Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
''This guy's busoshoku is harder than anything I've come across'' demiş Luffy. Hala da Dof diyen varsa söylenecek söz bulamıyorum.

Yami

Benim anlamadığım nokta adam Luffyin hakisinden üstün gözüküyor. Yani saldırıları tınlamıyor kalkan ittiriyor g3'e felan ama kesemiyor ne alaka bu ? İnsan biraz kan alır.

Yalnız beyler Doflamingonun yediği darbe çok farklıydı. Hem havadan hem yumruktan basınç alarak vurmuştu.
Burada sıradan bir Kk atmış. Doflamingo o saldırıda kalkmıştı bu kalkamazsa
Kraker < Mingo derim NET !
Hacı kalkar da Luffy'nin kaldirmamasi lazim mesele o. Niye bekliyor abi? Boks maçı mi bu? Dof uçtuktan sonra Luffy anında uçup yanına gitti, geldiğinde kalktigi icin tepik attı. Kalkmasa gatling fırsatı olabilirdi. Ama burada o firsat var, adam dibinde ve malak gibi uzanmis. Hani Sanji de Vergo'yu bekliyordu ya duvardan çıksın diye :( Sinirimi bozuyor böyle şeyler. Cak direkt gatlingi, parcala.
Bak Doffy Red Hawk'a kan kustu, yere yığıldı, bu adam ise onun gatlingini bile tınlamadı. Luffy zaten pek G3 kullanmadı Dof'a karşı.

Mesela sıradan yumruklarda şuna bir bak. Bunların üst versiyonları Kraker'i hç etkilemedi. Adamın savunması çok sağlam çünkü.

Kan kurmak önemli değil. Bellamy de Luffy'e kusturdu. Ama etkisi? Red Hawk'ta dahi Law dedi ki "kalıcı hasar birakamadin". Ben savunması sağlam değil demedim zaten. Ama Dof da hızı ve meyvesi ile korunuyor. Eyvallah belki Cracker'i g4'suz yenemez de g4'suz Luffy Dof'u yener miydi? Hiç öyle bir sey gormedim ben açıkçası.

Edit: Morgan, Garp'i kesiyor la :( Bazı adamlar çok serttir zor hasar alır ama dayaniksizdir bazıları da misal WB-Garp, kolay hasar alır ama essek gibi dayaniklidir. Bir dusunun, benzerlik kuracaksınız.

Bak Doffy Red Hawk'a kan kustu, yere yığıldı, bu adam ise onun gatlingini bile tınlamadı. Luffy zaten pek G3 kullanmadı Dof'a karşı.

Mesela sıradan yumruklarda şuna bir bak. Bunların üst versiyonları Kraker'i hç etkilemedi. Adamın savunması çok sağlam çünkü.

Ya abi bu sahne dövüş sonu Doffy gebermiş bir halde,en başında Lufyy Law sız dokunamadı Mingoya.

Yami

Doflamingo şu saldırıdan sonra ne kadar iyileştirmeye çalışsa bile yedi KK hemde daha kötü biçimde

Kraker, Dof'tan daha güçlü olduğunu belli etti bence. Eğer olur da Kraker bu saldırıdan sonra ayağa kalkamazsa lafım olmaz, Dof daha dayanıklı derim ama öyle olacağını da hiç sanmıyorum. Haki konusunda Dof'tan üstün olduğu bir gerçek, Luffy'e bıraktığı hasar da oldukça sağlam. Bir yonkou adamını küçümsememek gerekiyor nihayetinde. Gelecek bölüm dövüş devam ederse daha bilgilendirici şeyler görebiliriz gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık