Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Halen Zoro Asura yapsa Luffy ile kapışır diyen var mı ? Bariz belli oldu çok daha güçlü bir Haki seviyesine sahip bir Cracker'ı G4'e yere çarpan bir Luffy. G4 ile pestile dönmeyecek kişi çok az. Yonko seviyesi, ve biraz da Amiraller baş eder.

Cracker'ın Doffy gibi G4'ü atlatma ihtimali var yalnız, atlatırsa kazanır.

Doflamingo ile durumu aynı mı sence? Gözler bembeyaz çizilmiş. Bu ne anlama geliyor?
.
Doflamingo gözlük taktığı için Cracker'ın gözleri ile kıyaslama yapmak biraz saçma olur sanırsam.

Yami

Diyorum size kalkan ile full savunma yaptı. Bir yerde de not düşmüş sert kraker kalkan diye mi ne diye. Bütün atakları o kalkan ile karşılamış. O kalkan çok sert ve üstüne de b.haki vurmuşsa g2 g3 ataklarının yeterli olmaması normal olur. G3 atağında farkettiyseniz bacaklar 4 bacağı var. Onlar sayesinde böyle kendini tutturmuş gibi duruyordu. Bakalım sonraki hafta göstermeye devam ederse anlaşılır her şey.

@Phoenix

Ben dedim sana hacı Shichi ünvanı ile alakalıdır o olay bence. Adamın 4 Tatlı komutanı var. Ödülü 860. Pedro'nun ondan haberi olmaması bana ben makul gelmiyor.
Yalnız kalkan bisküvi. Çelikten felan değil. :D

Dof ile kıyas yapmayın Dof o kadar g4 den dayağı yedi adam gene de ayağa kalktı. Hava da bildiğin dayağı yedi bir de yerde yedi o kadar uçtu lütfen Cracker ile kıyas yapmayın.. Yonkou nun 4 adamından biri güçlü olsun bir zahmet. Genede Cracker daha G4 den ilk yumruğu yiyince yamuldu. Dof meyvesi sayesin de ve hızı sayesinde dövüşüyordu . Bu adamın da hakisi iyiymiş neden bu kadar Dof dan üstün dediniz anlamadım.
@Monkey D. Dragon kıramaması normal Luffy vurmadan nereden bilsin hakisi güçlü mü değil mi diye? Sen bisküvi duvarına bak Luffy g4 e soktu ama yamuldu .. :D

Oda'nın ada ve karakter tasarımı konusunda epey özgün olduğunu düşünüyorum. Bisküviden kalkan falan, yaratıcı. :D

Yalnız kalkan bisküvi. Çelikten felan değil. :D
İşte burası önemli. Sert bisküvi yazıyor ama normal bir kalkan olmayabilir. Bu adam Rayleigh ile eğitim yaptı. Hani b.hakisi Rayleigh'nin hakisinden sert değildir bence. Bu şekilde Luffy'nin kokasını aşamayıp kesememesi anlam kazanabilir belki?

Valla ben hakisini üstün gördüm. Hakisi yüksek olan kesiyordu. Yani adam vuruşları tınlamıyor ama Luffye çizik atamıyor.
Ne anladım bu işten :D
Hakisi yüksek olan değil ya, saldiri gücü rakibin sertliğini aşıyorsa işliyor, asmiyorsa işlemiyor. Luffy'nin hakisi mi arttı birden? Hayır, saf gucu yani vuruş gucu arttı, kalkanı kırdı geçti.

Tersi şekilde de Dof, kokali Law'u aşabilecek keşiş gücüne, Cracker ise Luffy'i aşacak keşiş gücüne sahip değil. Bunun sebebi de dedigim gibi kokanin kesislere karşı daha avantajli olması.

@Alpamis

Kalibre diyor Alpamis, lutfen :( Shichi dedigin sey Mom'in üç adamından birine duyulan saygıdan daha fazlasini getirmez. Bilhassa daha dusuk gorulur, zira hukumet kopegi olarak goruluyorlar.

Ve Croco gibi adamlar da var. Ama Croco ilk üçe giremezdi Mom'da. Özetle Cracker, daha önemli bir pozisyonda zaten. Ödülü de çabası zira odule de çok takılıyor evrende ve shichilerin ödülleri dondugundan dolayı cok yuksek değilken bu adam 860 m ödüllü.

Ben de senin gibi bilmiyor olamaz diye düşündüm ve yabana atmayalım belki cidden coptur tayfasi dedim ama değilmiş.

Ozet: Pedro bir mal.

İşte burası önemli. Sert bisküvi yazıyor ama normal bir kalkan olmayabilir. Bu adam Rayleigh ile eğitim yaptı. Hani b.hakisi Rayleigh'nin hakisinden sert değildir bence. Bu şekilde Luffy'nin kokasını aşamayıp kesememesi anlam kazanabilir belki?
Hard Biscuit peksimet demekmiş.
Özel bir şey mi bilmiyorum gerçi.

Yami

Tamam işte Sert bisküvü saldırısı/savunması Haki kaplanmış hali işte :)
Öküz gibi haki salmış demek ki . Rayleigh gelince bilemiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık