Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Mangastream Nami'nin konuşmasının ilk kısmını şu şekilde çevirmişti:

"You think you're hot stuff just because you're a Yonko's right hand man"

Viz çevirisi ise şu şekilde:

"You may be an Emperor's...something or other."
Vizz çevirisinde Jack'e sağ kol da demiyordu ama animede demiş galiba?

Vizz çevirisinde Jack'e sağ kol da demiyordu ama animede demiş galiba?
Sadece Jack'in sağ kol olduğu mantığıyla yazılmışsa değil bence kaldı ki altyazıyı da hazırlayan insan. Ama Kaido'nun o üç yıkımcısının hepsinin de ünvanı sağ kol olabilir ki Wikia'ya sağ kollarından biri olarak yazmışlar. (Smoker belirtmişti bunu.) Güvenilir çeviriler mangaya göre baktığında direk sağ kol demiyor Jack'e.

Umarım luffy bu arcda başka biriyle daha vs atmaz. Bu tip ile daha fazla dövüşmesin lütfen. Gomu gomu no fusen tekniğinin gülleleri geri yollamasına benzer bir teknikle Cracker'i yendi. Tekniğin mantığı açıklanmadığı sürece çok saçma bir şekilde yendi.
Arc geneline göz atarsak 4 önemli nokta var. İlki Sanji ve Germa olayları. Tayfanın asıl amacı yani Sanji'yi almak. İkincisi Bigmomda bulunan Red ponegilyfh. Brook ve Pedro'nun hedefi. Üçüncüsü Jinbe'nin Big Mom ile bağlarını koparması olayı hatta Jinbe'nin getirdiği ponegilyfhi de buna eklenebilir. Dördüncüsü de Bege ve Pekoms arasında geçenler ve olacaklar. Tüm bu olayların Arcı aşırı uzatacağını düşünüyorum muhtemelen 1,5 sene sürer. Ayrıca umarım Big Mom inmez. Ben en çok arc sonu olacaklarla ilgileniyorum: Reverie ve Devrim Ordusu ile ilgili haberler.

Dövüşü tekrar okudum , ne güzel başlatmış ne rezalet sonlandirmis.
Crackerin bakışıyla ormanı korkutması , Luffynin gear4 olmadan çaresiz kalışı. Crackerin sınırsız gücüm var deyip gözdağı vermesi.

Ne oldu herifi yağmurla ıslatıp, tankman ile göbek vurarak saf dışı biraktirdi. Yazık lan .

Dövüşü tekrar okudum , ne güzel başlatmış ne rezalet sonlandirmis.
Crackerin bakışıyla ormanı korkutması , Luffynin gear4 olmadan çaresiz kalışı. Crackerin sınırsız gücüm var deyip gözdağı vermesi.

Ne oldu herifi yağmurla ıslatıp, tankman ile göbek vurarak saf dışı biraktirdi. Yazık lan .
Göbek ata ata yendi bizimki desene :D

Kaido'ya da diss attı Luffy aynı zamanda. "Sen vurur uçurursun ama biz göbeğimizle yaparız o işi" demeye getirdi. :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık