Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karşıda oyalamaya acayip yarayacak bir meyve varken Luffy yine zamana karşı savaşıyorken ve de asil rakibi Cracker değilken neyi kanıtlamasını bekliyorsunuz? Her şeyiyle savaşıp gücünün çok büyük bir kismini tuketmesini mi? Yonkou bölgesindeler arkadaşlar...

Nami iyi ki de yardim etmiş. Dusununce burda boks maçı yapmıyorlar Luffy'nin de Cracker' e kanıtlaması gereken bir şey yokken ve de ustune fiziksel savaştan kacar bir taktik uygulayan Cracker varken önüne bakması yapması gereken şey.

Nami karıştı Luffy güçlü değil.

Bu sitede Kizaru' Marco' yu rahat yener diyen hatta @Densetsu no Samurai sen Akainu'yu da yener dediğin Kizaru Marco' yu anca Koramiralin kelepçelemesi sayesinde yara verdiğinde Kizaru için Marco' dan güçsüzdür dedin mi ? Diyen kaç kişi var?

He bazı kişilerin amacı çok belli haterlik yapalım olduğu da belliyken burda laf anlatmaya çalışmakta zaman kaybı. Alakası dahi yokken Zoro' ya nasıl pay çıkarıldıgı durumu zaten kanıtlar nitelikte.

Cracker ve Luffy arasında geçen dövüşte net olan şey, Luffy'nin teke tek bir dövüşte bu adama gücünün yetmediğidir. Gücü yetiyor olsa, bisküvi ıslatma ve yeme işine girişmez doğrudan savaşırdı.
Ben de bu kısım hariç katılıyorum. Burada şöyle bir durum var. Luffy'nin 100, Cracker'in 99.5 olduğu varsayalım. Böyle bir dövüş yine Luffy'nin galibiyeti ile sonlansa bile Luffy kalıcı yara almadan çıkamaz. Bir kol bacak falan gider hiç yoktan. Adamın daha Sanji' yi kurtarması gerekiyor ve zaman da kaybedemez güç de. O yüzden kafasının dikine gitmeyip karakterine uymayan bir tercihte bulundu. Bunu daha önce Ace'de yapmıştı sadece.

Güzel bölümdü. Luffy'i kk yapacak birazda nakamaları, Nami'nin yardım etmesi o yüzden hoşuma gitti :D Luffy Cracker'ı Nami olmadan da yenerdi diye tahmin ediyorum ama çok zor olurdu. Luffy de pert olur ama kazanırdı :good:

Yahu ben "Luffy kötü bir şey yaptı" falan demiyorum. Adamın durumunu anlıyorum, taktiğini de başarılı buldum. Zaten o taktik sayesinde rakibini yenebildi. Fakat bu taktiğe kadar Luffy adama bir şey yapamamıştı. Bu açık ve net.

O değil Luffy seri sonu Zoronun vasfına yakın olacak bir adamı şimdiden ezdi diyerek değişik bir yorum katıyım bakalım ne olacak:ehe:

Zeff adam ya :sapkali: Baba olmak bunu gerektirir dedikten sonra Sanji'nin görünmesi falan :agla:
Bropper ve Carrot sayfasında kahkaha atım ya azrail gibi düşmüş çocukların peşine :D
Luffy vs Cracker konusunda da mangaka Luffy'i yormamak için mantıklı bir yol bulmuş (ben hiç sevmedim :( ).

Sanji'nin olayı çok zorlama olmamış m? Zeff yüzünden kadınlara vurmuyor. Bu mu yani diyesim geliyor.:S

Luffy'yi takdir ediyorum ama, artık işi öğrendi. Hiç Nami'ye sen karışma falan demiyor. Her türlü yardımı alıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık