Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sert bir şeyi kesmek ile kirmak arasındaki fark sanırım Luffy'nin korunma sebebi. Yani duz bakılırsa Bellamy asti la o kokayi, nasıl Cracker'in kesisinden korunur? Denilebilir, lakin celigi kesmek, kırmaktan daha zor oldugu gibi burada da durum bu anlasilan.

Luffy koka sayesinde dovusculere karşı değil, kilic ustalarina karsi daha avantajli yani :D Kilic seviciler üzgün :D

@Alpamis

Pedro'nun sözünden dolayı diyorsan, evet güçlüdür. Pedro, tayfayi bilmiyormuş. Bu kalibrede adami oldugunu sanmazdim demesi bunu gösteriyor. 860 m'lik adami kırmızı hali sererek shichi yaparlar :D

Yami

Adamın kesememesi bu sahneye göre çok mantıksız lan. Haki+G2 G3 Etkilemiyor. Ama kesemiyorda ne alaka bu ?

Ben bölümü genel olarak beğendim de abi Bisküvi duvarı diye saldırı mı olur ya ? Oda nasıl bir Arc a soktun bizi arc ı bir seviyorum. Bir sevemiyorum. Onun haricinde Brulee de yenildi mi anlamadım. Hemen bir çarpılmada gitmez herhalde ... Nami de verdi ayarı sonunda Carrot olsaydı çoktan verirdi de Oda nın gereksiz düşünceleri gene Carrot u sen niye hapsedersin. Bu arada kapak on numaraya kesin Yasopp Usopp a gülüyor. God Usopp oldu oğlu. :D

Yami

Bir üstte açıkladım. Mangakanin bakış açısına göre sert seyleri kesmek, kirmaktan daha zor. Sahneler bunu gösteriyor.
Valla ben hakisini üstün gördüm. Hakisi yüksek olan kesiyordu. Yani adam vuruşları tınlamıyor ama Luffye çizik atamıyor.
Ne anladım bu işten :D

Adamın kesememesi bu sahneye göre çok mantıksız lan. Haki+G2 G3 Etkilemiyor. Ama kesemiyorda ne alaka bu ?
Diyorum size kalkan ile full savunma yaptı. Bir yerde de not düşmüş sert kraker kalkan diye mi ne diye. Bütün atakları o kalkan ile karşılamış. O kalkan çok sert ve üstüne de b.haki vurmuşsa g2 g3 ataklarının yeterli olmaması normal olur. G3 atağında farkettiyseniz bacaklar 4 bacağı var. Onlar sayesinde böyle kendini tutturmuş gibi duruyordu. Bakalım sonraki hafta göstermeye devam ederse anlaşılır her şey.

@Phoenix

Ben dedim sana hacı Shichi ünvanı ile alakalıdır o olay bence. Adamın 4 Tatlı komutanı var. Ödülü 860. Pedro'nun ondan haberi olmaması bana ben makul gelmiyor.

Gear 4 a kadar hiç zarar verememesi çok garip.Dofa bile hawk la zarar vermişti.Luffy anlaşılan gear 5-6-7-8 acıcak yoksa yonkou lara çizik atamaz

Ben bölümü genel olarak beğendim de abi Bisküvi duvarı diye saldırı mı olur ya ? Oda nasıl bir Arc a soktun bizi arc ı bir seviyorum. Bir sevemiyorum. Onun haricinde Brulee de yenildi mi anlamadım. Hemen bir çarpılmada gitmez herhalde ... Nami de verdi ayarı sonunda Carrot olsaydı çoktan verirdi de Oda nın gereksiz düşünceleri gene Carrot u sen niye hapsedersin. Bu arada kapak on numaraya kesin Yasopp Usopp a gülüyor. God Usopp oldu oğlu. :D
O bisküviyi Luffy kırmıyor ama (en azından başlarda) :( Adam bildiğin petibörden kalkan yapmış ya la :( Ne biçim haki varsa artık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık