Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen anket açmayı seversin.

Dof vs Kraker aç da milli irade kararını versin!
Milli irade mi? Forum ne Zaman objektif olmuş?

Kraker diyecekler, aynı zamanda Sanji vs Oruç'da, Sanji'yi seçenler çıkar. Mingo vs Carrot açsam, Nami'ye yancı olur diyenler bile Carrot der.

Kraker vs Fuji açıp, arada bırakmak vardı ama vaktim yok.

Hayır olmadı. Hakisi üstün gelen her haltı rahatlıkla kesebilir Law'un dediği gibi. Ayrıca kılıç kullanan var, kılıç ustası var.

Dayanır. Luffy'nin dediğine göre hakisi daha sağlammış adamın. Dof G2 ve G3 ile başa baş dövüşüyordu ve hatta sopa bile yiyordu, ama bu herif pek tınlamadı.

Şimdiye kadar gördüklerimiz bu herifin Dof'tan sağlam olduğunu gösteriyor ama Fenix. :/

Ama tabi ki dövüşün neticesine bakmak lazım. Peşinen bu kadar net konuşmayalım. Bakarsın eleman kalkanına güveniyordur da ikinci yumruğa çöker. Dof yine yarım saat kapıştı G4 ile.
Ya da Luffy ikinci yumruktan sonra sersemliğinden faydalanıp tüyer ortamdan Nami'nin bir katakullisiyle, belli mi olur.

#Gear4ShowsNoMercy
Dof'a saldırıyı kesmemişti Çerlo. Dof'un kalkmasını beklemedi, sıkıntı Dof çok uçtuğu için Luffy gelene kadar kalktı, kalktı kalkmasına da anında suratına tepiği yedi. Ama şu an Cracker o kadar uzakta değil ve yerde. Luffy'nin yere çivilemesi makul olan. Ayrıca Dof bu kadar etkilenmedi KG'de, uçup yere çakmasına rağmen. Benim gördüğüm bu.

Yami

Luffy'nin en son gücünü kullandığına nasıl bu kadar eminsin ki? :/
Teknik bazında şuan Luffyin en iyi hamlesi g4 değil mi ? Bütün hakisini ve tekniklerini yoğunlaştırdığı bir teknik.
Kraker ise sadece kalkan ittirdi. Onu bahsettim

Dof'a saldırıyı kesmemişti Çerlo. Dof'un kalkmasını beklemedi, sıkıntı Dof çok uçtuğu için Luffy gelene kadar kalktı, kalktı kalkmasına da anında suratına tepiği yedi. Ama şu an Cracker o kadar uzakta değil ve yerde. Luffy'nin yere çivilemesi makul olan. Ayrıca Dof bu kadar etkilenmedi KG'de, uçup yere çakmasına rağmen. Benim gördüğüm bu.
Gelecek bölüm Cracker'in de ne kadar etkilendiğini göreceğiz. Ama G2 ve G3 hala bir üstünlük kıstası ve Luffy'nin sözleri.

Milli irade mi? Forum ne Zaman objektif olmuş?

Kraker diyecekler, aynı zamanda Sanji vs Oruç'da, Sanji'yi seçenler çıkar. Mingo vs Carrot açsam, Nami'ye yancı olur diyenler bile Carrot der.

Kraker vs Fuji açıp, arada bırakmak vardı ama vaktim yok.
Sen iyi konu açıyon ya çak bir tane Dof vs Kraker. :/

Beni kırıyon mu? :(
Teknik bazında şuan Luffyin en iyi hamlesi g4 değil mi ? Bütün hakisini ve tekniklerini yoğunlaştırdığı bir teknik.
Kraker ise sadece kalkan ittirdi. Onu bahsettim
Adam teknik de kullandı Luffy'ye bir şey olmadı. Dof'un şaşırdığı savunmaya sahip Luffy'ye bu adam ne yapabilir?

Haftaya Luffy bu adamı bayılttığında ne diyeceksin çok merak ediyorum.

#Gear4ShowsNoMercy

Oda Kid, Apoo, Bege ve Oruç Reis'in 4 yöneticiyle olan karşılaşmalarını anlatarak, yöneticilerin seviyesini özellikle Cracker'ın seviyesini görmemizi istedi. Üstüne de Luffy'nin böylesini görmedim sözü eklenince yöneticilerin güç seviyesinde az çok bilgimiz oldu. Big Mom bayağı güçlü.

Oruç Reis'in ödülünün düşük ve hakkında pek de bilgimiz olmadığı için hepimiz tarafından az güçlü olarak görülüyordu. Bu bölümle Oda bütün süpernovalarım hünerlidir demek istedi. Hepsini güçlü görmeliyiz artık sanırım.

MÜT-HİŞ bölüm lan.

Kapak güzel ama bir ayrıntı barındırıyor. Shanks ve tayfası ayrı şuan. Olay patlarsa hiç hoş bitmeyebilir :( Belkide Shanks tayfayı kaybedip dellenir lan.

Anladığım kadarıyla novaların bir kaçı girişmiş moma. Saymış işte bütün gereksizleri hepsine kaymışlar. Daha öncede olmuş falan önceki jenerasyonları diyor heralde. Urugue 1 commender indirmiş ama. Arap atı Urugue mi olcak acaba :D O yüzden 3 commender kalmış. Adam öldürmüş heralde tosun Urugue bee. Dayağı yedi yedi camış oldu tabi :D

Luffy ha g4 açtı he açıcak diye bekledim. Seride ilk kez biri, elepanth gun dan sıyrılmak yerine blocklamayı tercih edip bunu başardı. Helal olsun Crackera lan. 2 dk da Luffyi yorup dize getirdi. Burdan commenderlar > shichibukailer diyebilirim sanırım.

Önemli bir detayda Luffynin 1 bölümde G4 e geçmesi. G5 yolda demek bu. G4 ün hala allahın tipsizi olması üzdü. Belki biraz şekle şemale gelir diye umut ediyordum :( Tipini sevdiğim G4 ü :( Vs başlangıcı gayet hoştu beni tatmin etti.

Sonraki bölüm daha güzel olur vs ehehehehe.

Uzun zamandır iyi bölüm okumuyordum iyi oldu iyi.

10/9.5 bölüme.

Yami

Sen iyi konu açıyon ya çak bir tane Dof vs Kraker. :/

Beni kırıyon mu? :(

Adam teknik de kullandı Luffy'ye bir şey olmadı. Dof'un şaşırdığı savunmaya sahip Luffy'ye bu adam ne yapabilir?

Haftaya Luffy bu adamı bayılttığında ne diyeceksin çok merak ediyorum.

#Gear4ShowsNoMercy
Helal olsun derim. Ama çok çetin geçecek bundan eminim

Gelecek bölüm Cracker'in de ne kadar etkilendiğini göreceğiz. Ama G2 ve G3 hala bir üstünlük kıstası ve Luffy'nin sözleri.
Herkesin özelliği farklı. Dof da g2'yi pelerini ile karşılıyordu veya siyriliyordu. G3'u durduracak spider web gibi bir tekniği var. Ayrıca g3'ten de siyriliyordu zaten.

Çok hasar veremiyordu Luffy'e deniyor da iki kez öldürme fırsatını harcadı zaten. Buradan bence is cikmaz.

Hele hele dedigim gibi gatling atıp Cracker'i parçalama sansi var şu an. Ama iste, senaryo ne olur bilinmez. Dof gibi aptallık edeceği tutar Luffy'nin falan :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık