Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki Kraker de Dof kadar hızlıdır, ki zaten Luffy'nin üstüne koşuşundan, kılıçlarını gatling gibi savuruşundan da görülebiliyor bu.
Dof ile karşılaşmış ve ölümüne kapışmış Luffy bile böylesini görmedim diyorsa orada bir şüpheye düşmek lazım bir kere.
Ama dediğim gibi, önümüzdeki haftayı bekleyelim de görelim bir Kong Gun ne kadar etki etmiş elemana. Eğer ayaklanamazsa eyvallah.

Hayır burada Law gebermiş durumda, Dof'a daha G4 bile açılmamış.

Attığım sahnede bile Law yerde yatarken Dof'u dövüyor Luffy, sen Law olmadan dokunamadı diyorsun yahu. :/
Doffy gamma knife yemiş,Law gibi bir adamla kapışşmış bitap durumda,Lufyy anca o halde kapışabilior,Doffy arcın başında gücü yerindeyken neden,g2 G3 işe yaramadı ?

@ch3rl0b11n

Editi görmemişsin sanırım. Buraya yazayim:

Morgan, Garp'i kesiyor la :( Bazı adamlar çok serttir zor hasar alır ama dayaniksizdir bazıları da misal WB-Garp, kolay hasar alır ama essek gibi dayaniklidir. Dof, bu kadar etkilenmedi KG'de. Cracker'in gözünün feri gitti.

Sertlik avantajdır, ancak dayanıklılık başka seydir. Luffy şu an asti sertliği, o yüzden artık devreye dayanıklılık girdi. Marigold yanına bile sokmuyordu Luffy'i ama b.haki kalkanini kırdığı anda perte çıktı. Tabii bu adamin kalkacak gucu var belli de Luffy'nin de kaldirmama firsati var.

Hizli saldiriyor kiliclarla adam ama saldiri hizindan bahsetmemistim, genel olarak, ani yer değişimi çok iyi Dof'un. Gatlingten sıyrılmak herkesin harci degil. Kyros'un kafayi kesecegi sahneye falan bak birden beliriyor.

Neyse, hayırlısı, bakalım gelecek bölüm neler olacak.

Law'dan iki büyük saldırı yedikten sonra kalkmış (Her ne kadar meyve gücü yardımcı da olsa) Luffy ile de dövüşüp onun sırtta taşıtan Doflamingo'yu Cracker'den daha güçlü görüyorum.

Kong Gundan sonra kalkar Cracker. Ama ben galibin Luffy olacağını düşünüyorum. Cracker'in Gear 4'ün Luffy sağladığı seviye artışı kadar bir seviye artışı sağlayacak tekniği olduğunu düşünmüyorum. Luffy her zaman diğer karakterlere oranla son tekniği ile daha çok güçlenir.

G4 Luffy=Yonkou dediğimde bana gülenler bir ses etsin bakayım. :a:

Edit:
#Gear4ShowsNoMercy
Luffy yonko ile dövüştü mü?

O değil de bu Nami Skypiea bölümlerinde de böyleydi. Hemen bir karamsarlık, hemen kaptanına güvensizlik.... Hayır Lola'nın babası olmasa teke gidecekti zaten. :(
Öncelik Sanji'yi bulmak iken bir yonkou adamıyla dövüşülmesini istemiyordu belli ki. :(
Brulee Nami'ye tek atacak ayarda değil ayrıca. :(

@yyolcu
Sırayla yanlış anlıyorsunuz arkadaş :(
Benim bunu ordan çıkardığımı sen nerden çıkardın ? Var mı öyle bir ifadem ? Yok.
Yarın düğünleri var bunların, damadın kaptanı gelmiş düğünü mahvedecek belki. Göze alamayacağı bir ihtimal. Önemli kadın için yani. Kalkıp kendi gelmezse en güçlü adamını yollar. Öyle yapmış olmalı diye düşünüyorum.
Yazdığını da ben bir yerden çıkarmadım ama madem sen çıkardın açayım onu da. Adamın 4. komutanı indirmişse niye sırayla 3 2 1 diye yollasın ki ? Hepsini indirseler yalnız kalır karı. En güçlüsünü yollar sorun çözülür. Ya da hepsini birden yollar. E hepsini yollamadığına göre..
Nerden baktığın önemli :(

@yyolcu
Sırayla yanlış anlıyorsunuz arkadaş :(
Benim bunu ordan çıkardığımı sen nerden çıkardın ? Var mı öyle bir ifadem ? Yok.
Yarın düğünleri var bunların, damadın kaptanı gelmiş düğünü mahvedecek belki. Göze alamayacağı bir ihtimal. Önemli kadın için yani. Kalkıp kendi gelmezse en güçlü adamını yollar. Öyle yapmış olmalı diye düşünüyorum.
Yazdığını da ben bir yerden çıkarmadım ama madem sen çıkardın açayım onu da. Adamın 4. komutanı indirmişse niye sırayla 3 2 1 diye yollasın ki ? Hepsini indirseler yalnız kalır karı. En güçlüsünü yollar sorun çözülür. Ya da hepsini birden yollar. E hepsini yollamadığına göre..
Nerden baktığın önemli :(
Çünkü bu shounen :) Bence de nerden baktığın önemli. Sen mantıken bakıyorsun, ama manga olarak bakman lazım. Neyse bu ark göreceğiz zaten en güçlü adamının hangisi olduğunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık