Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölüm ve dövüşün devamında iki şeyin artık bahsi kapanır herhalde.

"Luffy lastik, kılıç ustalarına karşı dezavantajı var"

"Doflamingo yonko sağ kolları kadar güçlüdür"

Bende onu diyorum. G-4'e denk bi saldırısı varsa Luffy yenemez bunu. Adam teknik kullanmadan sopaladı. Luffy'i hafife aldıgından G-4 yedi. Aynı şey bi daha zor olur. Oklar Cracker'ı gösteriyor :D
Adam teknik kullandı.
Bu adamın da suratını kaydıracak az kaldı. :)

@Yami
Bölümle alakası yok ki. Hep savunduğum bir şeydi. Yahu 1 hafta önce G4 Luffy bu adama bir şey yapamaz deniliyordu.

#Gear4ShowsNoMercy

Yami

Bende onu diyorum. G-4'e denk bi saldırısı varsa Luffy yenemez bunu. Adam teknik kullanmadan sopaladı. Luffy'i hafife aldıgından G-4 yedi. Aynı şey bi daha zor olur. Oklar Cracker'ı gösteriyor :D
Elbet vardır. Adam Luffyi ciddiye almadı. Kalkan vurdu yere yapıştı :D
Şimdi darbe yedi diyecek demek senin gücün bu.
Hem herşeyini kullanan luffy
" En büyük kozunu kullandığında tehlikedesindir " Aizen reyis boş konuşmaz.
Krakerin en ufak saldırısı bile Luffyi yerden yere çarparken , Luffin en son gücü anca zarar veriyor.
Oklar Krakeri gösteriyor.

Yalnız artık kılıç=sopa olmadı mı sizce de? :( Hakisi yeteni kesemiyor anca ittiriyor vuruyor. Sabonun fıratpen tercihi doğru yani new worldde hepsi aynı hesap, güzel bir kılıç 1 milyon beri fıratpen beleş.
Hayır olmadı. Hakisi üstün gelen her haltı rahatlıkla kesebilir Law'un dediği gibi. Ayrıca kılıç kullanan var, kılıç ustası var.

Ama sanki böyle Dof kadar dayanacak gibi gelmiyor bana. Sanki bir başka Kong Gun'a bayılacak gibi geldi ama?

#Gear4ShowsNoMercy

Bu arada şu bölüme kötü oy atanlar ifşa edilsin!!!!
Dayanır. Luffy'nin dediğine göre hakisi daha sağlammış adamın. Dof G2 ve G3 ile başa baş dövüşüyordu ve hatta sopa bile yiyordu, ama bu herif pek tınlamadı.

Gaza gelenler bir onlar mı Çerlo? Bak Luffy'i ezmiş Dof hemen yapamadıydı diyenler var la. Bir tek sertlik övgüsü ile direkt Dof ustu yapan var.

Halbuki Dof sarayda Luffy'i çok kotu hallere sokacak fırsatı, yumruk atarak harcamıştı. Aynı Dof ellerini bağladı la düşün, kesmedi, bağladı. Ayıptır ya. Ana karakter, elbette bunlara şaşırmıyorum da işlerine geldiği yere çekmesinler.
Şimdiye kadar gördüklerimiz bu herifin Dof'tan sağlam olduğunu gösteriyor ama Fenix. :/

Ama tabi ki dövüşün neticesine bakmak lazım. Peşinen bu kadar net konuşmayalım. Bakarsın eleman kalkanına güveniyordur da ikinci yumruğa çöker. Dof yine yarım saat kapıştı G4 ile.
Ya da Luffy ikinci yumruktan sonra sersemliğinden faydalanıp tüyer ortamdan Nami'nin bir katakullisiyle, belli mi olur.

#Gear4ShowsNoMercy

Elbet vardır. Adam Luffyi ciddiye almadı. Kalkan vurdu yere yapıştı :D
Şimdi darbe yedi diyecek demek senin gücün bu.
Hem herşeyini kullanan luffy
" En büyük kozunu kullandığında tehlikedesindir " Aizen reyis boş konuşmaz.
Krakerin en ufak saldırısı bile Luffyi yerden yere çarparken , Luffin en son gücü anca zarar veriyor.
Oklar Krakeri gösteriyor.
Luffy'nin en son gücünü kullandığına nasıl bu kadar eminsin ki? :/

Yami

Luffyin Haki+G2 +G3 teknikleri , Krakerin normal kalkan itmesine denk. :)
G4 ile bir zahmet bu denkliği bozsun. Lakin asıl soru Krakerin ciddi modu onuda gösterirseler haftaya görecez.
Asıl üzüleceğim nokta g4 yetmezse ne olacak ? g5 istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık