Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 849: Bropper Aynalar Diyarında

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onepiece 3.GÖZ

sanjinin kardeşini o hale getiren kişi ya bage yada son komutan

Reijunun dayak yediği iyi olmuş keşke ölseydi.Sanjiye çift taraflı oynuyordu zaten bu hatun.Bir yandan ah canımkardaşım diğer yandan bak bu kelepçeler çok moda tak bakayım tripleri.

Germadan bi cacık olmaz.İçhiji de en fazla sanji kadardır.

sanji yemeği luffy'ye yapıyor olmasın sakın? acayip kıllandım o sahnede. bigmom da brook'a aşık olduysa tam şenlik :at:

dipnot: reiju'ya kalkan eller kırılsın, o kilitli kapılar açılsın lütfen...

Hazır elini kirletmişken Bigmom'a da sallasa iki tane xD
O Luffy'nin hakkı, Luffy ona acımayacak. Yeter ki milletin yıllarını aldığını öğrensin. O yıllar asıl sahiplerine dönmesi için Mom'ın inmesi gerekli olsun. Pedro'nun bir ayağı çukurda Luffy onu öyle bırakmaz. Sonu Dof'dan beter olacak.

İste bak Tamago,Pedroya denk mis,cok guclu yani Tamago.Pekomstan falan guclu yanim
[/QUOTE]

Demek istediğim o. Şimdi ben Neko ve İnu'yu Luffy'den güçlü gördüm. Zaten öyleler. Pedro'da öyle gösterildi ki bir Zoro veya Luffy ayarına yakın gibiydi. Ama değilmiş güçsüzmüş. Luffy komutanlarla dövüşürken Tamago'ya güçlü diyemeyiz. Yani kafamda kurduğum güç dengesini bozdu Pedro. O yüzden güçsüzmüş dedim.

Demek istediğim o. Şimdi ben Neko ve İnu'yu Luffy'den güçlü gördüm. Zaten öyleler. Pedro'da öyle gösterildi ki bir Zoro veya Luffy ayarına yakın gibiydi. Ama değilmiş güçsüzmüş. Luffy komutanlarla dövüşürken Tamago'ya güçlü diyemeyiz. Yani kafamda kurduğum güç dengesini bozdu Pedro. O yüzden güçsüzmüş dedim.
Pedro sanjiye denk veya bir tık altidir, tamago da komutanlarin iki uc tık altiysa denk olmalari dogaldir bence.
Tabi guc kistas birimim olan 'tık' a bakis acisiyla da ilgili bir durum

Bölüm güzeldi yav beklemediğim şekilde, hızlıca iyi ilerlemiş. Pedro, Brook falan epey güzel yere gitti hikayeleri. Arc'ın en iyi karakterleri bunlar.

Bir ara o şapkalı tavşan için as adam deniyordu forumda çöp çıktı. Sonu kabağınki gibi oldu :rolleyes:

Vinsmokeler LinLin'in dinlediğini bilerek tiyatro yapıyorlar. Sanji'yi umursamıyoruz diyorlar ama içten içe seviyorlar adamı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık