Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok saçma değil mi bu yazdığın. Kafa mı basmıyor senin. Luffy şu an G4 te değil. Nami dövüş başından beri orada. Luffy, bisküvit yiyerek enerji depoluyor. Şimdi Luffy ara ara kaçarsa birincisi Cracker, Namiyi harcamaz mı? İkincisi Luffy durmadan kaçarsa nasıl büskevit yesin. Üçüncüsü kaçtı lafı rakibe ait Luffy'nin saldırıları savuşturmadığı ne malum?

Cracker püskevit adamlar yapınca ve dövüşünce dövüş oluyor ama Luffy, saldırıları atlatmak için stratejik davranınca kaçıyor mu oluyor? Bari bunları anlamıyorsun bana anlamadın deme.
Adam Luffy fanlarını tahrik etmek için çabalıyor işte.

Luffy'nin korkak olup olmadığını tartışmaya sürüyor adam. 4 Yonkou gelse Luffy korkmaz. Bunu kimse sorsan onaylar şu forumda bu adam hariç. 11 saat boyunca kaçamayacak Luffy için insanları tahrik etmek için kaçtı diyor.

Gereği yapılmalı tahrik ediyor insanları bilerek. :/
Bir şey soracam. Sanji'nin annesi hasta mı ?
Evet. Vinsmoke ailesinin sıvaması, Judge'ın sıvaması oradan gelecek gibi.

karolla

Çok saçma değil mi bu yazdığın. Kafa mı basmıyor senin. Luffy şu an G4 te değil. Nami dövüş başından beri orada. Luffy, bisküvit yiyerek enerji depoluyor. Şimdi Luffy ara ara kaçarsa birincisi Cracker, Namiyi harcamaz mı? İkincisi Luffy durmadan kaçarsa nasıl büskevit yesin. Üçüncüsü kaçtı lafı rakibe ait Luffy'nin saldırıları savuşturmadığı ne malum?

Cracker püskevit adamlar yapınca ve dövüşünce dövüş oluyor ama Luffy, saldırıları atlatmak için stratejik davranınca kaçıyor mu oluyor? Bari bunları anlamıyorsun bana anlamadın deme.
Kraker istediği zaman namiyi harcayabilir. Ona vakit ayırması için gerek bile yok. Bu bahane değil yani. Luffy püskevitleri kırıyor. Yerde duruyorlar. Gelip yer veya kırdığı parçaları kaçarken eline alıp gider. Bunu anlaması mı zor geliyor? Saldırıdan kaçmaktan bahsetmiyor. Dövüşten kaçmış. Neyi inkar ediyorsun?

@Monkey D. Luffy Luffy korkak bir adam değil. Aksi halde gözünü kararttımı amiralere diklenen birisi. Fakat iş ölmeye geldi mi korkuyor işte. Bu da doğal bir şey.

Sinestram

Sanji'nin yazdığı mektupta "Bir kadını görmem lazım" metni acaba Reiju için mi yazılmıştı? Ah garibim...
Çocukluğunda ona sadec 2 kadının iyi davranmış olması kadınlara karşı zafını özetler nitelikte. Kalifa'ya elini kaldıramadığı zaman çok saçmaladığını düşündüm ama çocukluk travması bu gediğini kapatıyor. Adam erkeklerden hayır görmemiş evinden kaçana kadar. Sen bu adamı al Okama adasına at :'( . Zeff'e duyduğu saygı ve beslediği sevgi boş değil. Sanji'nin gerçek babasıdır Zeff Reis. Aksini iddia edenin kalbini kırarım.

Sanji'nin annesi hala yaşıyor olabilir, Sanji'nin cenazesini tertip eden adam kadınınkini mi edemeyecek? Askerlerin yaşadığı cam fanuslarda görürsek şaşırmayın. Hazır Chopper da burada belki 2Y'den sonra düştüğü "gereksizlik" açığını bu şekilde kapatabilir çünkü Chopper şu anda gerçekten gereksiz bir karakter, bir hastalığı iyileştirebilir olsun. Tabii bu "One Piece", bütün anneler ölü ve bütün babalar sorumsuz kavaslar.

Aizen

Ortalık karışmış herkes birbirine hakaret ediyor. Neler olmuş böyle.
İnsanlar güzel zaman geçirsin diye yapılan bir sanat eseri üzerinden bu derece şiddetlenmeye gerek yok ama neyse.
Gerçi bende bazen sinirleniyorum.

Her neyse Sanjinin annesinin hastalığı ile babasının bilim alanında yönelimi ile bir orantı olabilir mi ?
Full Metal serisinde ki gibi , annelerini geri getirmek için Simya ile kafayı bozan gençler gibi.
Böyle bir durum bekliyorum ben

Bir troll yüzünden konunun geldiği hale bak. Bölüm hakkında yorum yok. Luffy korktu mu korkmadı mı sorunu 15 sayfa.

karolla

Bir troll yüzünden konunun geldiği hale bak. Bölüm hakkında yorum yok. Luffy korktu mu korkmadı mı sorunu 15 sayfa.
Suç bende mi? Adam dövüşten kaçmış. Bunu defalarca yapmış. Sitedeki tüm luffy fanları bu gerçeği inkar ediyor. Onlar trol olmuyor da ben gerçeği dile getirdim diye troll oluyorum? El insaf ya. Elinizi vicdanınıza koyun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık