetmiştir. Çeşitli ittifaklar ve akrabalık ilişkileri kurarak stratejik pozisyonunu korudu.

3-) Amerika'ya kaçmak istedi, ancak bunu başaramadı ve İngilizlere teslim oldu. İngilizler onu Atlantik'teki Saint Helena'na götürdü. Son yıllarını bu küçük adada geçiren Napolyon, 5 Mayıs 1821'de 51 yaşındayken Mide Kanseri'nden öldü.

4-) Korsika yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı bir Akdeniz iklimine sahiptir. Doğal bitki örtüsü Akdeniz ormanları ve makidir. Ada ayrıca "Korsika Bölgesel Doğal Parkı"na sahiptir. Bu doğal parkta ender bulunan binlerce havyan ve bitki türü koruma altındadır.

5-) Napolyonun kısa boy kompleksi..

6-) Napolyonun şapkası..

Big Mom = Napolyon Bonapart..

Ayrıca Big Mom'dan yola çıkarak Kaido'nun Rusya kökenli birisi olabileceğini düşünüyorum. Örneğin bir Vodyanov..

Vodyanoy vücudu genellikle siyah balık pullarla örtülü, yosun ve çamur kaplı olan, yeşilimsi sakallı ve uzun saçlı çıplak bir adam olarak görünür. Onun pençe gibi elleri perdelidir; bir balık kuyruğu, kırmızı-sıcak kömür gibi yanar gözleri vardır. O genellikle gürültülü sıçramalar yapar, ırmak boyunca yüzer. Yerel kültürlerde boğulmalar Vodyanoy'un eseri olarak görülür. Kızdırıldığı zaman Vodyanoy barajları, su değirmenlerini yıkar; insanlar ve hayvanlar boğulur.
Napolyon mu bilmiyorum fakat bir Fransız teması işlendiği kesin gibi bu arc.Tüm tatlı ve adamlarının isimleri fransız yemek kültürüne ait.Kısa boy kompleksi dediğin şey ise Momun bir Dev olup kısa kalmasıyla alakalı olabilir belki tuttum bu teoriyi.
Dressrosada İtalyan teması vardı,Alabastada ise Arap.Belki yonkoular ve önemli karakterlerin bölgelerini günümüzün ülkeleri ile bağdaştırmaya devam eder.Mesela Kaidouda Çin teması işlenecek gibi duruyor. Ben Rus kökenli birisini koyacak olsam o Shanks olurdu.Adam boyuna içiyor :D

Brooktan bir ulti bekliyorum kaçmak için bir ulti atması lazım (biraz m.o.b.a. vari bir cümle oldu) :bilmem::bilmem:
Ben Soul King diyerek ruhuyla buz mu üfler ne yapar bilemem de şöyle bizi tekrar tekrar şoke edecek şeyler yapıp ordan çıkarsa çok heyecan verici olur.

Zaten olabildiğince heyecanlandırdı beni Brook ve Pedro.
Tamago ile berabere biten dövüşün rövanşı olacak bes belli.
Reiju tam muamma Oda tam bizi doruklara çıkardı sonra orda bıraktı ara vererek :((

Brooktan bir ulti bekliyorum kaçmak için bir ulti atması lazım (biraz m.o.b.a. vari bir cümle oldu) :bilmem::bilmem:
Ben Soul King diyerek ruhuyla buz mu üfler ne yapar bilemem de şöyle bizi tekrar tekrar şoke edecek şeyler yapıp ordan çıkarsa çok heyecan verici olur.

Zaten olabildiğince heyecanlandırdı beni Brook ve Pedro.
Tamago ile berabere biten dövüşün rövanşı olacak bes belli.
Reiju tam muamma Oda tam bizi doruklara çıkardı sonra orda bıraktı ara vererek :((
Oda değil dergi ara verdi. Oda da belki bi bölüm verip ara verebilir. Hakkı duruyor hala. 3 hafta bölüm 1 hafta izin.

Jinbei ve diğer balıkadamlar, muhtemelen Pekoms'u buldu. Begeye karşı anti-plan yapıyorlar demedi demeyin. O yüzden ortaklıkta yoklar.

Germa'nın BM'ye ihanet gibi bir planı olsa kendi aralarında konuşurlardı bence. Varsa bile eğer Judge bilmiyor oğullar kendi aralarında planlamıştır.

Brulee, Carrot'u kopyalar ama bilmiyor. Nasıl oluyor anlamadım.

Bu arada Carrot tayfada. Confirmed. Bir de annesini babasını bir trajik olayda kaybettiyse gg wp.

Reiju'ya dokunan eller kırılsın. Yine de yaralanmasıyla başlama düdüğü çalınmış oldu.

Big Mom ' ı Brook ' un karşısına özellikle çıkardığını düsünüyorum.Brook BM'nin antisi olabilir.En azından meyve konusunda.

Kendimi Big Mom'un yerine koyuyorum ve benim meyvemin antisi Brook gibi ezik birinde. Beni daha mutlu edebilecek bir şey olmazdı herhalde. O anti güçlü birinde de olabilirdi çünkü. :) Brook'un ciddi ve olgun tavırlarını seviyorum ama ezik yapacak bir şey yok.

Jinbei ve diğer balıkadamlar, muhtemelen Pekoms'u buldu. Begeye karşı anti-plan yapıyorlar demedi demeyin. O yüzden ortaklıkta yoklar.

Germa'nın BM'ye ihanet gibi bir planı olsa kendi aralarında konuşurlardı bence. Varsa bile eğer Judge bilmiyor oğullar kendi aralarında planlamıştır.

Brulee, Carrot'u kopyalar ama bilmiyor. Nasıl oluyor anlamadım.

Bu arada Carrot tayfada. Confirmed. Bir de annesini babasını bir trajik olayda kaybettiyse gg wp.

Reiju'ya dokunan eller kırılsın. Yine de yaralanmasıyla başlama düdüğü çalınmış oldu.
Abi gelsin zaten ya ne güzel karakter işte. hem güçlü de acaba franky kadar güçlü müdür. Dof ve ailesi ile 3 sag kolu 3 milyar yapan BM tayfasını kıyaslayanlara halen nasıl yanıt veriyorsunuz arkadaşlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık