Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847: Luffy ve Koca Ana

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elbaf'ı daha da merak etmeye başladım. Bigmom'ın nefret sebebi neydi acaba?

Bug'lı soru. xD
Dev mitolojisinde Dev ana ve Dev baba var. Big Mom= Büyük ana = Dev ana? Big Mom devlerden evlilik yüzünden değil de kendisi de o ırka mensup olduğu ve başından kötü bir olay geçtiği için nefret ediyor ya da sevmiyosa şaşırmam açıkcası.

Bence abartı o. Evlilik gerçekleşse dahi BigMom 'un dediği gibi diğer üç yonkou saf dışı kalmazdı. Oda yine Dof'a ölümsüz olsam dünyayı yok edrdim olayının değişik versiyonunu sundu.

Yonko sıralaması belli oldu bence bu sayıda big mom <kaido <shanks <WB tabi teach ne oldu bilemem ama bence teach bunlardan guçludur

Bence abartı o. Evlilik gerçekleşse dahi BigMom 'un dediği gibi diğer üç yonkou saf dışı kalmazdı. Oda yine Dof'a ölümsüz olsam dünyayı yok edrdim olayının değişik versiyonunu sundu.
Her arc böyle bişey vardır Croc bile bişeylerle dünyaya hükmedecekti, Oda başarılı bulduğu şablondan asla vazgeçmeyeceğini açık açık belirtiyor.
Luffy ordan kurtulduğunda büyük ihtimal kendisiyle müttefik olacak bir kaç kişi ile ufak çaplı kapışmalar göreceğiz. Ardından cümbür cemeat Mom'a dalacaklar. Ben Germa'nın Luffy'e dayanamayacağını düşünüyorum sonuçta iyi yada kötü denizlerdeki herkes Luffy'nin ardına sıralanacak...

Dev mitolojisinde Dev ana ve Dev baba var. Big Mom= Büyük ana = Dev ana? Big Mom devlerden evlilik yüzünden değil de kendisi de o ırka mensup olduğu ve başından kötü bir olay geçtiği için nefret ediyor ya da sevmiyosa şaşırmam açıkcası.
BM tam dev değil gibi yalnız.Bu kadın PH'da ki çocuklar misali sonradan bu hale gelmiş gibi görünüyor bana.

Şimdi o bu değilde, bu Big Mom inerse yeri hapishane mi olacak yani? Bir Yonko'nun inmesi demek onun ölümü olmalı bence. Böyle bir kadını hapishanede görmek istemiyorum. Serideki ölümler çöldeki su misali olsa da bu gerçekleşmeli.

Linlin hala düşecek gibi durmuyor. Dof'ta durmuyordu ama onunki farklı bir durmamaktı. Seviye farkını geçtim düşerse o adalara, oradaki düzene yazık. Resmen bir dünya, bir organizasyon, bir sistem tertip var orada. Emek Var Emek!

Üstelik gerçekten düşecekse en az 1.5 2 sene daha buraları okuruz. Bizimkiler bir şekilde anlaşıp oradan ayrılıp Kaido'ya yol alsınlar. Sonuçta Kaido vs Linlin olsun:respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık