Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 841: Doğu Mavi'ye

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korktuğu için kaçmak ve strateji için kaçmak ikisi farklı şeyler ancak Luffy'nin yüz yüze, yumruk yumruğa dövüşecek gücü yok. Kraker>Luffy

Dövüşün böyle olacağı belliydi.Ama iddaa ediyorum Cracker zırhlı adamları çok iyi ama Luffy Crackers e ulaşıp bir vurabilse bir Leo bazukanun yeterli olacağını düşünüyorum. Büyük ihtimale de öyle yenecektir.

Ayrıca Doffy bu adamı rahatlıkla yener çünkü meyvesi diğerine göre daha iyi.

Korktuğu için kaçmak ve strateji için kaçmak ikisi farklı şeyler ancak Luffy'nin yüz yüze, yumruk yumruğa dövüşecek gücü yok. Kraker>Luffy
Olmadığını nereden çıkardın.Adam engeller yüzünden ulaşamıyor.Ulaşana kadar da zaten vuruşları zayıflamaya başlar.Krakerleri toplu imha tekniğin yoksa yumruklarıyla herkes bu şekilde uğraşır.Emin ol garp bile.Ne yapacak her askere aynı anda tek mi atacak yenisi gelirken.

Nasıl bir bakış açısıyla fiziksel olarak dovusen adama karşı 11 saat boyunca meyve gücünün getirdiği avantajlar sayesinde fiziksel olarak dovusmeyen adam kafa kafaya carpismis sayılıyorken diğeri kaçmış sayılıyor. Cracker bildiğin alamıyor kuklaları üretip uretip salıyor Luffy burda sürekli dovusen konumunda sabrediyor. Fiziksel olarak savaş arayan bunun için sabredip taktik geliştiren adam güçsüz oluyor 11 saat boyunca baska turlu Luffy'i yenmeye çalışmayan kılıcıyla kolunu kestiğinde kılıç ustası olmasıyla övdükleri adamı su an nasıl savunuyorlar anlamış değilim.

Luffy yüz yüze dovusecek güçte karşıdaki su an için gorundugu kadarıyla yüz yüze dovusmeyi göze alamayan adam iken ne hikmet ise yüz yüze dovusen kişi oluyor.

Son düzenleme:
Sanji'nin flashback beklediğim gibi etkileyici ya. :/ Özellikle şu sahne üzdü;
Anneye ne oldu acaba? Ölmüş evet de, bu Vinsmoke tarafına nasıl yansımış olabilir? Judge'nin Sanji'ye böyle davranmasında hiçbir mantık bulamıyorum ya, ya cidden Sanji'nin iyiliği için falan yapıyor, annenin gidişinden sonra Sanji'nin de güçsüzlüğünden dolayı ölmesini istemiyor falan. Ya da gerçekten güçsüz gördüğü için bu kadar üvey evlat muamelesi yapmış, başarısız bir deney olduğu için. Başka türlü bir anlam getiremiyorum. :(
Şu sahneyi görür görmez kafamda Mother Sea Ost çalmaya başladı. :(

Bazen keşke olaylar daha hızlı ilerlese demiyor değilim ama, böyle yavaş yavaş gitmesinin de bir güzelliği var.
Luffy konusuna gelince, Oda'nın klasik Luffy dövüşlerindeki trollüğü. :/ Kaçmak için mi, zaman kazanmak için mi, ne için yaptığı konusunda şimdilik bir yorumum yok. :D

Sinestram

Nasıl bir bakış açısıyla fiziksel olarak dovusen adama karşı 11 saat boyunca meyve gücünün getirdiği avantajlar sayesinde fiziksel olarak dovusmeyen adam kafa kafaya carpismis sayılıyorken diğeri kaçmış sayılıyor. Cracker bildiğin alamıyor kuklaları üretip uretip salıyor Luffy burda sürekli dovusen konumunda sabrediyor. Fiziksel olarak savaş arayan bunun için sabredip taktik geliştiren adam güçsüz oluyor 11 saat boyunca baska turlu Luffy'i yenmeye çalışmayan kılıcıyla kolunu kestiğinde kılıç ustası olmasıyla övdükleri adamı su an nasıl savunuyorlar anlamış değilim.

Luffy yüz yüze dovusecek güçte karşıdaki su an için gorundugu kadarıyla yüz yüze dovusmeyi göze alamayan adam yüz yüze dovusen kişi oluyor.
Mesela Aokiji şu sahne ve sonrasında (Bilmeyenler için söylüyorum 553. bölüm ve sonrası) korkakmış ben bugün bunu öğrendim. Korkak olmaması için deprem yumruğuna kafa atması gerekiyormuş sürekli. Adamın gear 4 diye bir gücü var, herif bildiğin uçuyor bak uçuyor, askerlerini 5'li 10'lu patlatıyor, Nami'yi kapıp, elemanın kardeşine iki çakıp kaçıp gitse nasıl tutacak Kraker? Tutamaz. Tutabilse şimdi tutar indirir ki 11 saattir indiremiyormuş. Luffy burada ben Sanji'yi sizi eze eze göreceğim demek istiyor. Tutamayacağı sözü veren insanlar da işte...

Neyi açıkça biliyor musum? Yav zor değil kabul etmek. Luffy puskeviteri yeniyor. G4 bitmeden de tuyuyor. Kimden kaçıyor? Krakerin bizzat kendisinden. Klonlrdan kaçmıyor. KORKUYOR LUFFY VE KAÇIYOR. Bu kadar basit. Gelmiş bana kiviriyor diyor bir de. 3 manga bölümüdür aynı şeyi savunuyorum. Siz luffy fanları neyi savunacağınızi sasirdiniz :) aklınız allak bullak oldu. Yazdıklarımın hepsi doğru. Forumda 1 kişi aksini göstersin. Forumu terk ederim.
Kanıt: Şu an Luffy normal formda ve karşısında duruyor. G4'lü hali değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık