Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok buyuk ihtimalle Nami yağmur yağdırıp ıslatıyor. Nami'de de hasar var dikkat edersen. Aslinda bu konu tartışılabilir; fakat....
11 saattir Nami'nin ıslattığı bisküvileri Luffy götürüyorsa, cidden gülerim. :D Hoş fikir aslına bakılırsa.

Şu manga sayısından Luffy'nin ezildiğini çıkaran arkadaşlara da pek anlam veremedim.

Bu kaçtığı gerçeğini değiştirmiyor.
Kaçtığı gerçeğini değiştiriyor. Senin mantığına göre g4'ten çıktığından kaçıyor. Ancak benim gördüğüm G4'süz hali var ve kaçmamış. Kaldı ki, yanında Nami var. Nami varken neden kaçsın?

Bir de bunu söyleyen rakibi. Belki Luffy kaçmıyordur, straeji gereği saldırıları atlatıyordur. Hem kaçsa püskevitleri nasıl yesin. Yakın mesafe kapışma var ancak saldırılar savuşturuluyor. Bu da senin kesinlik arzeden cümleni çürütmüyor mu? Ayrıca tayfa üyesi yanında kaçarsa o da zarar görebilir. Öyle bir durumda Luffy kaçar mı yoksa saldırıları savuşturacak mesafe bırakarak vs mi atar?

Sana tavsiyem kesinlik arzeden yorum atma. Ancak sen yine de atacam diye ısrar edeceksin bunu da biliyorum.

karolla

Kaçtığı gerçeğini değiştiriyor. Senin mantığına göre g4'ten çıktığından kaçıyor. Ancak benim gördüğüm G4'süz hali var ve kaçmamış. Kaldı ki, yanında Nami var. Nami varken neden kaçsın?

Bir de bunu söyleyen rakibi. Belki Luffy kaçmıyordur, straeji gereği saldırıları atlatıyordur. Hem kaçsa püskevitleri nasıl yesin. Yakın mesafe kapışma var ancak saldırılar savuşturuluyor. Bu da senin kesinlik arzeden cümleni çürütmüyor mu? Ayrıca tayfa üyesi yanında kaçarsa o da zarar görebilir. Öyle bir durumda Luffy kaçar mı yoksa saldırıları savuşturacak mesafe bırakarak vs mi atar?

Sana tavsiyem kesinlik arzeden yorum atma. Ancak sen yine de atacam diye ısrar edeceksin bunu da biliyorum.
Anlamamışsın. Ben demişimki 11 saat boyunca luffy g4ten bitmeden kaçmış. Luan 11 saat doldu. Bundan sonra kaçacak demiyorum. Ama önceki 11 saat kaçmış. Gayet net ne dediğim. Mangada adamın kaçtığını rakibi söylemiş. Hala nami varken neden kaçsın diyorsun. Adam kaçmış. Luffy de çıkıp kaçmadım demediğine göre? G4 bitmeden ya krakerleri alıp tüydü. Dİnlendi geldi. Ya da Kaç dinlendi geldi yedi gene kaçtı. Sonuç olarak luffynin kaçtığı gün gibi ortada. Ben demiyorum bizzat rakibi diyor. Luffy de inkar etmiyor. Nami de inkar etmiyor. Bir manga anca bu kadar çarpıtılırdı. Bir de kesinlik diyor ya :) Kaçmış işte bal gibi kamış :) Kabullenemiyorsan o senin problemin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık