Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 838: Bropper

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin "gözünde" ne olduğu beni ilgilendirmiyor.
Mihawk da meyve yiyebilir yasak değil. Haksızlık falan yok yani ortada.
Cracker'in kılıç ustası olmadığına dair hiçbir itiraz gelmedi kimseden. Özellikle geçen bölüm. :)
Geçmiş olsun artık bu saatten sonra. :/
Nasıl düşünürsen artık, orası beni de ilgilendirmiyor. Sıkıntı haklı olduğunu sanıp gizliden gizliye laf çarpmanda. Ayrıca verdiğin cevap çok dandikti. Neyse, bildiğin gibi devam et.

Vergo'nun lakabı 'şeytan bambu' değil mi? Adamın lakabına girmiş la, o kadar sembol olmus ama sadece bambu ile mi dovusuyor?

Shanks, üst düzey kılıç ustası olabilir lakin tekme atmaz diye kim kesin konuşabilir? Kılıc ustasından ziyade bir gladyatör muhtemelen adam. Yani Vista'nin aksine kilici ile bloklarken fırsat bulup ağzına tepik atabilir Mihawk'in. Ama Mihawk'ta bunu hayal edemiyorum misal. Shanks daha cok Ray gibi, hatırlayın Kizaru'yu tekme ile engellemişti.

Sabo, eline koka yapıp arenayi parçalıyordu. Shanks bunu kılıcına haki ekleyerek yapamaz mi? H.haki ile gemi çatlatan adam bu.

Yani Shanks daha komplike bir adam gibi geliyor bana. Adamı kılıc ustalığına hapsedecek olsa en güçlü dört korsandan biri demezdi Shanks'a. Mihawk'in üstüne koymazdi.

karolla

Abi siz anlamadınız hala bölümün inceliğini. Mangakada hakiyi oturttu bu bölüm. Adam bağıra bağıra dediki:

Geçen bölümde craker daha sert haki ile ama düşük teknikle kendinden düşük hakili luffyi kesemedi. Yani hakin yüksek diye zarar verecen diye bir şey yok.

Bu bölümde de bak aynı adan aynı haki ile daha güçlü teknikle adamdan uzuv alır dedi.

Sizse yıllardır hakisi yüksekse yener diyenlersiniz. Luffy yılan kardeşleri hakisiz yendi diyoruz o fiziksel dövüş diyorsunuz. Kılıçla böyle bir şey görmedik dediniz. Yıllardır bunu savundunuz. Adam 2 manga bölümüyle bunun kılıçla da aynı olduğunu gözümüze soktu. Sizin aklınızdaki tüm haki olayı fıs çıktı. Zoro fanları ise haklı çıktı. Biz buna seviniyoruz. Yoksa krakerin luffyi ezmesi falan hikayeeeee. Luffy isterse gitsin kaidouyu indirsin şuan. Zerre ilgilenmem :D Konu bizim yıllardır dile getirdiğimiz ama her getirdiğimizde saçma sapan yorum, mantıksız, sallıyor, hayallerini yazıyor falan dediğiniz o lafı bugün yutmanızdır. Bu kadar basit. Şu son 2 mangadaki haki olayını gözden geçirmeniz yeterli.

Haydi iyi forumlar. Bir daha da bu konuya mesaj atmam zaten. Ben alacağımı aldım. Yıllar sonra haklı olduğumu görmek bana yeter. Luffy fanlarının yıllardır savundukları boşa çıkınca afallamaları normal.

Yonkoular için kolay lokma değil mi? Neyse ben dışarı çıkıyorum. Bugün forumdaki tüm luffy fanlarının aklındaki güç dengesi bozuldu gitti. Siz 1 yıla anca toparlanırsınız. Size göre shanks de demir çubukla dövüşüyordu. Bu bölüm kılıç ustası oldu. Geçen bölüm kılıç ustası olan craker de bu bölüm meyveci oldu. He diyip geçmek lazım. haydi iyi forumlar.
Boş geldin boş gideceksin.
Luffy kimse için kolay lokma değil bu saatten sonra. Zoro yonkou karşısında ne yapar diye sorsak kolunu alır diyecek adamsın, Luffy'ye kolay lokma diyorsun.
Kimse için bir dengenin bozulduğu falan yok, kendi kendine gerçekler yaratıp inanıyorsun her zamanki gibi.

Bölümü bir kez daha okudum ve emin oldum. Kraker'in işi bitik. SS alın. :/ Hem Kraker'in sözleri, hem de Bigmom'ın sözleri iyice emin olmamı sağladı.

karolla ise gene yazmış çizmiş kafasına göre. :S Bunlara kalsa güçlü bir kılıç ustasına karşı Luffy'nin hiç şansı yoktu ve kolu ya da bacağı kopardı. Ee? Koparsaymış madem öyle. Kabak gibi kolu ortadaydı niye koparamadı? Bundan iyi açık mı bulacak bu adam? Mind fuck tarzı yorumlar bunlar hep.

Zoro'nun Alabasta'da delik deşik olduğu halde dövüşü kazandığı yerde bu Luffy'yi durdurmak için ikiye bölmek lazım anca. Kolu kesilmiş falan boş işler bunlar. Aynı kolla deli gibi saldırmaya devam ediyor, edecek de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık