Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ya bu adamın ağzını kıracak. Ya da dövüş kesilecek. Yenilmesi gibi bir durum söz konusu değil. Birinci gücünü kavradı rakibinin ikincisi tüm gücünü kullacağını belirtti. Bence Luffy bir iki çarpacak Cracker'i sonra bölünecek.

O dövüşün Luffy'nin lehine bitmesi imkansız. Oda'nın tarzı bu. Kraker'i yem etmez. Orada ayrıca 4 kişiler. Luffy ya tutsak düşecek ya da o ormanda kalacak.

Luffy'yi sonra birisi kurtarır. Vinsmoke'lar, Bege, Jinbei, Lola, Pudding, Bizim tayfadan biri ya da yeni bir müttefik.

Bana Luffy yeni bir teknik denerken kontrol edemeyip yenilcek gibi geliyor.Genelde olur ya büyük bir gücün provasını görürler rüyamıydı falan olurlar o şekilde bir olay olabilir.

Luffy, Vinsmokeler karşısında balığı yeyip zehirlendiğinde , yenilir yakalanır dedik olmadı.
Belki de E.oda o eski kafayı bırakmıştır. Luffy Cracker'i yamultursa şaşırmam ki bekliyorum şahsen.
Ama dövüş kesilir yarıda.

Luffy, Vinsmokeler karşısında balığı yeyip zehirlendiğinde , yenilir yakalanır dedik olmadı.
Belki de E.oda o eski kafayı bırakmıştır. Luffy Cracker'i yamultursa şaşırmam ki bekliyorum şahsen.
Ama dövüş kesilir yarıda.
O eski kafayı bırakması lazım. Artık bu işin k.hakisi felan var. Az çok sezebilmeli artık bu gibi durumları. Normal şartlar altında yenilmez. Ama anormal şartlara da bir anda düşmemeli. Bana geliyor ki çoğunun beklediğinin aksine Luffy öyle pek kötü bir duruma düşmeden bu adamı yenecek. Tabi çizer Oda. Bakalım nasıl çizecek. Hiç olmadı adam yenilmesin diye dövüşü yarıda keser.

O eski kafayı bırakması lazım. Artık bu işin k.hakisi felan var. Az çok sezebilmeli artık bu gibi durumları. Normal şartlar altında yenilmez. Ama anormal şartlara da bir anda düşmemeli. Bana geliyor ki çoğunun beklediğinin aksine Luffy öyle pek kötü bir duruma düşmeden bu adamı yenecek. Tabi çizer Oda. Bakalım nasıl çizecek.
Oda Yonkou Sağ kolunu veya sol kolunu böyle 2 bölümde harcamaz.

Biraz hikayesel düşünmek gerekiyor. Çünkü Oda her şeyi hikaye akışına göre çiziyor. O ormanda bulunanların düğünde olması lazım.

Düğüne daha 2-3 gün var sanırım. Luffy o adamları temizledikten sonra 2-3 gün ne yapacak? Big Mom 4 adamını kaybettikten sonra Luffy'yi kendi haline bırakır mı?

Luffy'nin bir şekilde düğüne kadar devre dışı kalması lazım hikayenin ilerlemesi için. Ayna'nın içine falan girebilir Luffy.

Adam Amiral, Yonkou dinlemem dalarim diye atar yapiyordu, Cracker'a gelince rerörö.
Luffy'i severim ama ortada bir Oda gerçeği var maalesef. Balıkadam adası, Punk Hazard ve Dressrosa da benzer durumlara düştüğünü gördük. Balıkadam adasında farklı olsa da ezik bir kişiye karşı baya bitik düştü.

Luffy koskoca Yonkou adasına gelmiş ve en iyi üçlüsünden biri ile kapışma gibi bir durum var ortada. Kapışma olursa eğer, ciddi bir vs olacağını sanmam.

Oda Yonkou Sağ kolunu veya sol kolunu böyle 2 bölümde harcamaz.

Biraz hikayesel düşünmek gerekiyor. Çünkü Oda her şeyi hikaye akışına göre çiziyor. O ormanda bulunanların düğünde olması lazım.

Düğüne daha 2-3 gün var sanırım. Luffy o adamları temizledikten sonra 2-3 gün ne yapacak? Big Mom 4 adamını kaybettikten sonra Luffy'yi kendi haline bırakır mı?

Luffy'nin bir şekilde düğüne kadar devre dışı kalması lazım hikayenin ilerlemesi için. Ayna'nın içine falan girebilir Luffy.
Ben de diyorum eğer öyle bir şey gerekiyorsa bu farklı bir yoldan olur. Bu arada Luffy yensin ne olacak. Gelsin bizzat Big Mom saf dışı etsin. Bu noktadan sonra senaryo gereği diye gidip Luffy'i ezdirmemesi lazım. Big Mom Brulle bir ihtimal yetmez diye düşünüp bu adamı gönderiyor. Az çok görsünler işte küçümsemiş olduklarını.

Hepimiz bu dövüş yarıda kesilir diyoruz. Sıkıntı da burada. Oda hiçbir zaman olayları rastgele gerçekleşiyormuş gibi göstermiyor. Her şey planlanmış şekilde ilerliyor. Karakterleri kendi haline bıraksa orada çok sağlam birbirlerine girerler ama şu kurgu zımbırtısı yüzünden hiç heveslenemiyoruz bile. Bu aralar çok gözüme batıyor Op'un eksik yanları. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık