Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 847: Luffy ve Koca Ana

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Kensei

Teach'in Impel Down baskınını nerede tartışacağız ? Bu bölümde geçen bir olay değil mi yanlış bir bölüm mü okuduk ?

@Kensei

Teach'in Impel Down baskınını nerede tartışacağız ? Bu bölümde geçen bir olay değil mi yanlış bir bölüm mü okuduk ?
Bu bölümde Teach'ın İd'de yarattığı kaostan kaçan Manticore adlı insan yüzlü aslanı Big Mom'un ele geçirdiğini öğrendik. Sırf bu bilginin verilmiş olması burada İd'yi aslında kim bastı kimin sayesinde kim kurtuldu diye size tartışma malzemesi vermiyor. Yukarıda yaptığım uyarıda bu konuyu nerede tartışacağınızı söyledim. '' Genel Tartışma ''

@Kensei

Yahu bölümde BM havadan da bahsediyor ben burada 5 sayfa hava muhabbeti mi yapayım? Ne bölümle ne arcla ne de yeni dünyayla hiçbir alakası olmayan bir konuyu tartışıyorsunuz, bir de terslik yapan sizsiniz ben anlamadım bu nasıl iş. Sabahtan beri karşı çıkma peşindesin. Hayır acaba ne tip yaratıklar vardır diye tartışsanız ona ses çıkaracakları yok. Herkes kendi sevdiği karakterin borusunu öttürme peşinde arkadaş ya.

Bu bölümde Teach'ın İd'de yarattığı kaostan kaçan Manticore adlı insan yüzlü aslanı Big Mom'un ele geçirdiğini öğrendik. Sırf bu bilginin verilmiş olması burada İd'yi aslında kim bastı kimin sayesinde kim kurtuldu diye size tartışma malzemesi vermiyor. Yukarıda yaptığım uyarıda bu konuyu nerede tartışacağınızı söyledim. '' Genel Tartışma ''
Peki öyleyse, bu kadar detaya giriyorsunuz demek ki, bundan sonra en küçük bir Zoro eklemesini direk konuda dile getiricem, çünkü çok iyi hatırlıyorum, güncel bölümde Zoro'nun Z'si geçmemesine rağmen bölüm yorumlarında Zoro tartışılıyordu ve hiç bir uyarı verilmiyordu, burada Blackbeard ismi geçmesine rağmen siz uyarı veriyorsunuz, madem öyle bundan sonra tutarlı olursunuz umarım.

Yahu bölümde BM havadan da bahsediyor ben burada 5 sayfa hava muhabbeti mi yapayım? Ne bölümle ne arcla ne de yeni dünyayla hiçbir alakası olmayan bir konuyu tartışıyorsunuz, bir de terslik yapan sizsiniz ben anlamadım bu nasıl iş. Sabahtan beri karşı çıkma peşindesin. Hayır acaba ne tip yaratıklar vardır diye tartışsanız ona ses çıkaracakları yok. Herkes kendi sevdiği karakterin borusunu öttürme peşinde arkadaş ya.
Birader güncel bölümde geçen bir şeyi nerede tartışacağız, E.Oda güncel bölümünde adamın önceden yaptığı bir işi bilgi diye vermiş, yeni öğrendiğimiz bir bilgi bu, E.Oda bile bundan bahsederken biz konuda bahsetmeyecek miyiz ? Siz Blackbeard'i sevmediğiniz için buna göre Blackbeard konuşamazsınız diyorsunuz, Zoro olunca kimse ses çıkarmıyor, hemde bölümde bir defa Zoro lafı geçmemesine rağmen, ama Blackbeard olunca işler değişiyor. Blackbeard Korsan Kral olsa, yok aslında Korsan Krallıkla alakası yok Blackbeard konuşamazsınız diyeceksiniz.

Peki öyleyse, bu kadar detaya giriyorsunuz demek ki, bundan sonra en küçük bir Zoro eklemesini direk konuda dile getiricem, çünkü çok iyi hatırlıyorum, güncel bölümde Zoro'nun Z'si geçmemesine rağmen bölüm yorumlarında Zoro tartışılıyordu ve hiç bir uyarı verilmiyordu, burada Blackbeard ismi geçmesine rağmen siz uyarı veriyorsunuz, madem öyle bundan sonra tutarlı olursunuz umarım.
BB'nin ismi geçmesine rağmen uyarı vermiyoruz, İd üzerinden Luffy ve BB'yi yarıştırıyosunuz. Neyse daha fazla uzatmanın alemi yok, eğer kurallara uymayan bir şey gözüne çarparsa sol tarafta gördüğün şikayet et butonundan şikayet edip bizim işimizi kolaylaştırabilirsin. Memnun oluruz :)

Linlin'i tek başına kk yapacak, diğer tüm yonko'ları harcayacak kadar güçlü olan, Lola'nın istemediği damat adayı için bilinen karakterler arasında, tek seçenek Mihawk ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık