Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Cracker'i yiyecek arkadaş. Bu konu hakkında düşündükçe bunun bende ihtimali artıyor.

1-Bu adam çok güçlü dedi mi? Dedi. Karşısındaki rakibi biliyor.

2-Ciddi dövüşeceğim, başka bir şey aklıma gelmiyor gibisinden dedi mi? Dedi.

3-Big Mom'dan başka biri gelmez artık. Kendisi iki defa yollamış birisini zaten.

4-Luffy Crackerden güçlü. Sağ kol olaydı zaten belirtirdi mangaka üzerine basa basa. En iyi ihtimal ikinci adamı diyelim. Yinede bu heriften bir Ace ya da bir Jozu çıkmaz. Çünkü biri Beyazsakalın tayfasında diğeri Big Mom'ın. Şahsi fikrim WB tayfası Mom'ınkinden güçlüdür. Luffy ciddi dövüşeceğim dedi. Bunu daha önce belirtmemişti sanırsam. Bu yüzden Gear 4 ile akacaktır. Gear 4 bir amiral vardır bence. Bu sebeple Luffy aşırı derecede kasmaz bile.

5- Tek ihtimal Big Mom yanlısı bir davetli. Ama o da düşük. Bence tabi.

6-Luffy Momo'ya Kaido'yu yeneceğim dedi. Bu eğitim yapmaktan da öte. Eğitimimin en olgun meyvelerinide göstereceğim demek. Burada Luffy'nin Crackerde tökezlemesi söz konusu bile değil.

7-Cracker'i hemen harcamaz demeyin. Jack o kadar reklamını yaptı mangaka file yedirdi gitti. Cracker gibi birini Luffy için mi götürmeyecek? Adamı bir bölüm gösterdi, bir kerede Luffy'yi fırlattı yeter bu Cracker için. Sopalanması yakındır.

8- Bu arada düğünde yarın. @Monkey D. Luffy Tüm dediklerim sana değil. Sen düğüne 2-3 gün var demene diyorum.

Özellikle ilk iki faktör önemli. Bu iki durum hiç bir arada gerçekleşmedi. Hem güçlü dedi hemde tam güçten bahsettti.
Hadi inşallah :) Umut fakirin ekmeği de sonra beklediğimiz gibi olmayınca hatta "not even close" durumu olduğunda çok hayal kırıklığı yaşıyor insan :( Şimdi tüm gelecek bölüm sevimli tavşancık ve rakunun aynalar dünyasında macerası şeklinde geçerse mesela o bölüm okunmaz bu beklentiyle :D Bu yüzden ben yine beklentimi düşük tutayım :)

Luffy hemen yonkou indiremez diyenler var.
19 yıl olmuş be.
Ayrıca luffy balikadam adasını kendi bölgem yapacam dedi mi? Dedi.
4 yonkouyu da indirmeyi planlıyorum dedi mi? Dedi.
Benim fikrim inmeli mi veya luffy o kadar güçlü mü ne bileyim jinbeydi sanjiydi falan gibi şeyler uzerine değil. Tamamen bu basit 2 cümle üzerine.
Yani Luffy bir yonkounun dibine bu kadar girmişken, indirmeden bırakmaz bence.
Ayrıca bu çocuk kk olacaksa taht boş. Savasmasi gereken bir taht yok. E o zaman bu dördünü de indirmesi gerekir.
Yani BM yi başkası indirdi diyelim. E koltuk boş kalmaz. Indiren oturacak oraya. Rakip mi değişecek yani? Denizciler zaten yonkoulara ellemez çünkü denge meselesi falan. Kendi elleriyle bozmazlar.
Ha beni BMnin ineceğine en cok inandıran durum da luffynin yola çıkarken BMye ellemicem demesi.
Luffyi azıcık taniyorsak tek başına bu bile BMnin sonu demek.

Rise and Shine

Luffy Cracker'i yiyecek arkadaş. Bu konu hakkında düşündükçe bunun bende ihtimali artıyor.

1-Bu adam çok güçlü dedi mi? Dedi. Karşısındaki rakibi biliyor.

2-Ciddi dövüşeceğim, başka bir şey aklıma gelmiyor gibisinden dedi mi? Dedi.

3-Big Mom'dan başka biri gelmez artık. Kendisi iki defa yollamış birisini zaten.

4-Luffy Crackerden güçlü. Sağ kol olaydı zaten belirtirdi mangaka üzerine basa basa. En iyi ihtimal ikinci adamı diyelim. Yinede bu heriften bir Ace ya da bir Jozu çıkmaz. Çünkü biri Beyazsakalın tayfasında diğeri Big Mom'ın. Şahsi fikrim WB tayfası Mom'ınkinden güçlüdür. Luffy ciddi dövüşeceğim dedi. Bunu daha önce belirtmemişti sanırsam. Bu yüzden Gear 4 ile akacaktır. Gear 4 bir amiral vardır bence. Bu sebeple Luffy aşırı derecede kasmaz bile.

5- Tek ihtimal Big Mom yanlısı bir davetli. Ama o da düşük. Bence tabi.

6-Luffy Momo'ya Kaido'yu yeneceğim dedi. Bu eğitim yapmaktan da öte. Eğitimimin en olgun meyvelerinide göstereceğim demek. Burada Luffy'nin Crackerde tökezlemesi söz konusu bile değil.

7-Cracker'i hemen harcamaz demeyin. Jack o kadar reklamını yaptı mangaka file yedirdi gitti. Cracker gibi birini Luffy için mi götürmeyecek? Adamı bir bölüm gösterdi, bir kerede Luffy'yi fırlattı yeter bu Cracker için. Sopalanması yakındır.

8- Bu arada düğünde yarın. @Monkey D. Luffy Tüm dediklerim sana değil. Sen düğüne 2-3 gün var demene diyorum.

Özellikle ilk iki faktör önemli. Bu iki durum hiç bir arada gerçekleşmedi. Hem güçlü dedi hemde tam güçten bahsettti.
Buradaki maddelerin hiçbirisinin olmaması dileğiyle....

Kraker'de yaşadığım hislerin aynısını Chinjao'da da yaşamıştım.
Kraker ya Luffy'ye engel olacak ya da Ana yemek öncesi kraker olacak.

Doflamingo Big Mom'ın tayfasında olsaydı mevkii ne olur acaba?

Kraker'de yaşadığım hislerin aynısını Chinjao'da da yaşamıştım.
Kraker ya Luffy'ye engel olacak ya da Ana yemek öncesi kraker olacak.

Doflamingo Big Mom'ın tayfasında olsaydı mevkii ne olur acaba?
Big Mom'un en güçlü adamı ( sağ kolu) olurdu.

Cracker'in Doflamingo kadar güçlü olacağını sanmıyorum şahsen. O kalibrededir, ama onun kadar zorlamaz gibi geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık