Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşin bu tarafıyla hiçbir alakası yok durumun. Zoro zaten yener Pica'yı. Zaten o bölümler içerisinde ben Pica'nın kaçak dövüştüğünü taşların arkasında sakladığını felan söyledim. Sorun sen Zoro'yu överken Pica'ya tek attı demende. Pica'ya tek attıysa Luffy'de Cracker'e tek atmıştır aynı mantıkla. Bunu kabul edip etmemen sorun. Bu mantıkla bakıyorsan aynı durumda da tek attı dersin.

Ama açıkca yorumlar göz önünde. Sorun her zaman bahsettiğim olay. Bir karakter için eleştirdiğin noktayı fanı olduğun savunduğun karakter için görememende. Sorun fanı olduğun karakteri övdüğün durum üzerinden diğer karakter için algı yaratabilmende. Yoksa benim sorunum yok.
Benim anlamadığım, seninle Zoro-Pica (tek atma) konusunda bir tartışmaya girmemişiz, sen gelmişsin benimle bu muhabbeti tartışıyorsun. Hayır kafam yerinde değilken başkasıyla falan girmişimdir belki de onu da hatırlamıyorum. O yüzden, ayıptır sorması da... Ne alakaaaaa !? :)

Sen Kraker olayına bir vs. olarak bakabiliyorsan Luffy tek attı diyebilirsin. Yukarıda da belirttim. İstersen yarım attı da diyebilirsin. Benim için sorun yok :)

Benim anlamadığım, seninle Zoro-Pica (tek atma) konusunda bir tartışmaya girmemişiz, sen gelmişsin benimle bu muhabbeti tartışıyorsun. Hayır kafam yerinde değilken başkasıyla falan girmişimdir belki de onu da hatırlamıyorum. O yüzden, ayıptır sorması da... Ne alakaaaaa !? :)

Sen Kraker olayına bir vs. olarak bakabiliyorsan Luffy tek attı diyebilirsin. Yukarıda da belirttim. İstersen yarım attı da diyebilirsin. Benim için sorun yok :)
Önemli olan benimle tartışmış olman değil. Benim hatırladığım senin de Zoro'yu överken bunu bir argüman olarak kullanman ve benim bu durumu belirtmem için yeterli olarak görmem. O yüzden belirtiyorum. Bu konuda bunu söyleyen kişilerin bu vs hakkında yorum yapamayacak durumda olmaları. (Tek atıp atmama konusunda yani.)

Önemli olan benimle tartışmış olman değil. Benim hatırladığım senin de Zoro'yu överken bunu bir argüman olarak kullanman ve benim bu durumu belirtmem için yeterli olarak görmem. O yüzden belirtiyorum. Bu konuda bunu söyleyen kişilerin bu vs hakkında yorum yapamayacak durumda olmaları. (Tek atıp atmama konusunda yani.)
Sen çok alakasız kişiyi yakaladın hacı ya. Ben Pica konusunda öyle düşünsem bile Kraker konusunda kimseyle tek attı-atmadı tartışmasına girmem. Kraker olayının umurumda olmadığını belirterek kendimi o tür tartışmalardan soyutladım zaten direkt olarak. Ben bundan sonra Kraker olayını, saçmalık ve mantıksızlık boyutunda değerlendirmekten başka bir cümle içinde kullanmam. Luffy kral hakisiyle bayılttı diyin isterseniz :) Kısacası beni bu olayın dışında tutmanı istiyorum senden.

Yanlışsam sen söyle. Ben Cracker için tek yedi diyen biri değilim zaten. Savaştılar zaten. Ha fiziksel olarak belki de ilk ciddi darbede yenildi. Belki de Cracker'in stratejisi buna yönelikti felan o yüzden Cracker askerler üzerinden bu kadar dövüştü felan buna girmeyeceğim. Ama ben zaten bu anlamda tek yedi gözüyle bakmıyorum. Sorun bazı kişiler tek yedi dediğinde onlara karşı çıkanların bahsettiğim şeyi söyleyen kişiler olmasında.

Ha diğer yönden ilk fiziksel temasta yenilmiş gibi de durmuyor değil.

Onu bunu bırakında, Luffy kılıçustalarını yenemez diyorlardı, adam göbeğiyle kılıçustasını yendi, kimse bundan bahsetmiyor.

Bu arada Mangastream Nami'nin konuşmasının ilk kısmını şu şekilde çevirmişti:

"You think you're hot stuff just because you're a Yonko's right hand man"

Viz çevirisi ise şu şekilde:

"You may be an Emperor's...something or other."

Bu arada Mangastream Nami'nin konuşmasının ilk kısmını şu şekilde çevirmişti:

"You think you're hot stuff just because you're a Yonko's right hand man"

Viz çevirisi ise şu şekilde:

"You may be an Emperor's...something or other."
Stream'ın ipiyle kuyuya inilmeyeceği bir kez daha doğrulandı. Resmi olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık