Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne doldurmuşun be bu kadar sanki mingo güçlü demişim de :(
Dediğin saçma senin Mom Doffun gücünü nerden bilsin ki. Ben Krakerin BM nin en güçlü adamı olduğu düşünüyorum.
Supernovalar bölgesine giriyor ve Mom X kişisini gönderiyor. 4 tatlı komutanından birisi kendisi ve anlaşılan Kid olsun Apoo olsun hepsini durduruyor. Sonra geliyor Oruç REİS bunu perte çıkarıyor, Mom napıyor, Cracker hadi oğlum diyor. Sen burdan Cracker'in en güçlü adamı olmasını nasıl çıkarttın? Cracker'i indirebilseler diğerini gönderecek, o da inse bir sonrakini gibi düşün.
G4 Luffy=Yonkou dediğimde bana gülenler bir ses etsin bakayım. :a:

Edit:
#Gear4ShowsNoMercy
Luffy G4 ile yonkou alamaz. En fazla olacağı şu, King Kong Gun'ın Mom'a yaptığı etki=Kong Gun'ın Dof'a yaptığı etki. Ki bir dövüşte kaç kez KKG kullanabileceğini de bilmiyoruz Luffy'nin. Hadi isterse sınırsız kullansın. Kong Gun ile Dof inmediği gibi KKG ile de yonkou inmez.
Bu bölüm ve dövüşün devamında iki şeyin artık bahsi kapanır herhalde.

"Luffy lastik, kılıç ustalarına karşı dezavantajı var"

"Doflamingo yonko sağ kolları kadar güçlüdür"
+837(bölüm sayısına hitaben)

Kan kurmak önemli değil. Bellamy de Luffy'e kusturdu. Ama etkisi? Red Hawk'ta dahi Law dedi ki "kalıcı hasar birakamadin". Ben savunması sağlam değil demedim zaten. Ama Dof da hızı ve meyvesi ile korunuyor. Eyvallah belki Cracker'i g4'suz yenemez de g4'suz Luffy Dof'u yener miydi? Hiç öyle bir sey gormedim ben açıkçası.
Belki Kraker de Dof kadar hızlıdır, ki zaten Luffy'nin üstüne koşuşundan, kılıçlarını gatling gibi savuruşundan da görülebiliyor bu.
Dof ile karşılaşmış ve ölümüne kapışmış Luffy bile böylesini görmedim diyorsa orada bir şüpheye düşmek lazım bir kere.
Ama dediğim gibi, önümüzdeki haftayı bekleyelim de görelim bir Kong Gun ne kadar etki etmiş elemana. Eğer ayaklanamazsa eyvallah.

Ya abi bu sahne dövüş sonu Doffy gebermiş bir halde,en başında Lufyy Law sız dokunamadı Mingoya.
Hayır burada Law gebermiş durumda, Dof'a daha G4 bile açılmamış.

Attığım sahnede bile Law yerde yatarken Dof'u dövüyor Luffy, sen Law olmadan dokunamadı diyorsun yahu. :/

O değil de bu Nami Skypiea bölümlerinde de böyleydi. Hemen bir karamsarlık, hemen kaptanına güvensizlik.... Hayır Lola'nın babası olmasa teke gidecekti zaten. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık