Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü okudum ve Zeff reyizin adamlığına ,babalığına bir kez daha şahit olduk. Seviyorum bu adamı. Ve Sanji'nin asıl babasıdır. Sanji'nin ben direk kişiliğinden gelen bir şey sanıyordum ama bu konuda tamamen Zeff'in öğretileri yüzündne öyle düşünüyormuş. Yan Sanji bir kadına vurur demiyorum. Ama hakediyorsa da geri durmaktan çekinmez gibi algıladım. Ama Zeff reyiz hiçbir koşulda bir kadına vurulmayacak olduğunu öğretmiş Prens Sanji'ye.

Bu Judge'nin teknolojisinin bir ürününü gördük. Sanji'nin surat biraz farklı olmuş sanki.

Cracker'in söylediğine göre zırhları ultra sertlikteymiş. Belliydi o Cracker'lerin asıl gücünü oluşturduğu. Çünkü asıl olay 11 saattir onları üretmesi üzerinden dönmüş. G2 ve G3'ün işe yaramaması da ortaya çıktı. Çünkü hem o zırhın içindeki Kraker'in favoroi zırhına karşı savaşıyordu. Hem de o ara içinde olduğu Askere haki basmaması içten bile değildi. Bu konuda hala net bir şey yok gibi duruyor ama benim açımdan sertlik olayı krakerden geliyor. Hakisinden değil.

Bu bölümde Sanji'nin centilmenliğide Zeff babaya bağlandı .Bu arc neyazık ki Zeff'in ölümünü izleyecez gibi . İchi veya BM kurban edecek gibi reyizi:(

Son düzenleme:
öncelikle bölümle alakası yok yazacaklarımın. Bugün punk hazarddan baştan başladım okumaya. Gözüme bişey ilişti. Punk hazardın kapısı ilk göründüğünde büyük panelde kilitliydi ve üzerinde üç amblem vardı. Bir tarafta Dünya hükümeti, diğer tarafta denizciler. Ama ortada kocaman kurukafalı bir amblem vardı. Kocaman, kurukafalı ve ağız tarafından boynuz çıkmış. Boynuzları görünce aklıma kaido geldi ve resimlere baktım. Kaidonun boynuzları kafasında, ağzında değil. Bu acaba kaidonun bayrağımı yoksa çoktan kimin olduğu çözüme kavuştu mu? Birde oda sense çok iyi ayarlamış gerçekten. Sanji, çocuklar ailelerimiz bizi özlemiştir dediğinde gizliden gizliye öfkeleniyor. Oda ona ayrı panel ayırmıştı.
Bölümle alakalı değilse genel tartışma veya soru cevap kısmında sorabilirsin. Bir de bölüm linki ya da SS ile sor.

Luffy Sanjiyi almayı başardı diyelim. Acaba Nami'de hazineyi alır mı?
Birde hazinedeki Bomba konusu. Bu aralar patlak vermesini düşünüyorum.

Korsanlar adil dövüşmek zorunda değildir. Örnek Zoro Shanks'ı dahi görse kılıç ustalığını sınamak için teke tek dalar. Fakat Luffy Korsan içerikli ve doğal müttefik bulucu. Bu durum denizdeki en tehlikeli güç olarak Nitelendirilmişti. Mihawk tarafından... Ama Karasakal ile H. Haki ile teke tek dövüşmek dışında bir ihtimali yok. G6 bile açsa temas anında iptal olacak. Oda'nın artık ileri düzey Haki'yi Wano Ark' ta açıklaması gerekiyor.

MDL_Roronoa

g4 teknikleri arasında geçiş yapabiliyorsa ilginç olur. Kaido'nun yumuklarını bu teknikle durdurup bounceman ile karşılık verebilir ya da daha iyi saldırı modu varsa onunla vurabilir. Çok yorar ama işe yarar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık