Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 837: Luffy, Komutan Cracker'a Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 106 59.9%
  • İyi

Kullanılan: 53 29.9%
  • Orta

Kullanılan: 11 6.2%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 7 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu lufy'nin ilk müttefiği yenilen 4. Tatlı komutanı olacak galiba, oda ormandaymış. Ya da ikinci belamy vakası ile karşılaşacağız.

Valla ben hakisini üstün gördüm. Hakisi yüksek olan kesiyordu. Yani adam vuruşları tınlamıyor ama Luffye çizik atamıyor.
Ne anladım bu işten :D
Luffy'nin hakisi daha yüksek.

Ama saldırısı Kraker'in savunmasını aşacak güçte değil. G4'te ise pert ediyor işte.

Kraker'in saldırısı da Luffy'nin hakisini aşamıyor.

Yami

Yonkou astlarında bir lanet var. Gördüğümüzün ağzı yüzü dağılıyor azizim :D

O değildi vivre card arcın en önemli dönüş noktası olacak. Tam bir kilit şey. Bunun üzerine teori yazın derim.
Bencede önemli baya.
Bak Doffy Red Hawk'a kan kustu, yere yığıldı, bu adam ise onun gatlingini bile tınlamadı. Luffy zaten pek G3 kullanmadı Dof'a karşı.

Mesela sıradan yumruklarda şuna bir bak. Bunların üst versiyonları Kraker'i hç etkilemedi. Adamın savunması çok sağlam çünkü.

Ama burda Gamma Knife'ı yiyip yeni kalkmıştı ondan önce Luffy düz yuruklarla yakalayamıyordu. G3 ten sıyrılıyordu. g2 ise güçsüz geliyordu be reis. Yiğidi öldür hakkını yeme şimdi.:(

Kraker kalkamayabilir deyip üzüyorsunuz beni. :S Bu kadar kolay değil bu işler. Daha oradan oraya uçması lazım xD
Şaka bir yana harbiden bu kadar kolay değil. Tek yumrukta giden yonkou astı mı olurmuş?
Zaten tek yediyse direk çöp la ama kesin kalkar kalkmalı bence Dof'tan güçlü Dof g4le sonuçta 1 saat baş etti.:(

Ayrıca Dof> Cracker büyüklüğünü Luffy'nin g4e geçiş zamanlarından anlayabilirsiniz. Hakisin güçlü olduğunu görüyor ve g4 açıyor Dof'ta öyle görmüyordu. Dof'u g4süz bile yenerim diye düşünüyordu.

Çok şaşırırım, şaşırmamak elde değil. Zaten öyle bir şey olmayacağı için kafam rahat. Kalkıp karşı saldırı da yapar bu yaratık.
Belli olmaz tipi kaydı adamın gözler gitti falan :)
Bende kalkamaz diyemiyorum ama kalkmazsa şaşırmam.
Doff kadar dayanıklı olmayabilir bu. Doffun ilk yardım teknikleri falan vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık